Intencje Mszy św.

 22 stycznia 2017 (23:12)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (23-29 I 2017)

23.01.2017 / Poniedziałek /

7:00 1)Za ++ Jana i Helenę Kuboszek, syna Kazimierza i Jana
2)Za + Andrzeja Czylok- popogrzebowa
*ks. Dawid - za + Danutę Grygierczyk - popogrzebowa


24.01.2017 / Wtorek / wspomnienie św. Franciszka Salezego

7:00 1)Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Annę i Jana Krzempek
2)Za + Stanisława Grygierczyk - popogrzebowa
*ks. Dawid - za + Anielę Janota - popogrzebowa


25.01.2017 / Środa / święto Nawrócenia św. Pawła

6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 1) Za + Bartłomieja Indeka w 1 rocznicę śmierci
2) Za + Eugenię Srokol - popogrzebowa
*ks. Dawid - Za + Józefa Kołoczek - popogrzebowa


26.01.2017 / Czwartek / wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 1) Za ++ Franciszka Londzin, żonę Helenę, syna Zbigniewa, wnuka Jarosława, Teodora, Annę Tyroń, córkę Krystynę, dwóch zięciów, ++ z rodzin Londzin, Białek, Tyroń, Tyc
2) Za + Stanisława Grygier- popogrzebowa
*ks. Dawid - Za + Helenę Filapek - popogrzebowa


27.01.2017 / Piątek / wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza

7:00 1) Za + Franciszka Górskiego - popogrzebowa
2) Za ++ Łucję i WiktoraDyrda, Antoninę i BazylegoHawryluk, ++ z rodzin Dyrda, Hawryluk, Dawid, Sosna, Paluch
*ks.Dawid - Za Henryka Szymoszek - popogrzebowa


28.01.2017 / Sobota / wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

7:00 Za ++ Jadwigę Hałas w 31 rocznicę śmierci, męża Stanisława, Helenę oraz Marię, Józefa Pollaków, syna Władysława
18:00 Do Miłosierdzia Bożego i MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 25 rocznicy ślubu Lucyny i Stanisława z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
*ks.Dawid - Za + Józefa Grolik - popogrzebowa


29.01.2017 / 4 Niedziela zwykła

7:00 WYPOMINKOWA
8:30 Za + Helenę Machalica i ++ z rodziny
10:00 Za ++ Wiesława, Jana, Jerzego Motykę, Jana Donocik, Józefa Krajewskiego
11:30 Za ++ Teresę Bronikowską w 2 rocznicę śmierci, Walerię i Władysława Bronikowskich , ++ z rodziny
15:30 Nabożeństwo
16:00 Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty i Mariana z okazji 50 rocznicy urodzin


 25 grudnia 2016 (22:35)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26 XII 2016 - 1 I 2017

26.12.2016 / Święto św. Szczepana
7:00 Za + Czesława Buczek, rodziców Wandę i Franciszka
8:30 Za + Władysława Poloka
10:00 W pewnej intencji
11:30 Za + Stanisława Grygierczyka – popogrzebowa
16:00 Za + Anielę Janota - popogrzebowa

27.12.2016 / Wtorek / święto św. Jana
7:00 1) Za + Eugenię Srokol – popogrzebowa
2) Za + Józefa Kołoczek – popogrzebowa
3) Za + Stanisława Grygier - popogrzebowa

28.12.2016 / Środa / święto św. Młodzianków
7:00 1) Za ++ Albina Staniek, żonę, rodziców i rodzeństwo z obu stron
2) Za ++ Stanisławę Pawlik w 5 rocznicę śmierci, męża Antoniego, ++ z rodzin Adamek,
Pawlik, Kroczek, Szłapa
3) Za + Helenę Filapek – popogrzebowa'
9:00 Msza Św. z błogosławieniem małych dzieci

29.12.2016 / Czwartek / 5 Dzień Oktawy Bożego Narodzenia
7:00 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, naszego Patrona o Boże błogosławieństwo
i wszelkie łaski w dalszym życiu dla ks. Dawida z okazji imienin – od Akcji Katolickiej,
Radia Maryja, Rady Parafialnej, Zespołu Charytatywnego i Róż Różańcowych
2) Za + Franciszka Górskiego – popogrzebowa
3) Za + Henryka Szymoszek - popogrzebowa

30.12.2016 / Piątek / 6 Dzień Oktawy Bożego Narodzenia
7:00 1) Za ++ Emila Dudę oraz Krystynę Jarzombek
2) Za + Kornelię Greń – Łuszczek – popogrzebowa
3) Za + Irenę Mulet - popogrzebowa

31.12.2016 / Sobota / 7 Dzień Oktawy Bożego Narodzenia
7:00 1) Za + Helenę Wątroba – popogrzebowa
2) Za + Joannę Zacny – w XXX dniu po śmierci
17:30 Nieszpory na zakończenie Starego Roku
18:00 1) Za ++ Emila Pietrzyka w 23 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, rodzeństwo oraz
synową Krystynę
2)Za + Władysława Janik w 50 rocznicę śmierci

1.01.2017 / Niedziela / Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki
7:00 Za ++ Franciszka Puchałka, rodziców Jadwigę i Ludwika, brata Ludwika, bratową Teresę,
szwagrów Tadeusza i Józefa, szwagierkę Bronisławę i ++ z rodziny
8:30 Za + Jana Krzempek w 1 rocznicę śmierci
10:00 Za + Władysława Kwaśniewski w rocznicę śmierci
11:30 Za ++ Michała Kopeć, żonę Władysławę, ++ z rodzin Kopeć i Hola
15:30 Nabożeństwo
16:00 Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o dalsze dla rodziny Kostrzewa


 02 października 2016 (07:19)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 3 - 9 X 2016

3.10.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Jadwigę i Teofila Kominek, syna Edwarda, Teofila, Józefa, Alojzego, wnuki Marię,
Mariana, Janusza
18:00 1) Za ++ Zbigniewa Londzin, syna Jarosława, Józefa Zacny, Annę Wrzoł, Helenę
i Franciszka Londzin
2) Za + Irenę Dziendziel - popogrzebowa

4.10.2016 / Wtorek / wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
7:00 Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Tadeusza Dyrda, rodziców Krystynę i Albina
2) Za + Romana Kopeć - popogrzebowa

5.10.2016 / Środa / wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Jana Antonik, rodziców Emilię i Józefa, ++ z rodzin Antonik, Tyc, Białas, Biesok
18:00 Za ++ Emila Świeży, żonę Helenę i synową Elżbietę
* ks. Dawid – za + Otylię Kołoczek - popogrzebowa

6.10.2016 / Czwartek
6:30 Adoracja w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
7:00 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Artura z okazji imienin
2) Za + Kaziemierza Słota - popogrzebowa
16:00 1) W 60 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa
z podziękowaniem za 60 lat pożycia małżeńskiego, z prośbą o łaskę, błogosławieństwo
Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia
2) Za + Eugenię Srokol – popogrzebowa – w XXX dniu po śmierci

7.10.2016 / Piątek / wspomnienie NMP Różańcowej
7:00 Za + Zofię i Franciszka Mola, dzieci, synową, zięciów, wnuczkę, wnuków i prawnuka,
Jadwigę Kominek, córkę, zięcia, dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) Za ++ Marię i Władysława Nieckarz, synową Barbarę oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Bolesława Kisiała w 30 rocznicę śmierci, Helenę, rodziców, dziadków
i pokrewieństwo z obu stron

8.10.2016 / Sobota
7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
18:00 1) Za ++ Piotra Hołyst, syna Ryszarda, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze
w czyśćcu cierpiące
2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Natali Zięby z okazji 18 rocznicy
urodzin i Jadwigi Zięby z okazji 82 urodzin

9.10.2016 / 28 Niedziela Zwykła
7:00 Za + Emila Papkoj i dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 Za ++ Emilię i Karola Kopeć, syna Kaziemierza, Józefa Tomaszczyk, rodziców Helenę
i Ignacego oraz Magdalenę i Jana Kuś
10:00 Do Matki Bożej i św. Józefa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo dla rodzin Wiśniewski i Zięba
11:30 Za + Jana Gaciek w 8 rocznicę śmierci
15:30 Nabożeństwo różańcowe
16:00 Za + Emilię Puchałka w 9 rocznicę śmierci


 03 września 2016 (17:03)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 5 - 11 IX` 2016

5.09.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Helenę i Józefa Maśka, córkę Helenę i męża Franciszka, dwie synowe, sześciu
synów, ++ z rodziny Iskrzycki, Bronisławę Bobiec, syna i synową
18:00 1) Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Londzin
2) Za ++ Stefana Białas, rodziców, siostrę, szwagrów, Marię, Helenę, Edwarda Kocur,
Urszulę, Czesława i Mirosława, ++ z rodzin Białas, Antonik i Nowak

6.09.2016 / Wtorek
7:00 Za + Leokadię Antonik w 6 rocznicę śmierci
18:00 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodzin Tyc i Ponikwia
2) Za ++ Katarzynę Gruszecką, syna Franciszka, wnuka Mariana, Marię, Karola Skiba,
dusze w czyśćcu cierpiące

7.09.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Franciszka i Helenę Górski, Antoniego, Elżbietę, Joannę, Anielę Kozak, ++ z rodzin
Górski i Kozak
18:00 1) Za ++ Jana, Józefa i Agnieszkę Klinowski, Franciszka i Helenę Gruba, ++ z rodzin
Klinowski, Gruba, Kopeć, i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Jadwigę, Józefa Jarczok, Zofię, Jana Pisarek, rodzeństwo z obu stron, dusze
w czyśćcu cierpiące

8.09.2016 / Czwartek / święto Narodzenia NMP
7:00 1) Za ++ Marię Ohnesorge i ojca Teofila
2) Za + Annę Wrzoł w 4 rocznicę śmierci
16:00 Za ++ Helenę Wątroba, rodziców Rozalię, Pawła Czylok, siostrę Bronisławę, szwagrów
Feliksa, Antoniego i Józefa

9.09.2016 / Piątek
7:00 Za ++ Helenę i Franciszka Tyc, Annę i Franciszka Kaplita, czterech synów i zięcia,
++ z rodzin Maśka, Tyc, Kaplita
18:00 1) Za ++ Tadeusza Manista, Klarę i Michała Syrek
2) Za ++ Emila Pietrzyka, rodziców z obu stron, rodzeństwo oraz synową Krystynę

10.09.2016 / Sobota
7:00 Za ++ Władysława i Matyldę Gruszka
18:00 1) Za ++ Krystynę, Bronisława Mol, syna Józefa, Marię, Tadeusza Hess, Stanisława Gołek,
syna Tomasza, Józefa Kołoczek
2) Z okazji 20 rocznicy ślubu i 45 urodzin Tomasza z podziękowaniem Bogu za otrzymane
łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę na dalsze lata

11.09.2016 / 24 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 Za ++ Franciszka i Emilię Ryś, Mieczysława i Marię Dziech, Franciszka i Annę
Mikołajczyk, ++ z rodzin Ryś, Antonik, Mikołajczyk, Pietrzyk
8:30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie na kolejne lata dla Anny i Bartłomieja w 1 rocznicę slubu
10:00 1) Za ++ Anielę Wrzoł, rodziców i teściów
2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o zdrowie i opiekę Matki Bożej
dla Haliny i Aleksandra z okazji 35 rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny
11:30 Za ++ Emila i Stanisławę Rajwa, rodziców, rodzeństwo z obu stron
15:30 Nieszpory
16:00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę
Bożą dla Karoliny z okazji 10 rocznicy urodzin


 31 lipca 2016 (07:23)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 1 - 7 VIII 2016

1.08.2016 / Poniedziałek / wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego
7:00 Za ++ Stanisława Gałuszka, rodziców i teściów, Wacława Bogdanowicza
*ks. Dawid – za + Stefanię Kotrys – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Wiktora Waliczek – popogrzebowa
*ks. Dawid Kubień – za + Bartłomieja Indeka - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

2.08.2016 / Wtorek
18:00 1) Za + Martę, Rozalię i Franciszka Spyra oraz syna Stefana
2) Za + Augustyna Król – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci
*ks. Dawid – za + Małgorzatę Jakubiec – popogrzebowa
*ks. Dawid Kubien – za + Jadwigę Machnica - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

3.08.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 1) Za ++ Józefa Zacny, Annę Wrzoł, Zbigniewa i Jarosława Londzin
2) Za ++ Annę Lundę i ++ z rodziny Neter i Kuboszek
*ks. Dawid – za + Rudolfa Mikołajczyk – popogrzebowa
*ks. Dawid Kubień – za + Adama Wiśniewskiego - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

4.08.2016 / I Czwartek miesiąca / wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
18:00 1) Za ++ Artura Okolus, ojca Marka, Wiktorię i Józefa Okolus
2) Za + Józefa Kopeć i ++ z rodziny Kopeć
*ks. Dawid – za + Jana Kobiela – popogrzebowa – od sąsiadów
*ks. Dawid Kubień – za + Irenę Dziendziel - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

5.08.2016 / I Piątek miesiąca
7:00 Za ++ Stefanię i Józefa Kubica, synową Irenę, Elżbietę i Kaziemierza Jurczyk, ++ z rodzin Kubica, Jurczyk, Chrapek, Buczek, Małczak, Szymoszek, Kieczka
18:00 Za ++ Katarzynę i Józefa Puzoń, dzieci i wnuki, Annę i Emila Dziech, syna Emila, Helenę Kozik, ++ z rodzin Puzoń i Dziech
*ks. Dawid – za + Otylię Kołoczek – popogrzebowa
*ks. Dawid Kubień – za + Romana Kopeć - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

6.08.2016 / I Sobota miesiąca / święto Przemienienia Pańskiego
7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
18:00 Za ++ Elżbietę Świeży, rodziców, teściów oraz Małgorzatę Wójcik
*ks. Dawid – za + Kazimierza Słota - popogrzebowa
*ks. Dawid Kubień – za + Jarosława Londzin- popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka

7.08.2016 / 19 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 Za ++ Czesława Buczek, teściów, Anielę i Ignacego Smolarz, szwagra Jana Smolarz
8:30 Za ++ Franciszka Polok, żonę Elżbietę i Wiktorię, córki Helenę i Emilię, syna Władysława, zięcia Czesława i Tadeusza, synową Helenę
10:00 Za ++ Stanisława Duda w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo i Grażynę Lęcznar
11:30 Za + Tomasza Głuc w 9 rocznicę śmierci
16:00 Za + Janinę Machej w 1 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Machej, Stasina, Kajstura
*ks. Dawid – za + Janinę Antonik - popogrzebowa
*ks. Dawid Kubień – za + Bolesława Daniel – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Franciszka Bieguna - gregorianka


 23 lipca 2016 (17:14)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 - 31 VII 2016

25.07.2016 / Poniedziałek / Święto św. Jakuba
7:00 Za ++ Helenę Hałas w 8 rocznicę śm. oraz rodziców Katarzynę i Franciszka Hałasów
*ks. Proboszcz – za + Jana Klinowskiego – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Janinę Machej - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

26.07.2016 / Wtorek / wspomnienie św. Joachima i Anny
18:00 W intencji imienniczek św. Anny – o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo
– dla ++ o życie wieczne
*ks. Proboszcz – za + Władysława Budnego – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Krystynę Mol - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

27.07.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Zdzisława Ściskała, rodziców, siostry, braci, szwagrów, Franciszka Antonik,
żonę Annę, dwóch synów, dwie synowe, Józefa, Irenę Janusz, dusze w czyśćcu
cierpiące
*ks. Proboszcz – za + Marię Czylok – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

28.07.2016 / Czwartek
18:00 Za ++ Martę i Teofila Komraus, ++ z rodziny Komraus i Paszek
*ks. Proboszcz – za + Elżbietę Kołoczek – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Ludwika Maśka - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

29.07.2016 / Piątek / wspomnienie św. Marty
7:00 Za ++ Franciszka Klimaniec, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Klimaniec,
Szczyrbowski, Zwierzchowski i Dziedzic
*ks. Proboszcz – za + Leona Zolicha – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Jana Krzempek - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

30.07.2016 / Sobota
18:00 Za + Stanisława Stryczek w 11 rocznicę śmierci
*ks. Proboszcz – za + Henryka Olek – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Kornelię Greń – Łuszczek - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

31.07.2016 / 18 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 WYPOMINKOWA
8:30 Za + Władysława Budnego w 1 rocznicę śmierci
10:00 Za ++ Wiktora i Jadwigę Wrzoł, rodziców, rodzeństwo
11:30 Za ++ Stafana Dziendziel, syna Jana, rodziców, Annę i Marcina Jędrzejas, Natalię
Dziendziel, Antoninę i Stanisława Mastelarz, Czesławę i Sylwestra Majchrzak
16:00 Za ++ Albinę i Jana Hola, syna Tadeusza, ++ z rodzin Hola i Stachura


 16 lipca 2016 (16:19)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 - 24 VII 2016

18.07.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Irenę Jarczok, Annę i Franciszka Białas, Anielę i Feliksa Jarczok i dusze w czyśćcu
cierpiące
*ks. Proboszcz – za + Boelsława Daniel – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Irenę Dziendziel - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

19.07.2016 / Wtorek
18:00 W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła
Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu
Ewangelii Chrystusa
*ks. Proboszcz – za + Romana Kopeć – popogrzebowa – od sąsiadów
*ks. Emil – za + Otylię Kołoczek - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

20.07.2016 / Środa / wspomnienie bł. Czesława
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za + Czesława Dyrda, żonę Annę, rodziców i braci
*ks. Proboszcz – za + Kazimierza Słota – popogrzebowa - od Radia Maryja
*ks. Dawid – za + Jarosława Londzina - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

21.07.2016 / Czwartek
18:00 Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Władysława Moryto, żonę, Władysława Pagieła, żonę
*ks. Proboszcz – za + Janinę Antonik – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Bronisława Donocika - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

22.07.2016 / Piątek / święto św. Marii Magdaleny
7:00 Za ++ Gabrielę i Wałdysława Szłapa, synów Tadeusza i Józefa, zięciów, Darię Szłapa
oraz ++ z rodziny Szłapa i Weissman
*ks. Proboszcz – za + Irenę Mulet – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Janinę Górską - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

23.07.2016 / Sobota / święto św. Brygidy
18:00 Za ++ Bronisławę Moryto w 3 rocznicę śmierci, męża Władysława, Józefa Budnego,
rodziców i braci, Julię i Antoniego Tyc, Wiesławę Moryto
*ks. Proboszcz – za + Józefa Słabiaka – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

24.07.2016 / 17 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 1) Za + Bronisławę Polok - popogrzebowa
2) Za + Ignacego Białek – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci
8:30 Za ++ Henryka Puzonia i Piotra Wizner
10:00 W 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Marka – o zdrowie i Boże błogosławieństwo, i dalszą
opiekę ze strony Jana Pawła II
11:30 ROCZKI
16:00 Za ++ Stanisława Hałasa w 24 rocznicę śmierci, żonę Jadwigę oraz Marię, Józefa, syna
Władysława Pollaków
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka


 09 lipca 2016 (18:58)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 - 17 VII 2016

11.07.2016 / Poniedziałek / święto św. Benedykta
7:00 Za ++ Kazimierza Kuboszek, brata Jana i rodziców
*ks. Proboszcz – za + Henryka Olek – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Kornelię Greń – Łuszczek – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

12.07.2016 / Wtorek / wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu
18:00 Za ++ Waleriana Lukas w 5 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodzin
Lukas, Dyrda, Dziki, Hałas i dusze w czyśćcu cierpiące
*ks. Proboszcz – za + Stefanię Kotrys – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Wiktora Waliczka – popogrzebowa – od s. Elżbietanek
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

13.07.2016 / Środa / wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Emila Głupczyk, zięcia Jarosława, rodziców, Jana, Łucję Biały, dwóch synów
*ks. Proboszcz – za + Bartłomieja Indeka – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Irenę Brzuska – popogrzebowa – od. s. Elżbietanek
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka
20:00 Różaniec Fatimski

14.07.2016 / Czwartek
18:00 Za ++ Stanisława Górskiego w 3 rocznicę śmierci, żonę Janinę oraz rodziców z obu stron
*ks. Proboszcz – za + Taduesza Jurczyka – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Małgorzatę Jakubiec – popogrzebowa – od Róż R. i R. Maryja
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

15.07.2016 / Piątek / wspomnienie św. Bonawentury
7:00 Za ++ Annę Wrzoł, Józefa Zacny, Zbigniewa i Jarosława Londzin
*ks. Proboszcz – za + Jadwigę Machnica – popogrzebowa
*ks. Emil - za + Adama Wiśniewskiego – popogrzebowa – od sąsiadów
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

16.07.2016 / Sobota / wspomnienie NMP z Góry Karmel
18:00 Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, Leokadię i Franciszka Puskarczyk,
++ z rodzin Londzin, Kłoda, Grygierczyk
*ks. Proboszcz – za + Rudolfa Mikołajczyk – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Pawła Górnego - popogrzebowa – od sąsiadów
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

17.07.2016 / 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 Za + Jana Kobiela – popogrzebowa – od sąsiadów
8:30 Za ++ Emilię, Edwarda Dyrda, Marię, Ignacego Gandzel, Jadwigę Dyrda, ++ z rodzin
Dziech, Dyrda, Gandzel
10:00 Za ++ Leopolda Chruszcza, rodziców, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące
11:30 CHRZTY
16:00 Za + Jadwigę Wojewódka w 1 rocznicę śmierci oraz męża Zbigniewa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka


 26 czerwca 2016 (15:03)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27 VI - 3 VII 2016

27.06.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Jana, Emilie Tyc, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz ++ z rodzin Chromik, Król,
Mazur, Staniek, Jarczok
*ks. Robert – za + Danutę Grygierczyk – gregorianka
*ks. Proboszcz – za Irenę Dziendziel – popogrzebowa – od kol. i kol. ze SP
*ks. Emil – za + Romana Kopeć – od emerytów
*ks. Dawid – za + Jarosława Londzina - popogrzebowa

28.06.2016 / Wtorek / wspomnienie św. Ireneusza
18:00 Za + Józefa Filapek w 1 rocznicę śmierci
*ks. Robert – za + Danutę Grygierczyk – gregorianka
*ks. Proboszcz – za + Jarosława Londzin – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa
*ks. Dawid – za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa

29.06.2016 / Środa / Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
7:00 Za ++ rodziców Karola, Janinę Pieknik, Pawła, Rozalię Czylok, córki Bronisławę, Helenę,
zięciów Feliksa, Antoniego, Józefa, Teresę Kopeć, Jana, Emilię Gnojek
*ks. Robert – za + Danutę Grygierczyk – gregorianka
*ks. Proboszcz – za + Janinę Antonik – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Bronisława Donocik – popogrzebowa
*ks. Dawid – za Janinę Antonik - popogrzebowa

30.06.2016 / Czwartek
18:00 Za ++ Henryka Puzoń i Piotra Wizner oraz ++ z rodzin Buczek, Ryś, Tomaszczyk
*ks. Robert – za + Danutę Grygierczyk – gregorianka
*ks. Proboszcz – za + Irenę Mulet – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Janinę Górską – popogrzebowa
*ks. Dawid – za + Bronisława Donocika - popogrzebowa

1.07.2016 / I Piątek miesiąca
7:00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą
dla rodziny Marii i Andrzeja z okazji kolejnej rocznicy ślubu
18:00 Za ++ Zofię i Stanisława Sękowski, rodziców, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu
cierpiące
*ks. Proboszcz – za + Irenę Mulet – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Janinę Górską - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak - gregorianka

2.07.2016 / I Sobota miesiąca
7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
18:00 Za + Donatę w rocznicę urodzin
*ks. Proboszcz – za + Józefa Słabiaka – popogrzebowa
*ks. Emil – za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka

3.07.2016 / 14 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 Za + Mieczysława Kurzawa w 21 rocznicę śmierci
8:30 Za ++ Wiktora Kobielę, dwie żony i dwóch zięciów, Annę Kajstura, Józefa Lamczyk,
++ z rodziny Kobiela i Król
10:00 Za ++ Henryka Iskrzyckiego, żonę Józefę, ++ z rodzin Kopeć i Iskrzycki
11:30 Za ++ Małgorzatę Siemienik, rodziców z obu stron, dwie siostry z mężami, ++ z rodzin Kopeć,
Siemienik, Szczygieł, Malchar
16:00 Za ++ Emilię Puchałka i ++ z rodziny
* ks. Emil – za + Bronisławę Polok - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Zenona Kuchciak – gregorianka


 22 maja 2016 (13:17)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23 IV - 29 V 2016

23.05.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Helenę i Pawła Buczek, dzieci, synową, zięciów i wnuki
18:00 1) Za ++ Józefa i Helenę Ryś, synów, córki, synowe, zięciów, ++ z rodziny Kopeć, Ryś, Cebula
oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Józefa Szypuła, Julię i Franciszka Białek, córki, synów, synowe, zięciów i wnuków, Marię
i Michała Białek
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

24.05.2016 / Wtorek / wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
7:00 Za ++ Halinę Pala, rodziców i ++ z rodziny
18:00 1) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo na dalsze lata dla Iwony i Tomasza w 8 rocznicę ślubu
2) Do Bożej Opatrzności z Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla rodzin Kisiała,
Niekiel, Dziech
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

25.05.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Annę i Franciszka Kaplita, czterech synów i zięcia, Helenę i Franciszka Tyc, ++ z rodzin
Maśka, Tyc, Kaplita
18:00 1) Za ++ Jarosława Londzin, Emila Głupczyk, Zbigniewa Londzin
2) Za + Janinę Machej - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

26.05.2016 / Czwartek / Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa
7:00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie
dla rodzin Puchała, Stolarski, Zgraja
8:30 Za + mamę Annę Wrzoł – z okazji Dnia Matki
11:30 Za ++ Annę i Franciszka Strzałka, rodziców z obu stron, Bronisławę i Edwarda Hałas, Marię
i Bolesława Tyc z córką, ++ z rodzin Tyc, Kopeć, Strzałka, Wiktor
16:00 Za + Jana Klinowskiego - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

27.05.2016 / Piątek
7:00 Za ++ Martę, Ludwika Polok, wnuka Artura, zięcia Marka, ++ z rodzin Polok i Kucz, Genowefę
i Józefa Tomanek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) Za ++ Anielę i Jana Grygierczyk oraz ++ z rodziny
2) Za ++ Barbarę, Honoratę i Walentego Waśniowskich oraz Franciszkę, Alojzego i Czesława
Jurczyk
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

28.05.2016 / Sobota
7:00 Za + Dorotę Pielgrzym w 1 rocznicę śmierci
15:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Polskiego Związku Łowieckiego „Knieja
Zabrzeg” z okazji 70 rocznicy założenia
18:00 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eweliny w dniu 18 urodzin
2) Za ++ Jana Gaciek, rodziców i rodzeństwo
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka

29.05.2016 / 9 Niedziela Zwykła
7:00 Za + Tadeusza Hałas
8:30 Za ++ Piotra Distel, Genowefę, Mariannę, Franciszka Kopeć
10:00 Za ++ Tadeusza Świerkot w rocznicę śmierci, Marię i Stanisława Hałas
11:30 PRYMICJE ks. Dawida Kubienia
15:30 Nabożeństwo majowe
16:00 WYPOMINKOWA
*ks. Robert – za + Małgorzatę Jakubiec – gregorianka


 23 kwietnia 2016 (17:37)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 IV - 1 V 2016

25.04.2016 / Poniedziałek / Święto św. Marka
7:00 Za + Leona Zolich - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ fundatorów, budowniczych i opiekunów Kapliczki oraz Józefa i Janinę Maśka,
Franciszka i Annę Maśka
2) Za + Jana Krzempek – popogrzebowa – od kolegów z rocznika 1951
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

26.04.2016 / Wtorek
7:00 Za ++ Elżbietę Kołoczek, rodziców, teściów, rodzeństwo, zięcia Jana, ++ z rodziny
18:00 1) Za ++ Stanisława Tomica, rodziców, teściów i ++ z rodzin
2) Do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Jarosława w 10 rocznicę ślubu
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

27.04.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Annę i Ludwika Gruba, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę Morawiec, dwóch
mężów, ++ z rodzin Gruba i Londzin
18:00 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Karoliny
z okazji 30 rocznicy urodzin
2) Za + Henryka Olek – popogrzebowa – od Związku Gołębiarzy
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

28.04.2016 / Czwartek
7:00 1) Za + Kornelię Greń – Łuszczek – popogrzebowa
2) Za + Stefanię Kotrys - popogrzebowa
16:00 Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Bronisławę, Teofila Krzempek
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

29.04.2016 / Piątek / Święto św. Katarzyny Sieneńskiej
7:00 Za ++ Józefę i Emila Kurczyk, rodziców i rodzeństwo
18:00 1) Za ++ Maksymiliana i Martę Tittor, córka Hildegardę, ++ z rodzin Tittor i Kajstura
2) Za ++ Józefa i Paulinę Polok, Karola i Marię Skiba, Annę Dobija, Wojciecha Zwardoń
i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

30.04.2016 / Sobota
7:00 1) Za ++ Irenę i Józefa Piątek, Marię i Floriana Kisiała i ++ z rodziny
2) Za + Adama Wiśniewskiego – popogrzebowa w XXX po śmierci
18:00 1) W intencji Aleksandra z okazji 70 rocznicy urodzin – w podziękowaniu za otrzymane
łaski oraz z prośbą o dar zdrowia i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia
2) Za ++ Jana Moj w 20 rocznicę śmierci, żonę Bronisławę, syna Mariana, zięcia Daniela
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

1.05.2016 / Niedziela / Odpust ku czci św. Józefa
7:00 Za ++ Franciszka Gola i rodziców, Joannę, Franciszka Kobiela, córkę Helenę, synów
Ludwika, Władysława oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 Za + Stanisława Buczek w 1 rocznicę śmierci
10:00 Za + Donatę Lęcznar – w XXX dniu po śmierci
11:30 Za Parafian
15:30 Nieszpory
16:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Maśka
*ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka


 10 kwietnia 2016 (15:20)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 - 17 IV 2016

11.04.2016 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Krystynę Sikora, męża i pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) Za ++ Leona Kroczek w 4 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kroczek, Moj
2) Za + Józefa Tuszyński - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

12.04.2016 / Wtorek
7:00 Za ++ Antoniego Szermańskiego, rodziców, teściów i ++ z rodziny
18:00 1) Za ++ Beatę Gryksa w 2 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Klimaniec i Kapias
2) Za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

13.04.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Emilię, Józefa Antonik, syna Jana, ++ z rodziny Antonik, Tyc, Białas oraz dusze
w czyśćcu cierpiące
18:00 1) Za ++ Annę Szolc, Marię i Franciszka Jarczok, synów Jana i Wiktora Kopeć, ++ z
rodziny Jarczok, Józefa Klimaniec, syna Bogusława, ++ z rodziny Klimaniec, Beatę Gryksa
2) Za + Stanisława Buczek - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

14.04.2016 / Czwartek
7:00 1) Za ++ Kaziemierza Kostrzewę, zięcia Ireneusza, Jana Kuboszka, brata Kazimierza,
rodziców i dziadków
2) Za + Jana Drobik - popogrzebowa
16:00 Za ++ Stefanię Chruściel, rodziców, teściów, ++ z rodzin Chruściel i Pala
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

15.04.2016 / Piątek
7:00 Za ++ Emilię i Franciszka Biel, ++ z rodzin Biel, Brzózka oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 1) Za ++ Władysława, Franciszkę Pagieła, ++ z rodzin Pagieła, Wizner, Tyc, Holisz
2) Za ++ Stanisławę i Ludwika Tora, rodzeństwo i rodziców z obu stron, ++ z rodzin
Antonik, Gruba, Alfreda Papla i Antoniego Kalarus
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

16.04.2016 / Sobota
7:00 Za + Czesława Buczek w 2 rocznicę śmierci, rodziców i teściow
18:00 1) Za ++ Józefa Smyczek w 2 rocznicę śmierci i rodziców z obu stron
2) Za + Władysława Szypuła i ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

17.04.2016 / 4 Niedziela Wielkanocna
7:00 Za ++ Helenę Antonik w 10 rocznicę śmierci, rodziców Jana, Amalię Pietrzyk, Franciszka
Antonik, żonę Annę, syna Franciszka, Bronisława, synową Janinę, zięcia Zdzisława
8:30 Za ++ Helenę, Władysława Syjota, Józefa i Walerię Adamek, Kaziemierza Piecha,
Władysława Kimla, Renatę Łatka
10:00 Za ++ Kaziemierza Zięba, rodziców, brata, Anielę Pestyk, męża i syna Antoniego
11:30 CHRZTY
15:30 Nieszpory
16:00 Za ++ Teofila Krzempek i żonę Bronisławę w rocznicę śmierci
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka


 05 kwietnia 2016 (06:35)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 4 - 10 IV 2016

4.04.2016 / Poniedziałek / Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7:00 Za ++ Edwarda Sobel, rodziców, brata Mariana, Antoniego i Martę Mosler
18:00 1) Za ++ Joannę i Ludwika Buczek, córkę Irenę, wnuczkę Marię, synową Małgorzatę
2) Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

5.04.2016 / Wtorek
7:00 Za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Teofila i Bronisławę Krzempek, Tadeusza i Janinę Bielenin oraz dusze w czyśćcu
cierpiące
2) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

6.04.2016 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
18:00 1) Do Opatrzności Bożej, Serca Jezusowego i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem
za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodzin Grygierczyk i Filapek
2) Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

7.04.2016 / Czwartek
7:00 1) Za + Janinę Górska – popogrzebowa
2) Za + Józefa Słabiak - popogrzebowa
16:00 Za ++ Emilię, Józefa Wątroba, synów Antoniego i Józefa, synowe Emilię i Helenę, wnuczka
Grzesia
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

8.04.2016 / Piątek
7:00 Za + Kaziemierza Giertler w rocznicę śmierci
18:00 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Zalega
2) Za ++ Helenę i Józefa Tyc, Grzegorza Tyc, Władysława Kuś, ++ z rodzin Tyc, Drobik
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

9.04.2016 / Sobota
7:00 1) Za ++ rodziców Justynę i Franciszka Polak, Elżbietę i Jana Golda oraz Emmę i Andrzeja
Bijota, ++ z rodzin Polak i Golda
2) Za + Jadwigę Machnica – popogrzebowa - w XXX dniu po śmierci
18:00 1) Za ++ Karola Pękala, syna Zdzisława, Annę i Franciszka Telok, synów Józefa,
Franciszka, Antoniego, rodziców i rodzeństwo
2) Za ++ Zofię i Augustyna Honkisz, Edwarda Filapek oraz ++ z rodziny Filapek, Kołoczek
i Honkisz
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

10.04.2016 / 3 Niedziela Wielkanocna
7:00 Za + Helenę Wątroba w 1 rocznicę śmierci
8:30 Za ++ Krystynę i Bronisława Mol oraz syna Józefa w 6 rocznicę śmierci
10:00 Za + Romana Brzóskę
11:30 Za ++ Franciszka i Stefanię Białas, córkę Halinę i Romana Paszek, Darię Nycz, Serafina
Georg oraz dusze w czyśćcu cierpiące
15:30 Nieszpory
16:00 Za ++ Teresę Kopeć, córkę Małgorzatę, męża Franciszka oraz ++ z rodziny Kopeć, Zieleźnik
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka


 29 marca 2016 (08:38)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 28 III - 3 IV 2016

28.03.2016 / Poniedziałek Wielkanocny
7:00 Za ++ Bronisławę Hałas w rocznicę śmierci, męża Edwarda, rodziców z obu stron, siostrę Annę
z mężem, brata Bolesława z żoną i córką
8:30 Za ++ Helenę Polok, męża Ludwika, zięcia Stanisława
10:00 W 18 rocznicę urodzin Angeliki z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha
Świętego w realizacji życiowych celów
11:30 Za + Emila Papkoj i dusze w czyśćcu cierpiące
16:00 Za ++ Jana Czylok w 6 rocznicę śmierci, rodziców i teściów
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

29.03.2016 / Wtorek w Oktawie Wielkanocy
7:00 1) Za + Jana Drobika – popogrzebowa
2) Za + Bronisławę Polok - popogrzebowa
18:00 Za + Józefa Tuszyńskiego w 1 rocznicę śmierci
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek- gregorianka

30.03.2016 / Środa w Oktawie Wielkanocy
7:00 Za ++ Helenę i Pawła Buczek, dwie córki, syna, synową, trzech zięciów, wnuka Andrzeja i wnuczkę
Irenę
18:00 1) Za ++ Franciszka Świerkot w 40 rocznicę śmierci, żonę Monikę w 20 rocznicę śmierci
oraz ++ rodziców i rodzeństwo, Stanisława Wątorek
2) Za ++ Zbigniewa Wojewódkę w 4 rocznicę śmierci oraz żonę Jadwigę
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

31.03.2016 / Czwartek w Oktawie Wielkanocy
7:00 1) Za + Józefa Filapek – popogrzebowa
2) Za + Jana Klinowski - popogrzebowa
16:00 Za ++ Rozalię i Pawła Czylok, córki Helenę i Bronisławę, zięcia Józefa i Antoniego, syna Grzesia,
Feliksa Brzuskę, żonę Irenę, rodziców, trzech braci i siostrę, męża
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

1.04.2016 / Piątek w Oktawie Wielkanocy
7:00 1) Za ++ Irenę Kubica w 6 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i teściów
2) Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
17:00 1) W intencji bierzmowanych
2) W intencji Parafian
21:00 W intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej Parafii
23:00 W intencji zmarłych pochowanych na naszym cmentarzu w ubiegłym (2015)
i trwającym (2016) roku:
+ Krzysztof Machej
+ Bernadeta Stokłosińską
+ Janina Antonik
+ Bronisław Donocik
+ Irena Mulet
+ Janina Górska
+ Józef Słabiak
+ Zofia Skrond
+ Józef Tuszyński
+ Stefan Lach
+ Janina Bryczek
+ Kaziemierz Giertler
+ Helena Wątroba
+ Andrzej Nazimek
+ Stanisław Buczek
+ Maria Grygier
+ Aniela Buras
+ Dorota Pielgrzym
+ Stefania Budniok
+ Józef Filapek
+ Jan Drobik
+ Bronisława Polok
+ Jan Klinowski
+ Janina Machej
+ Władysław Budny
+ Krystyna Mol
+ Maria Czylok
+ Józef Kobiela
+ Anna Polok
+ Robert Tymon
+ Elżbieta Kołoczek
+ Ludwik Maśka
+ Henryk Gimała
+ Elżbieta Dobyasz
+ Leon Zolich
+ Joanna Grygierzec
+ Eugeniusz Borudzki
+ Irena Dreczkowska
+ Jan Krzempek
+ Danuta Grygierczyk
+ Henryk Olek
+ Kornelia Greń – Łuszczek
+ Stefania Kotrys
+ Wiktor Waliczek
+ Bartłomiej Indeka
+ Irena Brzuska
+ Tadeusz Jurczyk
+ Małgorzata Jakubiec
+ Jadwiga Machnica
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek – gregorianka

2.04.2016 / Sobota w Oktawie Wielkanocy
7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
10:00 W intencji chorych (przew. ks. Kustosz Obrazu)
12:00 Msza Św. Z błogosławieniem małych dzieci
15:30 W intencji Parafian – o dobre owoce nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego
18:00 Za ++ Jana i Emilię Tyc, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz ++ z rodzin Chromik, Król, Jarczok,
Mazur, Staniek
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka

3.04.2016 / Niedziela Miłosierdzia Bożego
7:00 Za ++ Tadeusza Hałas, rodziców Paulinę i Augustyna, Irenę i Zdzisława Bratkowskich oraz dusze
w czyśćcu cierpiące
8:30 Za ++ Anielę i Romana Wizner
10:00 Za ++ Teodozję i Huberta Gutsfeld, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
11:30 Za ++ Grażynę Lęcznar, Stanisława Duda, Mariana Szute, rodziców i rodzeństwo
15:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16:00 Za ++ Józefę i Sylwestra Majków oraz ++ z rodziny Przybyła i Szypuła
* ks. Robert – za + Jadwigę i Zbigniewa Wojewódka – gregorianka


 19 marca 2016 (16:54)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21 - 27 II 2016

21.03.2016 / Wielki Poniedziałek
7:00 Za ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Gruszka, Waleskę i Hieronima Mańka, córkę Weronikę i ++ z rodziny
18:00 1) Za ++ Emila Głupczyk, zięcia Jarosława, rodziców, rodzeństwo, Jana, Łucję Biały, dwóch synów, ++ z rodziny Głupczyk i Biały oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Emila Pietrzyka, rodziców z obu stron, rodzeństwo oraz synową Krystynę
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

22.03.2016 / Wielki Wtorek
7:00 Za + Dorotę Pielgrzym – popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Stefana Lach w 1 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Lach, Mazur, Sporys, Gracjas, Fojcik i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ mamę Michalinę Zając w 14 rocznicę śmierci oraz za tatę Aleksandra Zając oraz wszystkich ++ z ich rodzin
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

23.03.2016 / Wielka Środa
7:00 Za ++ Helenę i Ludwika Sobik, Tadeusza Szłapa, rodziców Gabrielę i Władysława oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) Za ++ Marię, Józefa Kocurek, syna Bolesława, Krystynę, brata, ++ z rodzin Kocurek, Kopeć oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Helenę Mucha i męża Tadeusza
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

24.03.2016 / Wielki Czwartek
18:00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1) Za ++ Marię i Alojzego Czyż, synów ks. Ludwika i Stanisława, Helenę i Ludwika Polok
2) Za ++ Teresę i Ludwika Puchałka, Franciszka Gawlas i rodziców, Martę i Józefa Londzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
3) Za ++ Józefa i Zofię Mazur, dzieci, pokrewieństwo, dwóch zięciów Antoniego i Władysława, wnuka Krzysztofa i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

25.03.2016 / Wielki Piątek
9:00 DROGA KRZYŻOWA
15:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA
18:00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

26.03.2016 / Wielka Sobota
15:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA
19:00 LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY
1) Za ++ Helenę i Karola Wiśniewski, Alojzego Szczypka
2) Za ++ Eugenię i Magdalenę Kuś, Emila Gawłowski, Józefa Tomaszczyk
3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sławomira z okazji 40 rocznicy urodzin
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

27.03.2016 / NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
7:00 Za ++ Barbarę Baran w 2 rocznicę śmierci, męża Mariusza, ++ z rodzin Smolicki, Szłapa, Baran, Czylok, Zuzannę Bathelt oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 Za ++ Augustyna Pietrzyk, rodziców, Annę i Józefa Polok, córkę Ludmiłę, zięciów Augustyna i Władysława, Romana Cieślak
10:00 WYPOMINKOWA
11:30 ROCZKI
15:30 Nieszpory
16:00 Za ++ Waldemara Murawski w 3 rocznicę śmierci, rodziców z rodzin Rubysz, Karut, Sikora, Koch, Gruchel, Tyc i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka


 12 marca 2016 (16:48)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14 - 20 III 2016

14.03.2016 / Poniedziałek
8:00 1) Za ++ Władysława Poloka, Marię Czylok, męża i syna
2) Za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Martę i Alojzego Jarczok, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Pawła Krzempek
2) Za ++ Tadeusza Fajkis, rodziców, siostrę Agnieszkę
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek – gregorianka

15.03.2016 / Wtorek
8:00 1) Za ++ Artura Okolus, ojca Marka, Wiktorię i Józefa Okolus
2) Za + Stanisława Buczek – popogrzebowa
18:00 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia
Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii
Chrystusa
2) Za ++ Juliana Rojewicz z synem Andrzejem
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek – gregorianka

16.03.2016 / Środa
8:00 Za ++ Teodora Kugler, Stanisława, Annę Witek
9:15 Za ++ Janinę Bonalską w 5 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Wyszogrodzki i Bonalski
11:00 w intencji chorych i cierpiących
18:00 Za ++ Józefa Zacny, Anne Wrzoł, Zbigniewa i Jarosława Londzin
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek – gregorianka

17.03.2016 / Czwartek
7:00 1) Za ++ Helenę i Franciszka Londzin, syna Franciszka i Władysława, synową Janinę i Marię
oraz wnuka Józefa
2) Za ++ Józefa Duraj, zięcia Andrzeja, Beatę, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Kapias, Duraj
16:00 1) Za ++ Zbigniewa Londzin, syna Jarosława
2) Za + Irenę Brzuska – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek – gregorianka

18.03.2016 / Piątek
7:00 Za ++ Józefa i Marię Pollak, syna Władysława oraz dziadków Józefa i Katarzynę
18:00 1) Za ++ Józefa Klimańca, syna Bogusława, Beatę Gryksa, rodziców z obu stron, ++ z rodziny
Klimaniec i Józefa Duraj
2) W intencji Anny z okazji 18 rocznicy urodzin – aby dary Ducha Świętego były drogowskazami
w dorosłym życiu
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

19.03.2016 / Sobota / uroczystość św. Józefa
7:00 Za ++ Józefa Kobiela i rodziców Martę i Jóżefa
18:00 1) Za ++ Wiktora Polok w 32 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Polok,
Filapek, Kopeć
2) Za + ks. Stanisława Dyrdę w rocznicę śmierci
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka

20.03.2016 / NIEDZIELA PALMOWA
7:00 Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę
i zdrowie dla rodziny Kurzawa
8:30 Za ++ Franciszka Mazur, żonę Annę, córkę Magdalenę, synów Franciszka, Józefa z żoną Jadwigą,
Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę
10:00 1) Za ++ Martę i Józefa Staszek i ++ z rodziny
2) Z okazji 40 rocznicy urodzin Sławomira z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą
11:30 1) CHRZTY
2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo dla Ireny z okazji 70 rocznicy urodzin
15:30 GORZKIE ŻALE
16:00 Za ++ ks. Józefa Leśniaka i jego rodziców
* ks. Robert – za + Jadwigę Migdałek - gregorianka


 24 stycznia 2016 (07:16)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 - 31 I 2016 r.

25.I.2016r. / Poniedziałek – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA

7.00 – 1) Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa
2) Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa
3) Za + Bernadetę Stokłosińską – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

26.I.2016r. / Wtorek – wspomnienie św. bpów Tymoteusza i Tytusa

7.00 – 1) Za + Janinę Antonik – popogrzebowa
2) Za + Bronisława Donocik – popogrzebowa
3) Za + Irenę Mulet – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

27.I.2016r. / Środa – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza

7.00 – 1) Za ++ Jadwigę Hałas w 29 rocznicę śmierci, męża Stanisława oraz Helenę Hałas
2) Za + Janinę Górską – popogrzebowa
3) Za + Józefa Słabiak – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

28.I.2016r. / Czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

7.00 – 1) Za ++ Wiktorię i Jana Distel, Piotra Distel, dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Józefa Tuszyński – popogrzebowa
3) Za + Stefana Lach – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

29.I.2016r. / Piątek

7.00 – Za + Helenę Wątroba – popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Emilię i Emila Kuboszek, rodziców z obu stron, Jadwigę i Augustyna Iskrzycki
2) Za ++ Józefa Szypuła, rodziców, siostrę, braci, bratowe, zięcia i wnuków
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

30.I.2016r. / Sobota

7.00 – Z okazji 91 rocznicy urodzin Eugenii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą
18.00 – 1) Za ++ Irenę Mulet w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Mulet i Smorągiewicz
2) Za ++ Helenę Jarczok, siostry Annę i Anielę Jarczok
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

31.I.2014r. / 4 Niedziela Zwykła

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Za ++ Teresę i Władysława Szpoczek, rodziców z obu stron i córkę Małgorzatę
10.00 – Za ++ Helenę Leśniak w 8 rocznicę śmierci, męża Kazimierza i syna ks. Józefa
11.30 – Za ++ Jadwigę Wrzoł, męża Wiktora i synową Anielę
16.00 – Za ++ Edwarda Filapek, ++ z rodziny Filapek, Kołoczek, Honkisz


 18 stycznia 2016 (11:39)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 - 24 I 2016 r.


18.I.2016r. / Poniedziałek
7.00 – 1) Za ++ Jana i Wiktora Kopeć, Marię i Franciszka Jarczok, Annę Szolc, ++ z rodziny Głowiak
2) Za + Władysława Budny – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Krystynę Mol - popogrzebowa

19.I.2016r. / Wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
7.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja
i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Bronisława Donocik w 1 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, żonę Jadwigę, wnuka Ireneusza
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Marię Czylok - popogrzebowa

20.I.2016r. / Środa
7.00 – 1) Za + Wiktorię, Józefa Okolus, synów Franciszka i Marka, wnuka Artura, Bolesława Ryszka, ++ z rodzin
Okolus i Wrzoł
2) Za + Józefa Kobiela – popogrzebowa od emerytów
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Roberta Tymon - popogrzebowa

21.I.2016r. / Czwartek – wspomnienie św. Agnieszki
7.00 – 1) Za ++ Annę i Józefa Tyc, ++ rodziców z obu stron, córki Annę z mężem Franciszkiem i Bronisławę z mężem
Edwardem oraz syna Bolesława z żoną Marią, wnuczkę ++ z rodzin Tyc, Kopeć, Strzałka, Wiktor
2) Za + Elżbietę Kołoczek – popogrzebowa od Radia Maryja
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Ludwika Maśka - popogrzebowa

22.I.2016r. / Piątek
7.00 – Za ++ Franciszka, Helenę Londzin, syna Zbigniewa, wnuka Jarosława, Teodora, Annę Tyroń, córkę Krystynę,
dwóch zięciów, ++ z rodzin Londzin, Białek, Tyroń, Tyc
18.00 – 1) Za ++ Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę, Franciszka Mazura, żonę Annę, córkę
Magdalenę, synów Franciszka i Józefa z żoną Jadwigą
2) Za + ks. Tadeusza Brandysa, rodziców Marię i Franciszka Brandys
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

23.I.2016r. / Sobota
7.00 – Za + Leona Zolich – popogrzebowa od sąsiadów
18.00 – 1) Za + Emila Papkoj w 7 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Kazimierza Przybyłę, Annę i Franciszka Szypułów oraz rodziców
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

24.I.2016r. / 3 Niedziela Zwykła

7.00 – Za ++ Ferdynanda Jarczok w 22 rocznicę śmierci , syna Czesława, ++ rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu
cierpiące
8.30 – Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Annę, Jana Krzempek
10.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 18 rocznicy urodzin Szymona i 5 urodzin Franciszka z prośbą
o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia
11.30 – ROCZKI
16.00 – Za ++ Marię Lach w 25 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Lach, Sporys, Mazur, Gracjas, Fojcik i dusze
w czyśćcu cierpiące
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka


 14 stycznia 2016 (08:44)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 - 17 I 2016r.

11.I.2016r. / Poniedziałek

7.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zdzisława w 35 rocznicę ślubu
2) Za + Helenę Wątroba – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Stanisława Buczek - popogrzebowa

12.I.2016r. / Wtorek

7.00 – 1) Za + Anielę, Feliksa Jarczok, synową Irenę, ++ z rodziny Kopeć, Jarczok
2) Za + Marię Grygier – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Dorotę Pielgrzym - popogrzebowa

13.I.2016r. / Środa

7.00 – 1) Za ++ Helenę, Jan Kuboszek, synów Jana i Kazimierza
2) Za + Stefanię Budniok – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Jana Drobik - popogrzebowa

14.I.2016r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Janinę Antonik w 1 rocznicę śmierci
2) Za + Bronisławę Polok – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka
*ks. prob. – za + Józefa Filapek - popogrzebowa

15.I.2016r. / Piątek

7.00 – Za + Jana Klinowski – popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Martę i Alojzego Jarczok, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
2) Za ++ Amalię, Antoniego, Renatę, Michała, Michasia Bidas
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

16.I.2016r. / Sobota

7.00 – Za ++ Stanisława Mulet, dwie żony Irenę i Dorotę, synową Irenę, ++ z rodziny Mulet, Dzięgiel, Indeka
18.00 – 1) Za ++ Teresę Bronikowską w 1 rocznicę śmierci, Walerię i Władysława Bronikowskich i ++ z rodziny
2) Z okazji 50 urodzin Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

17.I.2016r. / 2 Niedziela Zwykła

7.00 – Za ++ Franciszka Puchałka, rodziców Jadwigę i Ludwika, brata Ludwika, bratową Teresę i ++ z rodziny
8.30 – Za + Janinę Machej - popogrzebowa
10.00 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Wandy i Kazimierza w 40 rocznicę ślubu z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za ++ Jana Pala z synem Krzysztofem
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka


 03 stycznia 2016 (07:12)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 4 - 10 I 2016 r.

4.I.2016r. / Poniedziałek
7.00 – 1) Za ++ Andrzeja Dyrda, rodziców, syna, szwagra, kuzynów, kuzynki, ++ z rodziny Dyrda, Rybij, Lazar
2) Za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
3) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

5.I.2016r. / Wtorek
7.00 – 1) W intencji Danuty i Sławomira Stanclik w 20 rocznicę ślubu o zdrowie i Boże błogosławieństwo
2) Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
3) Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

6.I.2016r. / Środa – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.00 – W intencji Tadeusza w 45 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą
opiekę Bożą
8.30 – Za ++ Józefa, Anielę i Edwarda Filapek, Marię, Józefa Dziech, Teodora Kugler
10.00 – Za + Krzysztofa Machej w 1 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Machej, Kajstura, Stasina
11.30 – Za ++ Bernadetę Stokłosińską w 1 rocznicę śmierci , męża Aleksandra
16.00 – Za ++ Stefanię Rubysz w 5 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Murawskich, Koch, Karut, Sikora, Famułka, Tyc,
Gruchel i dusze w czyśćcu cierpiące
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

7.I.2016r. / Czwartek
7.00 – 1) Za + Janinę Górską - popogrzebowa
2) Za + Józefa Słabiak - popogrzebowa
3) Za + Józefa Tuszynski – popogrzebowa
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

8.I.2016r. / Piątek
7.00 – Za ++ Jana i Helenę Kuboszek, synów Kazimierza i Jana
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Józefa Jaworski, zięciów Witolda i Ludwika
2) Za ++ Bronisławę Krzempek i siostrę Janinę w rocznicę śmierci
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

9.I.2016r. / Sobota
7.00 – Za + Stefana Lach – popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Ludwika i Stanisławę Tora, rodzeństwo i rodziców z obu stron, ++ z rodzin Antonik, Gruba, Alfreda
Papla, Jolantę Firak – Tora i Annę Wilk
2) Za ++ Janinę Bartoszek w 10 rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców z obu stron, braci Józefa i Stefana,
siostrę Genowefę i szwagra Emila
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

10.I.2016r. / Niedziela – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA

7.00 – Za + ks. proboszcza Józefa Steca
8.30 – Za ++ Wiesława Motyka w 14 rocznicę śmierci, Jana, Jerzego Motyka, Jana Donocik
10.00 – Za ++ Alicję i Czesława Chrobak
11.30 – Do MB Nieustającej pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo dla rodziny Pisarek
16.00 – Za ++ Marię i Wiktora Maśka, ++ z rodzin Maśka, Matuszek, Bugiel, Kołoczek
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka


 28 grudnia 2015 (06:24)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 28 XII - 2 I 2016 r.

28.XII.2015r. / Poniedziałek / święta św. Młodzianków
7.00 – 1) Za ++ Albina Staniek, żonę Wiktorię, rodziców, rodzeństwo z obu stron
2) Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa
3) Za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa
9.00 – Msza Św. z pobłogosławieniem małych dzieci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

29.XII.2015r. / Wtorek / 5 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego
7.00 – 1) Za ++ Emila Pietrzyk w 22 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, rodzeństwo, synową Krystynę i dusze
w czyśćcu cierpiące
2) Do MB Nieustającej Pomocy i Bożej Opatrzności, św. Józefa dla księdza Dawida z prośbą o zdrowie
i Boże błogosławieństwo z okazji Jego imienin – od Akcji Katolickiej, K.P.R. Maryja, Rady Parafialnej
3) Za + Ludwika Pniok – popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

30.XII.2015r. / Środa / 6 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego
7.00 – 1) Za ++ Stanisławę Pawlik w 4 rocznice śmierci, męża Antoniego, dwie córki, dwóch synów, ++ z rodzin
Pawlik, Adamek, Szłapa, Weisman, Kroczek, Moj
2) Za + Emila Dudę w 5 rocznicę śmierci i córkę Krystynę Jarzombek
3) Za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

31.XII.5. / Czartek / 7 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego
7.00 – 1) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
2) Za + Bronisława Donocik – popogrzebowa
17.30 – Nieszpory na zakończenie roku
18.00 – Za + Irenę Mulet - popogrzebowa

1.I.2016r. / Piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
7.00 – Za ++ Genowefę i Franciszka Jakubiec, syna Józefa i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
10.00 – Za + Władysława Kwaśniewski w 5 rocznicę śmierci
11.30 – Do Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże
w intencji rodziny Chopiak
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za ++ Michała Kopeć, żonę Władysławę, ++ z rodziny Kopeć i Hola
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

2.I.2016r. / Sobota – WSPOM. ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU
7.00 – 1) W intencji Róż Różańcowych o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2) Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
18.00 – Za + Irenę Jarczok w 7 rocznicę śmierci
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka

3.I.2016r. / 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7.00 – Za ++ Mieczysława Kurzawa, Antoniego Budny, żonę Ludmiłę, córkę Ewę i syna Jerzego oraz Różę Popowicz
8.30 – Za + Antoniego Mrowiec w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Donocik, Mrowiec
10.00 – W intencji Genowefy o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin
11.30 – Z okazji 50 rocznicy urodzin Teresy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo na dalsze lata
16.00 – Za ++ Tadeusza Dyrda, rodziców, teściów, dziadków
*ks. Robert – za + Leona Zolich - gregorianka


 20 grudnia 2015 (10:46)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21 - 27 XII 2015 r.

21.XII.2015r. / Poniedziałek
7.00 – Za ++ Ryszarda Ściskała i Krzysztofa Grzeszczaka
18.00 – 1) Za ++ Stanisławę Zbijowski w rocznicę śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo
2) Za ++ Annę i Alojzego Gryczka, syna Andrzeja oraz ++ z rodzin Gryczka i Malina
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

22.XII.2015r. / Wtorek
7.00 – 1) Za + Ludwika Maśka – popogrzebowa od sąsiadów
2) Za + Leona Zolich – popogrzebowa od sąsiadów
18.00 – 1) Za + Teresę Białek w 23 rocznicę śmierci, męża Józefa i prawnuczkę Basię
2) Za + Irenę Boyle – z domu Hałas
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

23.XII.2015r. / Środa
7.00 – Za ++ Marię Ohnesorge, ojca Teofila
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ignacego w 2 rocznicę urodzin
2) Za ++ rodziców Józefa i Joannę Tyc, dziadków, szwagra Władysława, ++ z rodziny Zalega, Tyc, Puzoń
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

24.XII.2015r. / Czwartek
7.00 – 1) Za + Tadeusza Hałas w 5 rocznicę śmierci
2) Za + Janinę Górską – popogrzebowa
3) Za ++ Helenę i Emila Dyrda, synów i synowe
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

25.XII.2015r. / Piątek / UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

24.00 PASTERKA: 1) za Parafian
2) Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa
7.00 – Za + Ludwika Pniok w 1 rocznicę śmierci
8.30 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i opiekę Bożą i dary Ducha Świętego z okazji 18 urodzin Bartłomieja
10.00 – 1) Za + księży Wrzołów i ks. Ludwika Czyża oraz ++ z rodziny
2) Za + Marię i Augustyna Więcek, Antoninę Mojżyszek
11.30 – Za + Czesława Smorągiewicz, ++ z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
15.30 – Nieszpory
16.00 – Do MB Lourdzkiej za otrzymane zdrowie z prośbą o dalszą opiekę
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

26.XII.2015r. / Sobota / ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

7.00 – Za + Władysława Polok
8.30 – Do MB uzdrowicielki chorych i Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za ocalenie życia z prośbą o powrót do
zdrowia i pełnej sprawności fizycznej dla wnuka oraz opiekę Bożą dla jego rodziców, siostry i siostrzeńca: prosi
babcia
10.00 – Za ++ Stefanię Bużek i rodziców
11.30 – Za + Jadwigę Wojewódka - popogrzebowa
16.00 – Do MB Nieustającej Pomocy oraz św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
Bożą, zdrowie dla Ludmiły z okazji 80 rocznicy urodzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

27.XII.2015r. / Niedziela / Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

7.00 – Za + Józefa Filapka – od zakładu Gazowni
8.30 – WYPOMINKOWA
10.00 – Za ++ Władysława, Wiktorię, Jana, Alojzego, Piotra Distel, Zofię i Stanisława Mynarskich
11.30 – ROCZKI
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za ++ Tadeusza Czylok w 35 rocznicę śmierci, żonę Wandę, zięcia Jana
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę


 14 grudnia 2015 (17:35)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14 - 20 XII 2015r.

14.XII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i dra Kościoła
7.00 – Za + Jana Klinowskiego - popogrzebowa
18.00 – 1) W 8 urodziny Jasia o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2) Za + Janinę Machej - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

15.XII.2015r. / Wtorek
7.00 – Za ++ Feliksa, Anielę Jarczok, synową Irenę i ++ z rodziny Kopeć i Jarczok
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia
Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii
Chrystusa
2) Za + Leona Zolich – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

16.XII.2015r. / Środa
7.00 – Za + Alojzego Szczypka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Edmunda Puzoń, ++ z rodzin Kołoczek i Puzoń
2) Za + Władysława Budnego – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

17.XII.2015r. / Czwartek
7.00 – 1) Za + Krystynę Mol – popogrzebowa od rolników
2) Za Marię Czylok – popogrzebowa od sąsiadów
16.00 – Za ++ Stefana Białas, siostrę, rodziców, szwagrów, Marię, Helenę, Edwarda Kocur, Urszulę, Czesława,
Mirosława Nowak i ++ z rodzin Białas, Antonik, Nowak
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

18.XII.2015r. / Piątek
7.00 – Za + Józefa Kobiela – popogrzebowa od sąsiadów
18.00 – 1) Za + męża Zygmunta Kopcińskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców, Jadwigę i Wojciecha, teścia
Ludwika Kopeć
2) Za + Roberta Tymon – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

19.XII.2015r. / Sobota
7.00 – Za + Elżbietę Kołoczek – popogrzebowa od Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za + Władysława i Stefanię Dyrda
2) Za ++ Stefanię Dyrda, męża, rodziców, i rodzeństwo
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

20.XII.2015r. / 4 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Roberta Tymon - popogrzebowa
8.30 – Za ++ Małgorzatę i Józefa Szymala, syna Wawrzyńca, ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą i dary Ducha Świętego z okazji 30 rocznicy pożycia małżeńskiego
Ewy i Marka
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za + Rudolfa Maśkę, Zabrzeżanina, obywatela Ameryki w 1 rocznice śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę


 06 grudnia 2015 (06:18)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7 - 13 XII 2015 r.

7.XII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i dra Kościoła

7.00 – Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Pszczelarzy
2) Za + Janinę Górską - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

8.XII.2014r. / Wtorek/ Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP

7.00 – Za + Józefa Słabiak - popogrzebowa
9:00 – Za + Józefa Tuszyńskiego - popogrzebowa
16:00 – Za ++ Marię i Henryka Płaza
18:00 – Za ++ Martę i Józefa Sosna, rodziców, rodzeństwo i wnuka Kazimierza
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

9.XII.2015r. / Środa

7.00 – Za + Kazimierz Gietler - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Marię Białek, męża Bolesława, ++ z rodziny, Janinę i Władysława Hamerlak, ++ z rodziny Hamerlak i Fuchś
2) Za + Stefana Lach - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

10.XII.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Helenę Wątroba – popogrzebowa
2) Za + Stanisława Buczek - popogrzebowa
16.00 – Za + Marię Grygier - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

11.XII.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Dorotę Pielgrzym - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Wiktora Kozik, rodziców i krewnych z rodziny Kozik i Horzynek
2) Za + Stefanię Budniok - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

12.XII.2015r. / Sobota

7.00 – 1) Za + Jana Drobika – popogrzebowa
2) Za + Bronisławę Polok - popogrzebowa
18.00 – Za ++ Marię i Jana Holisz
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

13.XII.2015r. / 3 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Józefa Filapka - popogrzebowa
8.30 – Za ++ Antoniego Jarczok, Krystynę i Rudolfa Sosna, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa o opiekę i zdrowie z okazji 18 rocznicy urodzin Mateusza
11.30 – Za Łucję z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
16.00 – Za ++ Stefanię i Wiktora Smolarz, rodziców, siostry, braci, Weronikę Klimczak, ++ z rodziny, Andrzeja Wizner
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę


 28 listopada 2015 (16:28)

INTENCJE MSZY ŚWIETYCH 30 XI - 6 XII 2015r.

30.XI.2015r. / Poniedziałek
7.00 – Za + Krystynę Mol – popogrzebowa od sąsiadów
18.00 – 1) Za ++ Jana i Joannę Wrzoł, Annę Wrzoł
2) Za + Marię Czylok – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

1.XII.2015r. / Wtorek
7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Rozalię Drobik, męża, ++ z rodziny Tomica, Barut, Drobik
2) Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

2.XII.2015r. / Środa
7.00 – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Zbigniewa Londzin w 3 rocznicę śmierci
2) Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

3.XII.2015r. / I Czwartek / wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
6:30 – Adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań
7.00 – 1) Za + Bernadetę Stokłosińska – popogrzebowa
2) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
16.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla Franciszka z okazji imienin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

4.XII.2015r. / I Piątek miesiąca
7.00 – Za ++ Jana Kuboszek, rodziców i dziadków
18.00 – 1) Za + Władysława Polok
2) Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

5.XII.2015r. / I Sobota miesiąca
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
18.00 – 1) Do św. Ambrożego, patrona Pszczelarzy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla
Członków Koła Pszczelarzy i ich rodzin
2) Za ++ Marię Bartecką, ojca Franciszka, Pawła Siemienika, żonę Jadwigę
* Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę

6.XII.2015r. / 2 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Henryka Puzoń i Piotra Wizner
8.30 – Za ++ rodziców, siostrzeńca Radosława, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Bestwina, Waszut, Kopeć,
Hola i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – w pewnej intencji
11.30 – Za żywych i zmarłych Górników oraz z ich rodziny
16.00 – Za ++ Marię, Stanisława Hałas, Tadeusza Świerkot, Mariana Goryl, Zofię i Franciszka Przywara, syna,
dwie córki z mężami
* ks. Robert – Gregorianka – za + Romana Brzóskę


 21 listopada 2015 (17:20)

23.XI.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Alojzego Kurtok, Mariannę Wizner, męża Pawła, Piotra Węngierskiego
18.00 – Za ++ Martę Dominiec w 9 rocznicę śmierci, męża Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Prob. – za + Stefanię Budniok - popogrzebowa

24.XI.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

7.00 – Za + Bronisławę Polok – popogrzebowa od emerytów
18.00 – Za ++ Helenę i Emila Świeży, rodziców, rodzeństwo z obu stron i synową Elżbietę
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Prob. – za + Jana Drobik – popogrzebowa od kol. z rocznika 1947/48

25.XI.2015r. / Środa

7.00 – Za + Czesława Dyrda w rocznicę śmierci
18.00 – Za + Irenę Męcnarowską, ++ z rodziny
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Prob. – za + Józefa Filapka – popogrzebowa od kol. z rocznika 1951

26.XI.2015r. / Czwartek

7.00 – Za + Jana Klinowskiego - popogrzebowa
16.00 – W 35 rocznicę śmierci za + Franciszka Lach, żonę Marię, zięcia Piotra z rodzicami i Annę Gracjas z mężem
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Prob. – za + Janinę Machej - popogrzebowa

27.XI.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Annę Horzynek i męża Franciszka, synów Józefa i Karola oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Emila Świeży oraz synową Elżbietę
2) Za ++ Władysława Kopeć, rodziców, brata Edwarda i Józefa, siostrę Irenę, Antoniego, Franciszka Kopeć i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Prob. – za + Władysława Budnego - popogrzebowa

28.XI.2015r. / Sobota

7.00 – Za ++ Wiktorię i Jana Gałuszka, syna Stanisława oraz ++ z rodzin Gałuszka i Gruba
18.00 – 1) Za + Waleriana Lukas oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zdzisława Grabskiego z okazji imienin
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

29.XI.2015. / I Niedziela Adwentu

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodzin Pisarek
10.00 – Za ++ Irenę i Józefa Piątek, Marię i Floriana Kisiała i ++ z rodziny
11.30 – Za + Emila Sladeczek i ++ z rodziny
16.00 – Za ++ Henryka Puzoń, Piotra Wizner i ++ z rodzin Buczek, Ryś, Tomaszczyk
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska


 08 listopada 2015 (11:05)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9 - 15 XI 2015 r.

9.XI.2015r. / Poniedziałek / Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 – Za + Juliana Lęcznar w 14 rocznicę śmierci
18.00 – Za ++ Teodora Drobik w rocznicę śmierci, córkę Bernadetę, zięcia Aleksandra, Wiktora Kobiela, dwie żony, Annę Kajstura
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Dawid – za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa

10.XI.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Leona Wielkiego

7.00 – Za + Elżbietę Kołoczek – w XXX dniu po śmierci
18.00 – 1) Za ++ Józefa i Anielę Hoczek, Jana i Joannę Krupnik oraz rodzeństwo z obu stron
2) Z okazji 85 rocznicy urodzin Marianny Donocik z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Dawid – za + Ludwika Pniok – popogrzebowa

11.XI.2015r. / Środa / wspomnienie św. Marcina z Tours

7.00 – Za ++ Tadeusza Szłapa, zięcia Janusza, ++ z rodzin Szłapa, Sobik, Błaszczyk, Huczała, za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Emila Dyrda
2) Za + Wandę Famułka, rodziców i dwóch mężów
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Dawid – za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa

12.XI.2015r. / Czwartek / wspomnienie św. Jozafata

7.00 – Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Józefa Klimaniec, syna Bogumiła, ++ z rodziny Klimaniec, Beatę Gryksa, Marię i Franciszka Jarczok, synów Wiktora i Jana, ++ z rodziny Jarczok, Annę Szolc
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Dawid – za + Bronisława Donocik - popogrzebowa

13.XI.2015r. / Piątek / wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7.00 – Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
18.00 – Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Jana, Annę Krzempek
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska
* ks. Dawid – za + Janinę Górską - popogrzebowa

14.XI.2015r. / Sobota

7.00 – Za + Alojzego Szczypka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – 1) Za ++ Elżbietę i Edwina Indeka, Stefana Olejnik
2) Za ++ Marię i Michała Lekacz, Martę, Józefa i Teresę Pająk
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

15.XI.2015r. / 33 Niedziela Zwykła

7.00 – Za ++ Zofię i Stefana Olek i rodziców z obu stron
8.30 – Za ++ Helenę i Władysława Syjota, Józefa i Walerię Adamek, Kazimierza Piecha, Władysława Kimla, Renatę Łatka
10.00 – Za ++ Józefa i Marię Dyrda, Marię i Józefa Pustelnik, ++ dzieci i wnuki
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za ++ Helenę, Anielę, Ludwika Polok, rodziców i rodzeństwo
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska


 31 października 2015 (16:52)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 - 8 XI 2015 r.

2.XI.2015r. / Poniedziałek / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00 – Za ++ z rodzin Kopeć: Józefa, Justynę, Martę, Karola, Justynę Kopeć, ++ krewnych, znajomych oraz dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 – Za ++ Jadwigę i Wiktora Wrzoł, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz synową Anielę
16.00 – Za ++ Stanisława Gryczka, rodziców, braci, bratową, szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za ++ Wiktorię, Józefa Okolus, syna Marka, Franciszka, wnuka Artura, Bolesława Ryszkę oraz ++ z rodziny Okolus, Wrzoł
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

3.XI.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Jarosława Londzina - popogrzebowa
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii z okazji imienin
2) Za ++ Anielę Kucz, brata Franciszka i rodziców
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

4.XI.2015r. / Środa / wspomnienie św. Karola Boromeusza

7.00 – Za ++ Karola Kobiela, Alojza i Helenę Karut, ++ z rodziny Kobiela,Karut, Koch, Kajstura
18.00 – 1) Za ++ Józefa Klimańca, syna Bogusława, Beatę Gryksa, Józefa i Helenę Kapias, ++ z rodziny Klimaniec
2) Za ++ Feliksa Brzuska, Martę i Emila Puzoń, synów Leszka i Henryka
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

5.XI.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Helenę i Franciszka Gruba, Józefa i Agnieszkę Klinowski, Józefa Rajda oraz rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Franciszka Drobika, rodziców, rodzeństwo, Martę i Józefa Londzin
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

6.XI.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Stefanię i Józefa Białas, syna Stefana, córkę Stanisławę i dwóch zięciów, ++ z rodziny Antonik, Białas oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Edwarda Filapek, rodziców, teściów, ++ z rodziny Honkisz
2) Za + Roberta Tymona – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

7.XI.2015r. / Sobota

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za + Ryszarda Hołyst w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska

8.XI.2015r. / 32 Niedziela Zwykła

7.00 – Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, ++ z rodzin Londzin, Kłoda, Grygierczyk
8.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 60 rocznicy Stanisława
10.00 – 1) Za + Danutę Michalak w 12 rocznicę śmierci
2) W intencji Ojczyzny, za + ks. Józefa Londzina oraz za laureatów nagrody im. ks. Londzina – od Starosty Bielskiego
11.30 – Za ++ Emila i Stanisława Rajwa, rodziców, rodzeństwo z obu stron
16.00 – Za ++ Rozalię i Augustyna Pietrzyk, córki Mariannę, Agnieszkę, Łucję, synów Tadeusza, Augustyna, Rudolfa i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska


 28 października 2015 (09:32)

INTENCJE MSZY ŚWIETYCH 26 - 1 XI 2015 r.

26.X.2015r. / Poniedziałek
7.00 – Za ++ Karola i Janinę Tomaszczyk, Walerię Mrowiec i Lecha Mikołajczak
18.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie
i błogosławieństwo dla rodziny Filapek i Honkisz
2) Za ++ Feliksa Brzuska, rodziców, rodzeństwo, Rozalię i Pawła Czylok, córkę Bronisławę, zięcia
Antoniego, wnuka Grzesia
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka – gregorianka

27.X.2015r. / Wtorek/
7.00 – Za + Artura Okolus w 2 rocznicę śmierci oraz ojca Marka
18.00 – 1) Za ++ Monikę i Franciszka Świerkot, rodziców i rodzeństwo, Stanisława Wątorek oraz ++ z rodzin
Dziendziel, Świerkot, Wątorek
2) Za ++ Zofię i Franciszka Kucharczyk, Jana i Wandę Kominek, syna Andrzeja, Marię i Franciszka
Słowik, syna Czesława
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

28.X.2015r. / Środa / ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
7.00 – Za ++ Franciszka i Helenę Gruba, Józefa Rajda, Józefa i Agnieszkę Klinowski, ++ z rodzin Gruba,
Klinowski i Kopeć
18.00 – 1) Za + Tadeusza Hałas
2) Za ++ Henryka Puzoń, rodziców, brata i Piotra Wizner
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

29.X.2015r. / Czwartek /
7.00 – 1) Za + Bronisława Donocika - popogrzebowa
2) Za + Irenę Mulet - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Franciszka Kopeć, dwie żony, trzy córki, dwóch zięciów, ++ z rodzin Kopeć, Siemienik,
Szczygieł, Malchar
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

30.X.2015r. / Piątek /
7.00 – Za ++ Alojzego i Marię Kopeć i synów Michała i Alojzego
18.00 – 1) Za ++ Bronisława, Marię Ciesielczyk, dwóch synów i synową, Jana, Annę, Józefa Sordyl oraz ich
rodziców
2) Za + Janinę Antonik – od sąsiadów
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

31.X.2015r. / Sobota /
7.00 – Za + Janinę Górską - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Grzegorza Indeka w 1 rocznicę śmierci
2) Za ++ z rodzin Machej, Kajstura i Stasina

1.XI.2015r. / Niedziela / UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00 – Za ++ Helenę i Władysława Jonkisz, Apolonię i Ignacego Białek i ++ z rodzin Jonkisz, Białek, Ryś
i Wanot
8.30 – Za ++ Józefa Staszek z żoną Marią i ++ z rodziny
10.00 – Za ++ Wiesława, Jana Motyka, Franciszka, Zuzannę Kopeć, Józefa Krajewskiego
11.30 – Za ++ Bronisławę i Edwarda Hałas, rodziców z obu stron, siostrę Annę, męża Franciszka, brata
Bolesława, żonę Marię, córkę i zięcia, Marię i Leona Lubańskich, ++ z rodzin Tyc, Hałas, Mojeszczyk,
Czylok
15.00 – Nabożeństwo za zmarłych
16.00 – Za ++ Józefa Maśka, Marię i Józefa Tyc, dwóch synów i córkę, ++ z rodzin Maśka, Tyc, Szermański,
Ogiegło i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - gregoriańska


 18 października 2015 (10:49)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19-25 X 2015 r.

19.X.2014r. / Poniedziałek
7.00 – Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Franciszka i Annę Białas, rodziców, Irenę Jarczok, Annę Gawlas, Stanisława i Janinę Gryz, Józefa
Mitura, ++ z rodzin Kotarba, Tyc, Antonik
2) Za ++ z rodziny Kopeć: Irenę, Władysława, Helenę, Edwarda, Józefa
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

20.X.2014r. / Wtorek/ WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO
7.00 – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja
i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Władysława Krysiak w 2 rocznicę śmierci, Ludmiłę Krysiak w 12 rocznicę śmierci
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

21.X.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ
7.00 – Za ++ Leopolda Chruszcza, rodziców, rodzeństwo z rodzinami oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Z podziękowaniem Opatrzności Bożej i św. Józefowi za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą
i zdrowie dla całej rodziny Londzin
2) Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

22.X.2014r. / Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II
7.00 – 1) Za + Epifaniusza Wiznera w 6 rocznicę śmierci
2) Za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Stanisława Zolich w 14 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Marię i Józefę Nowak, Ferdynanda
Tyc, żonę Janinę, syna Jana
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

23.X.2014r. / Piątek /
7.00 – Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Władysława Polok, rodziców, braci i siostry
2) Za + Rafała Witosza oraz ++ z rodzin Witosza, Spyra, Polok i Kucz
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

24.X.2014r. / Sobota /
7.00 – Za + Józefa Białek w 3 rocznicę śmierci, żonę Teresę i prawnuczkę Basię
18.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie
i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Adama z okazji 20 rocznicy ślubu
2) Za ++ Gertrudę i Józefa Kobiela, rodziców, rodzeństwo, zięcia Tadeusza, Erwina Okolus, Franciszka
Szpoczek, ++ z rodzin Tomala, Górka, Pławecki, Tyc, Kaganiec
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

25.X.2014r. / 30 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski w 50 rocznicę ślubu Marii i Mieczysława
z prośbą o opiekę Bożą dla całej rodziny
10.00 – W 18 rocznicę urodzin Aleksandry z prośbą o dalsze wsparcie Ducha Świętego w dążeniu do realizacji
życiowych celów
11.30 – 1) ROCZKI
2) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane Bogu za szczęśliwie przeżyte
70 lat małżeństwa Pauliny i Wiktora z prośbą o zdrowie na dalsze lata
15.30 - Różaniec
16.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej i św. Józefa o Boże
błogosławieństwo z okazji 5 rocznicy ślubu Moniki i Grzegorza oraz całej rodziny
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka


 03 października 2015 (16:55)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 5 - 11 X 2015 r.

5.X.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej
7.00 – Za ++ Franciszka Puchałka i rodziców, Jadwigę i Franciszka Kobiela, córkę Jadwigę, zięcia
Władysława, synową Bronisławę, wnuczkę Elżbietę i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Stefanię i Józefa Kubica, ich rodziców, synową Irenę, Józefa Kieczka, ++ z rodzin Kubica
i Chrapek
2) Za ++ Emila i Helenę Świeży oraz synową Elżbietę
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

6.X.2015r. / Wtorek /
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Artura z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Emila i Helenę Świeży, rodziców i rodzeństwo z obu stron i synową Elżbietę
2) Za ++ Stefanię Rubysz, ++ z rodzin Gruchel, Kopeć, Zypcer, dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

7.X.2015r. / Środa / WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ
7.00 – Za ++ Zofię i Franciszka Mola, dzieci, synową, zięciów, wnuczkę, wnuków i prawnuka, Jadwigę
Kominek, córkę i zięcia, dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Emilię Puchałka w 8 rocznicę śmierci
2) Za ++ Bolesława Kisiała, córkę Helenę, rodziców, dziadków, Annę Dobija i dusze w czyśćcu cierp.
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

8.X.2015r. / Czwartek /
7.00 – Za ++ Zofię i Jana Staniek, rodziców i teściów, Mariannę Wizner, męża Pawła i zięcia Alojzego
16.00 – 1) Za ++ Apolonię i Ignacego Białek, wnuka, rodziców i teściów, ++ z rodzin Białek, Ruś, Kroczek,
Szłapa
2) Za ++ Anielę i Józefa Nowak, Josefa Gisbert, Hildegardę i Bolesława Herok
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

9.X.2015r. / Piątek / WSPOMNIENIE BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA
7.00 – Za ++ Janinę Machej i syna Krzysztofa – popogrzebowa – od współpracowników
18.00 – 1) Za ++ Jana i Wandę Kominek, syna Andrzeja, Annę Wrzoł, Zbigniewa Londzin i syna Jarosława
2) Za ++ Michała Wrzoł i rodziców Antoniego i Bronisławę oraz ++ z rodzin
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

10.X.2015r. / Sobota /
7.00 – Do Opatrzności Bożej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo dla Daniela – naszego Organisty – z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Władysława Smolickiego, córkę Barbarę, zięcia Mariusza, ++ z rodzin Smolicki, Szłapa,
Baran, Czylok, Zuzannę Bathelt oraz dusze w czyśćcuc cierpiące
2) Za ++ Annę i Franciszka Szypułów, dwie córki Wandę i Krystynę, trzech zięciów Franciszka,
Eugeniusz, Kazimierza oraz wnuczkę Danutę
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

11.X.2015r. / 28 NIEDZIELA ZWYKŁA /
7.00 – Za ++ Władysława Nieckarz w 1 rocznicę śmierci, żonę Marię i synową Barbarę
8.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie
i opiekę Bożą z okazji 40 rocznicy urodzin Anny
10.00 – Za Danutę i Mieczysława w 40 rocznicę ślubu – w podziękowaniu Bogu za dobre życie z prośbą
o dalszą opiekę Matki Bożej i Jezusa Chrystusa oraz błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia
11.30 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego Marii i Henryka
15.30 - Różaniec
16.00 – Z okazji rocznicy ślubu Agnieszki i Krzysztofa do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy
z podziękowaniem za opiekę i z prośbą o zdrowie dla całej rodziny
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka


 27 września 2015 (06:15)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 28 IX - 4 X 2015 r.

28.IX.2015r. / Poniedziałek / WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA
7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa o opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego z okazji
18 rocznicy urodzin Adama
18.00 – 1) Za ++ Marię i Antoniego Tyc, synów Antoniego, Jana, synową Joannę i ++ z rodziny
2) Za + Józefa Słabiaka - popogrzebowa

29.IX.2015r. / Wtorek / ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, GABRIELA, RAFAŁA
7.00 – Za + Józefa Tuszyńskiego – popogrzebowa
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pawła w 5 rocznicę urodzin
2) Za ++ Michała i Władysławę Kopeć, ++ z rodziny Kopeć i dusze w czyśćcu cierpiące

30.IX.2015r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA
7.00 – Za + Wiktorię Małczak w 1 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Buczek i Małczak
18.00 – 1) Za ++ Franciszka Szpoczek, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Ludwika Żmij, Amalię i Józefa Tyc,
syna Władysława, Erwina Okolus, Tadeusza Pietrzyk, ++ z rodzin Tyc, Kobiela, Ozaist
2) Za + Stefana Lach – popogrzebowa

1.X.2014r. / Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
6.30 - Adoracja o nowe powołania
7.00 – 1) Za ++ Dawida Wojciech, dziadków, Urszulę Janik
2) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Teofila i Bronisławę Krzempek, Janinę i Tadeusza Bielenin, rodziców z obu stron
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

2.X.2014r. / Pierwszy Piątek / WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
7.00 – Za ++ Jana Antonik, rodziców Emilię i Józefa, ++ z rodzin Antonik, Tyc, Białas
18.00 – 1) Za ++ Piotra Hołyst, syna Ryszarda, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu
cierpiące
2) Za ++ Tadeusza Dyrda, rodziców Krystynę i Albina
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

3.X.2014r. / Pierwsza Sobota
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za ++ Franciszka Klimaniec, rodziców z obu stron i ++ z rodziny Klimaniec, Szczyrbowski,
Zwierzchowski i Dziedzic
2) Za ++ Franciszka i Emilię Ryś, córkę i zięcia, Franciszka i Annę Mikołajczyk oraz ++ z rodzin Ryś,
Antonik, Mikołajczyk, Pietrzyk
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka

4.X.2014r. / 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Do Miłosierdzia Bożego i MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia z okazji 25 rocznicy ślubu Bożeny
i Jarosława
8.30 – Za ++ Franciszka Kopcia, rodziców, rodzeństwo, bratową i szwagrów
10.00 – 1) Z podziękowaniem Bożej Opatrzności za 65 lat pożycia małżeńskiego Marii i Józefa
2) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże
błogosławieństwo dla Sylwii i Marka z okazji 1 rocznicy ślubu
11.30 – Za ++ Annę i Teodora Tyroń oraz córkę Krystynę w kolejną rocznicę śmierci
15.30 - Różaniec
16.00 – Za ++ Józefa i Annę Polok, córkę, dwóch zięciów, Roberta i Justynę Iskrzycki, dwóch synów i synową
* ks. Robert - Za + Józefa Filapka - gregorianka


 19 września 2015 (14:53)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21 - 27 IX 2015 r.

21.IX.2015r. / Poniedziałek / ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA

7.00 – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Władysława Rybski, Ludwika i Brygidę Neter, Alojzego Drobek, ++ z rodzin Rybski, Neter, Drobek
2) Za ++ Józefa Śliż, rodziców, Emilię i Józefa Cięcinka, syna Adama, zięcia Franciszka, Marię Kajstura i męża, Karola Kropa, ++ z rodziny Londzin

22.IX.2015r. / Wtorek /

7.00 – Za ++ Annę Strzałka w 15 rocznicę śmierci, męża Franciszka, rodziców i teściów, siostrę Bronisławę z mężem Edwardem oraz brata Bolesława z żoną Marią
18.00 – 1) Za + Wiktora Parma w 24 rocznicę śmierci oraz rodziców
2) Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa

23.IX.2015r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. OJCA PIO Z PIETRELCINY

7.00 – Za ++ Petronelę i Franciszka Małczak, synową Wiktorię, ++ z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Janinę Rychlik, brata Ludwika, Alojzego, Józefa Mazur i ++ z rodziny
2) Za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa

24.IX.2015r. / Czwartek / ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W BIELSKU BIAŁEJ

7.00 – 1) Za + Bernadetę Stokłosińską – popogrzebowa
2) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Franciszka i Ewę Puzoń, czterech synów, synową Helenę, Stefana i Helenę Skrzyp i dziadków

25.IX.2015r. / Piątek / WSPOMNIENIE ŚW. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA

7.00 – Za + Bronisława Donocika - popogrzebowa
18.00 – 1) Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joanny i Leona z okazji 50 rocznicy ślubu oraz Celiny i Waldemara w 10 rocznicę ślubu
2) Za + Irenę Mulet - popogrzebowa

26.IX.2015r. / Sobota /

7.00 – Za + Janinę Górską - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Jana Hałas w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, zięcia Stanisława
2) Za ++ Stanisława Chlebniczek, rodziców Jadwigę i Ludwika, brata Marka, Barbarę Widuch, ojca Franiciszka

27.IX.2015r. / 26 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za ++ Jana i Emilię Kieloch, rodziców z obu stron, Fryderyka Mary, Henryka Wyczesany, ++ z rodzin Kieloch i Mary
8.30 – Za + ks. prał. Ludwika Wrzoł - o pomyślny przebieg procesu beatyfikacyjnego
10.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za 30 lat małżeństwa Barbary i Wiesława z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny
2) WYPOMINKOWA
11.30 – 1) ROCZKI
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marleny i Tomasza Gawlas w 1 rocznicę ślubu
16.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mirosława w 50 r. urodzin oraz 25 r. ślubu Katarzyny i Mirosława


 13 września 2015 (07:16)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14 - 20 IX 2015 r.

14.IX.2015r. / Poniedziałek / ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA
7.00 – Za ++ Józefa, Marię Dyrda, syna, wnuka, zięcia, ++ z rodzin Dyrda, Rybij, Lazar, Marcisz
18.00 – 1) Za ++ Tadeusza Minista, Klarę i Michała Syrek
2) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa

15.IX.2015r. / Wtorek / WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ /
7.00- Za + Leokadię Antonik w 5 rocznicę śmierci
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koło
Radia Maryja i telewizję TRWAM, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i Łaski w głoszeniu
Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Alfreda Papla, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Gruba, Antonik, Tora

16.IX.2015r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA
7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę
Boża w intencji S. Kornelii z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Tadeusza Furmaniak
2) Za + Krystynę Mol – w XXX dniu po śmierci

17.IX.2015r. / Czwartek /
7.00 – Za + Marię Czylok - w XXX dniu po śmierci
16.00 – 1) Za ++ Romana Tyc w 3 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, Teresę Duda, ++ z rodzin
Tyc i Gac
2) Za + Janinę Machej – w XXX dniu po śmierci

18.IX.2015r. / Piątek / ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI
7.00 – Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Bronisława Antonik w 4 rocznicę śmierci
2) Za ++ Jana Donocik z rodzicami, Jana Motykę z synami Wiesławem i Jerzym, Tadeusza
Jędrysek, rodzinę Guzów

19.IX.2015r. / Sobota /
7.00 – Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Mariannę i Mariana Furmanik, rodziców z obu stron i ++ z rodziny Grygierczyk
i Białek
2) Za ++ Józefa i Helenę Grygierczyk oraz córkę Marię

20.IX.2015r. / 25 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za ++ Marię i Stanisława Machalica, córkę Helenę, czterech synów, wnuka Mirosława,
synową Marię oraz zięcia Józefa Czorny
8.30 – Za ++ Augustyna Pietrzyk, rodziców, Annę, Józefa Polok, córkę Ludmiłę, zięcia Władysława
10.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty z okazji 40 rocznicy urodzin
2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
i zdrowie dla Rodzin Białas, Mitura, Stanclik, Iskrzycki
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za + Józefa Maśkę w 1-wszą rocznicę śmierci


 06 września 2015 (07:20)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7 - 13 IX 2015r.

7.IX.2015r. / Poniedziałek / WSPOMNIENIE ŚW. MELCHIORA GRODZIECKIEGO /

7.00 – Za ++ Jana i Łucję Biały, dwóch synów, zięcia i Jarosława Londzin
18.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny Tyc i Ponikwia
2) Za ++ Jana, Emilię Tyc, rodziców, Karola Kobiela, Tadeusza Kuboszek oraz ++ z rodzin Kobiela, Kajstura, Antonik, Białas, Famułka, Karut, Sikora, Rubysz oraz dusze w czyśćcu cierpiące

8.IX.2015r. / Wtorek / ŚWIĘTO NARODZENIA NMP /

7.00- Za ++ Marię Ohnesorge i ojca Teofila
18.00 – 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 5 rocznicy ślubu Moniki i Szymona
2) Za + Annę Wrzoł w 3 rocznicę śmierci

9.IX.2015r. / Środa /

7.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Tyc, Annę i Franciszka Kaplita, czterech synów i zięcia, ++ z rodziny Maśka, Tyc, Kaplita
18.00 – 1) Do MB Gołyskiej i św. Jozefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rodziny Londzin
2) Za ++ Katarzynę Gruszecką, syna Franciszka, wnuka Mariana i dusze w czyśćcu cierpiące
3) Za + Władysława Budnego – w XXX dniu po śmierci

10.IX.2015r. / Czwartek /

7.00 – Za ++ Jana Kuboszka, Kazimierzę Kostrzewę, rodziców i dziadków
16.00 – 1) Za + Antoniego Wątroba w 8 rocznicę śmierci
2) Za + Jadwigę Wojewódka – popogrzebowa od sąsiadów

11.IX.2015r. / Piątek /

7.00 – Za + Józefa Słota, ++ z rodziny Słota i Szweda
18.00 – 1) Za ++ Helenę Szczepanik, męża Zdzisława, syna Stanisława i synową Urszulę
2) Za + Henryka Puzoń w 9 rocznicę śmierci

12.IX.2015r. / Sobota /

7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji s. Miriam z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Józefa Puchałka, dzieci i zięciów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Jana Klinowskiego – w XXX dniu po śmierci
3) Za + Helenę Dyrda

13.IX.2015r. / NIEDZIELA / ODPUST PARAFIALNY

7.00- Do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50 rocznicy ślubu Krystyny i Antoniego z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej Rodziny
8.30 – Za ++ Bronisława Mol, syna Józefa, Marię i Tadeusza Hess, Stanisława Gołek, synów Tomasza, Józefa Kołoczek
10.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za przeżycie 85 lat z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
11.30 – 1) Za parafian odpustowa przy Kaplicy Narodzenia NMP
2) Dziękczynna za 25 lat kapłaństwa naszego rodaka ks. kanonika Stanisława Filapka
3) W intencji Zofii i Rudolfa w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia
15.00 – Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa i dzieci pierwszych klas przy kaplicy
16.00 – Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Marię, Jana, Karola Klimesz
20.00 – Różaniec Fatimski


 30 sierpnia 2015 (06:36)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31 VIII - 6 IX 2015r.

31.VIII.2015r. / Poniedziałek /
7.00 – 1) Za ++ Emila i Emilię Kuboszek, Helenę i Józefa Kuboszek, Jadwigę i Alojzego Kocur
2) Za ++ Stanisława Gałuszka, rodziców, teściów, Wacława Bogdanowicz
* ks. Dawid – za + Bronisława Donocika – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Irenę Mulet - popogrzebowa

1.IX.2015r. / Wtorek / WSPOMNIENIE BŁ. BRONISŁAWY
7.00 – Za ++ Bronisławę i Edwarda Hałas, ++ rodziców z obu stron, siostrę Annę, męża Franciszka, brata
Bolesława, żonę Marię, córkę i zięcia, Marię i Leona Lubańskich
9.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla rozpoczynających nowy rok szkolny
i katechetyczny
18.00 – 1) Za ++ Alojzego Drobik, żonę i ++ z rodziny Drobik i Tomica
2) Za ++ Bronisłwę Kopeć, rodziców, rodzeństwo, bratową i szwagrów

2.IX.2015r. / Środa /
7.00 – Za ++ Wiktora, Marię Wrzoł, Wiktorię Okolus, ++ z rodzin Gawlas, Okolus, Donocik oraz za dusze
w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Henryka Wyczesany w 4 rocznicę śmierci
2) Za ++ Helenę i Jana Wrzoł, rodziców Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, siostry zakonne Danielę
i Gabrielę Wawrzyczek, Annę i Michała Wrzoł, rodzeństwo i ++ z ich rodzin oraz za dusze w czyśćcu
cierpiące

3.IX.2015r. / I Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO
7.00 – Za ++ Franciszka Górskiego i żonę Antoninę Kozak i żony, ++ z rodzin Górski i Kozak oraz dusze
w czyśćcu cierpiące
16.00 – 1) Za ++ Stanisława Zwierzchowski w 25 rocznicę śmierci, żonę Teodozję, ++ z rodzin Zwierzchowski
i Banaszek
2) W 60 rocznicę urodzin – dziękczynna z podziękowaniem do Bożej Opatrzności, o zdrowie, Boże
błogosławieństwo dla Franciszka i rodziny

4.IX.2015r. / I Piątek /
7.00 – Za ++ Eugenię Kuś, Zofię i Stanisława Mynarski, ++ z rodzin: Kuś, Krzempek, Mynarski i Distel
18.00 – 1) Za ++ Czesława Buczek oraz teściów Anielę i Ignacego Smolarz
2) Za ++ Emila Pietrzyka, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz synową Krystynę i dusze w czyśćcu
cierpiące

5.IX.2015r. / I Sobota /
6.30 – Adoracja i różaniec
7.00 – W intencji Róż Różańcowych o Boże Błogosławieństwo i łaski
18.00 – 1) Z okazji 5 rocznicy ślubu Klaudii i Sławomira z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
2) Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej Rodziny z okazji 35 rocznicy ślubu Krystyny i Tadeusza

6.IX.2015r. / 23 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00- Za ++ Joannę i Franciszka Kobiela, córkę Helenę, synów Ludwika i Władysława, Franciszka Gola
i rodziców, ++ z rodziny Kobiela
8.30 – Za ++ Anielę, Romana Wizner, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów, Stanisława Stryczek
10.00 – Za ++ Helenę i Tadeusza Gazda, Marię i Ludwika Jochemczyk, Różę i Marcelego Gazda
11.30 – Za ++ Ludwika i Helenę Polok, rodziców, rodzeństwo, zięcia Stanisława Czyż
16.00 – Do MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże
błogosławieństwo dla Rodzin Makuchowski i Waliczek


 17 sierpnia 2015 (01:36)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17 - 23 VIII 2015r.

17.VIII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Jacka, kapłana

7.00 – 1) Za ++ Jana Dziech i rodziców, synową Helenę, zięcia Józefa, Jadwigę Kozik i męża Jana, Grzegorza Iwasiów, ++ z rodzin Dziech i Kozik
2) Do Bożego Miłosierdzia, MB Fatimskiej i św. Jacka o zdrowie, pomyślność, wszelkie łaski Ducha Świętego i dalszą opiekę dla ks. Proboszcza z okazji Jego imienin – od Akcji Katolickiej, K.R.M., Rady Parafialnej, Zespołu Charytatwynego
* ks. Dawid – za + Dorotę Pielgrzym - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

18.VIII.2015r. / Wtorek /

18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów
oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo
i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Helenę Wrzoł, męża Jana, rodziców Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, Annę i Michała Wrzoł, rodzeństwo i ++ z ich rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Dawid – za + Stefanię Budziak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

19.VIII.2015r. / Środa /

7.00 – 1) Za ++ Jana i Helenę Gałuszkiewicz, syna Jerzego, Marię i Adama Gałuszkiewicz
2) Za ++ Erwina i Władysława Dyrda, rodziców i Stefanię Dyrda
* ks. Dawid – za + Jana Drobika - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

20.VIII.2015r. / Czwartek / wspomnienie św. Bernarda, opata i dra Kościoła /

18.00 – Za + Jarosława Londzina w 1 rocznicę śmierci
* ks. Emil – za + Bronisławę Polok – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Dawid – za + Józefa Filapek – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

21.VIII.2015r. / Piątek / wspomnienie św. Piusa X, papieża /

7.00 – Za ++ Antoniego Pawlik w 12 rocznicę śmierci, żonę Stanisławę, 2 córki, 2 synów, oraz ++ rodzin Pawlik, Adamek, Kroczek, Szłapa, Weisman, Moj
* ks. Emil – za + Janinę Pollak - popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Jarosława Londzina - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

22.VIII.2015r. / Sobota / wspomnienie NMP, Królowej /

18.00 – 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 40 rocznicy ślubu Elżbiety i Zbigniewa
2) Za + Marię Cielecką
* ks. Dawid – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny Spyra
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

23.VIII.2015r. / 21 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za ++ Ludwika Distel, żony, córki Mariannę, Joannę i Wandę, synów Ludwika, Franciszka, zięciów, synową, wnuczka Mariana
8.30 – Do Opatrzności Bożej o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 18 rocznicy urodzin Pauliny
10.00 – Do Opatrzności Bożej o zdrowie i opiekę Boża dla Małgorzaty w 65 rocznicę urodzin i syna Krzysztofa w 40 rocznicę urodzin
11.30 – ROCZKI
16.00 – W intencji Bożeny w 18 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą i Boże błogosławieństwo
* ks. Dawid – za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka


 10 sierpnia 2015 (05:40)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 - 16 VIII 2015r.

10.VIII.2015r. / Poniedziałek / święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

7.00 – Za ++ Franciszka Horzynek, żonę Annę, synów Karola i Józefa, krewnych z rodziny Hoczek i Horzynek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Emil – za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Janinę Antonik – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

11.VIII.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Klary, dziewicy /

18.00 – Za ++ Władysławę Polok, Emilię i Franciszka Magiera, Małgorzatę i Antoniego Tyc
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Dawid – za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

12.VIII.2015r. / Środa /

7.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Tyc, Marię i Józefa Wiśniewski, ++ z rodzin Maśka, Tyc, Wiśniewski
* ks. Emil – za Janinę Górską - popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Józefa Słabiak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

13.VIII.2015r. / Czwartek /

18.00 – Za ++ Emilię, Józefa Antonik, syna Jana, ++ z rodziny Antonik, Tyc, Białas, dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Emil – za + Józefa Tuszyńskiego - popogrzebowa
* ks. Dawid – za Stefana Lach – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka
20.00 – Nabożeństwo Fatimskie

14.VIII.2015r. / Piątek / UROCZYSTOŚĆ ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO /

7.00 – Za ++ Joannę, Ludiwka Buczek, wnuczkę Marię, córkę Irenę, synową Małgorzatę, 2 zięciów
* ks. Emil – za + Kazimierza Gietler - popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

15.VIII.2015r. / Sobota / UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP /

7.00 – Za ++ Apolonię, Ignacego Białek, rodziców, siostry, braci, bratowe i szwagrów
8.30 – Za + Wilhelma Filapek w 15 rocznicę śmierci
10.00 – W intencji Barbary i Tomasza w 10 rocznicę ślubu podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia
11.30 – Za ++ Joannę i Jana Wrzoł, 3 synów, 3 synowe, 3 wnuków
16.00 – W 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa do Miłosierdzia Bożego i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 50 lat pożycia małżeńskiego i łaskę błogosławieństwa Bożego, opiekę Matki Bożej i zdrowia na dalsze lata życia
* ks. Dawid – za + Stanisława Buczka – popogrzebowa od sąsiadów
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

16.VIII.2015r. / 20 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za ++ Bronisławę i Kazimierza Majchur, córkę Anielę
8.30 – Za ++ Franciszka Polok, żonę Elżbietę i Wiktorię, córkę Helenę i Emilię, syna Władysława, synową Helenę i zięcia Czesława i Tadeusza
10.00 – Za ++ Franciszka Gawlasa i rodziców, Teresę i Ludwika Puchałka, ++ z rodzin Gawlas, Nikiel, Puchałka i dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za ++ Rozalię Gandor, męża Józefa, syna Aleksandra
* ks. Dawid – za + Marię Grygier - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka


 01 sierpnia 2015 (17:14)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 3 - 9 VIII 2015r.

3.VIII.2015r. / Poniedziałek /
7.00 – 1) Za ++ Martę, Rozalię i Franciszka Spyra oraz ++ z ich rodzin
2) Za ++ Marka Okolus, syna Artura, brata Franciszka, rodziców Wiktorię i Józefa
* ks. Dawid – za + Janinę Pollak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

4.VIII.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana /
18.00 – 1) Za ++ Władysława, Franciszkę Pagieła oraz ++ z rodzin Pagieła, Wizner, Tyc, Holisz
2) Za + Bronisławę Polok – w XXX dniu po smierci
* ks. Dawid – za + Jarosława Londzina - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

5.VIII.2015r. / Środa /
7.00 – 1) Za ++ Ludwika i Annę Gruba, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Papla, Tora, Gruba,
Londzin, Morawiec
2) Za + Jana Drobika – w XXX dniu po śmierci
* ks. Dawid – za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

6.VIII.2015r. / Czwartek / Święto Przemienienia Pańskiego /
18.00 – 1) Za ++ Joannę, Karola Antonik, rodziców, rodzeństwo, bratową, szwagrów z obu stron, ++ z rodzin
Dyrda, Buczek, Antonik i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Emil – za + Józefa Maśka - popogrzebowa
* ks. Dawid – za Wiktorię Małczak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

7.VIII.2015r. / I Piątek /
7.00 – Za ++ Amalię, Wiktorię i Antoniego Kozik
18.00 – Za ++ ks. Ludwika, ks. Józefa, ks. Ludwika Wrzoł, ks. Ludwika Czyż, rodziców, rodzeństwo,
++ z ich rodzin
* ks. Dawid – za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

8.VIII.2015r. / Sobota / wspomnienie św. Dominika, kapłana /
18.00 – Za ++ Elżbietę Świeży, rodziców, teściów oraz Małgorzatę Wójcik
* ks. Emil – za + Ludwika Pniok – popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Alojzego Szczypka - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

9.VIII.2015r. / 19 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za ++ Józefa Maśka, 3 żony, 5 synów, 2 synowe i wnuka
8.30 – Za ++ ks. Ludwika Wrzoła, rodziców Annę i Michała Wrzoł i ++ z rodziny
10.00 – Za ++ Jana, Elżbietę Babik, syna Władysława, Tomasza, Mariannę Pluta, syna Tadeusza,
córkę Janinę, ++ rodzin Babik, Pluta, Janik
11.30 – Za + Tomasza Głuc w 8 rocznicę śmierci
16.00 – Za ++ Bronisławę Moryto w 2 rocznicę śmierci i męża Władysława, Józefa Budny, rodziców, braci, Julię i Antoniego Tyc, Wiesławę Moryto
* ks. Dawid – za + Krzysztofa Machej – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka


 25 lipca 2015 (13:11)

INTENCJE MSZALNE 27 VII - 2 VIII 2015r.

27.VII.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Kazimierza Kostrzewę, Jana Kuboszka, rodziców, dziadków
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Dawid – za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
* ks. Emil – za + Krzysztofa Machej – popogrzebowa


28.VII.2015r. / Wtorek

18.00 – Za ++ Franciszka i Helenę Mazur, córkę Anielę, synową Krystynę, Leopolda Chruszcz oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Dawid – za Janinę Antonik - popogrzebowa
* ks. Emil – za + Bronisława Donocik – popogrzebowa

29.VII.2015r. / Środa / wspomnienie św. Marty

7.00 – Za ++ Franciszka Klimaniec w 32 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, braci i ++ z rodziny Klimaniec i Janik
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Dawid – za Janinę Gorską - popogrzebowa
* ks. Emil – za + Irenę Mulet – popogrzebowa

30.VII.2015r. / Czwartek

18.00 – Do Bożego Miłosierdzia, Matki Najświętszej, św. Józefa z podziękowaniem za 80 lat życia z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Dawid – za Józefa Słabiaka - popogrzebowa
* ks. Emil – za + Józefa Tuszyńskiego – popogrzebowa

31.VII.2015. / Piątek / wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana

7:00 - Za ++ Jana Gruszka, Karola i Helenę Dziech, córkę Irenę, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Stefana Lach - popogrzebowa
* ks. Dawid – za + Helenę Wątroba - popogrzebowa
* ks. Emil – za + Kazimierza Giertler – popogrzebowa

1.VIII.2015r. / I Sobota / wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kościoła /

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za ++ Annę i Emila Dziech, syna Emila, Katarzynę i Józefa Puzoń, Helenę Kozik, męża i siostry
2) Za + Józefa Filapek – w XXX dniu po śmierci
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka

2.VIII.2015r. / 18 NIEDZIELA ZWYKŁA /

7.00 – Za + Józefa Zacny w 20 rocznicę śmierci
8.30 – Za ++ Bronisławę, Antoniego Wrzoł, syna Michała i rodziców z obu stron
10.00 – Za ++ Stanisława Duda w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo i Grażynę Lęcznar
11.30 – Za + Jadwigę i Wiktora Wrzoł, rodziców i rodzeństwo
16.00 – Za ++ Albinę i Jana Hola, syna Tadeusza i ++ z rodzin Hola, Stachura
* ks. Robert – za + Bronisławę Męcnarowską - gregorianka


 21 lipca 2015 (17:25)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20-26 VII 2015r.

20.VII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie bł. Czesława

7.00 – 1) Za ++ Czesława Buczek oraz rodziców Wandę i Franciszka Buczek
2) Za ++ Czesława Dyrda, żonę Annę, rodziców i rodzeństwo
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

21.VII.2015r. / Wtorek

18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja
i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Bożą na dalsze lata w 21 rocznicę urodzin Marty
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

22.VII.2015r. / Środa / wspomnienie św. Marii Magdaleny

7.00 – Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, Leokadię i Franciszka Puskarczyk, ++ z rodzin Londzin, Kłoda, Grygierczyk
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Wiktorię Małczak – popogrzebowa

23.VII.2015r. / Czwartek / święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy

18.00- Za + Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Józefa Kopcia, syna, żonę
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa

24.VII.2015r. / Piątek / wspomnienie św. Kingi, dziewicy

7.00 – Za ++ Irenę Jarczok, Annę i Franciszka Białas, Anielę i Feliksa Jarczok oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Alojzego Szczypka – popogrzebowa

25.VII.2015r. / Sobota / święto św. Jakuba, Apostoła

18.00 – W intencji imienniczek św. Anny o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz za zmarłe imienniczki o radość życia wiecznego
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Ludwika Pniok – popogrzebowa

26.VII.2015r. / 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Do Najświętszego Serca Jezusowgo, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski w 30 rocznicę slubu Marii i Zbigniewa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
8.30 – WYPOMINKOWA
10.00 – Za ++ Józefa Duraj, zięcia Andrzeja, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Duraj, Kapias
11.30 – ROCZKI
16.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji Daniela w 20 rocznicę urodzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka


 11 lipca 2015 (16:52)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13 - 19 VII 2015r.

13.VII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta
7.00 - Za ++ Marię i Józefa Okolus, Anielę, Rudolfa Okolus, syna Henryka
20.00 - FATIMA
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Beatę Gryksa – popogrzebowa

14.VII.2015r. / Wtorek
18.00 – Za + Stanisława Górski w 2 rocznicę śmierci oraz Wojciecha Górecki i syna Marka
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Janinę Pollak – popogrzebowa

15.VII.2015r. / Środa / wspomnienie św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła
7.00 – Za ++ Annę Wrzoł, Józefa Zacny, Zbigniewa i Jarosława Londzin
* ks. proboszcz – za Parafian
* ks. Robert – za + Romana Waluś – gregorianka
* ks. Emil – za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa

16.VII.2015r. / Czwartek / wspomnienie NMP z Góry Karmel
18.00 – Za ++ Stefana Dziendziel, syna Jana, wnuczkę Natalię Dziendziel, rodziców, teściów, Czesławę i Sylwestra Majchrzak, Antoninę i Stanisława Mastelarz, ++ z rodzin Pastor i Jędrzejas
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Jarosława Londzin - popogrzebowa

17.VII.2015r. / Piątek
7.00 – Za ++ Emilię Głupczyk, rodziców, zięcia Jana i Łucję Biały, dwóch synów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian
* ks. Emil – za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa

18.VII.2015r. / Sobota
18.00 – 1) Za + Stanisława Stryczek w 10 rocznicę śmierci
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wincentego w 85 rocznicę urodzin i imienin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks Emil – za + Józefa Maśka - popogrzebowa

19.VII.2015r. / 16 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – Za ++ Józefa Śliż, rodziców, rodzeństwo, Marię i Franciszka Kajsturę, czterech synów i synową, Annę Morawiec, dwóch mężów oraz ++ z rodziny Londzin
8.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w dorosłym życiu dla Krzysztofa z okazji 18 rocznicy urodzin
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marcina w 18 rocznicę urodzin
11.30 - CHRZTY
16.00 – Za ++ Stefanię i Teodroa Rembiesa, ++ z rodzin Rembiesa, Piecha, Kołoczek, Jana Kuboszka i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka


 04 lipca 2015 (15:56)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 - 12 VII 2015r.

6.VII.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie bł. Marii Ledóchowskiej

7.00 – Za ++ Karola Kobiela, rodziców Franciszka i Zuzannę Kajstura, synów Jana, Franciszka, Józefa, Antoniego Bajcara i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

7.VII.2015r. / Wtorek

18.00 – Za ++ Martę i Teofila Komraus, ++ z rodziny Komraus i Paszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

8.VII.2015r. / Środa / wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

7.00 – Za ++ Kazimierza Kuboszek
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

9.VII.2015r. / Czwartek

18.00 – Bogu Miłosiernemu, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla rodziny Tyc, Socha, Migowski
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – Za + Jadwigę w 5 rocznicę śmierci

10.VII.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Władysława, Zuzannę Pawlik, córkę Marię, Janusza Milik, Tadeusza Pałosz oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

11.VII.2015r. / Sobota / święto św. Benedykta, opata i patrona Europy

18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adama w 18 rocznice urodzin
2) Za ++ Amalię i Józefa Tyc, rodziców, syna Władysława, Erwina Okolus, Franciszka Szpoczek, ++ z rodzin Tyc, Okolus, Kobiela, Kaganiec
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka

12.VII.2015r. / 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Za ++ Helenę i Józefa Maśka, córkę Helenę i męża Franciszka, dwie synowe, pięciu synów, ++ z rodziny Iskrzycki, Bronisławę Bobiec, syna, synową, dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za ++ Waleriana Lukas w 4 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodzin Lukas, Dyrda, Dziki, Hałas i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 10 rocznicy ślubu Urszuli i Jacka z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny
11.30 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz potrzebne łaski dla Antoniego kończącego 6 rok życia
16.00 – Za ++ Antoniego, Zofię, Zdzisława, Kazimierę i Arkadiusza Zbijowski
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka


 27 czerwca 2015 (17:33)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29 VI - 5 VII 2015 r,

29.VI.2015r. / Poniedziałek / Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7.00 – Za ++ Joannę, Ludwika Buczek, wnuczkę Marię, córkę Irenę, synową Małgorzatę i 2 zięciów
* za + Kazimierza Gietler – popogrzebowa
* za + Irenę Mulet - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

30.VI.2015r. / Wtorek

18.00 – Za ++ Piotra Hołyst, syna Ryszarda, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* za + Stefana Lach – popogrzebowa
* za + Helenę Wątroba – popogrzebowa – od sąsiadów
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

1.VII.2015r. / Środa

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodziny Marii i Andrzeja z okazji 37 rocznicy ślubu
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

2.VII.2015r. / I Czwartek

18.00 – Za ++ Zbigniewa Londzin, syna Jarosława, Józefa Zacny, Annę Wrzoł, Helenęi Franciszka Londzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka
* ks. Proboszcz – za Parafian

3.VII.2015r. / I Piątek / święto św. Tomasza, Apostoła

7.00 – Za ++ Zdzisława Ściskała, rodziców, rodzeństwo, Franciszka Antonik, żonę Annę, synów Bronisława, Franciszka, synową Helenę, wnuczkę Irenę i męża Józefa Janusz, ++ z rodziny w miesiącu lipcu
18.00 1) Za + Józefa Paszek, rodziców oraz rodzeństwo
2) Za + Dorotę Pielgrzym – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka

4.VII.2015r. / Sobota
18.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Edyty i Mariusza w 20 rocznicę ślubu oraz z okazji 45 urodzin Mariusza
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka

5.VII.2015r. / 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Za + Mieczysława Kurzawa w 20 rocznicę śmierci
8.30 – Za ++ Emilię, Edwarda, Jadwigę Dyrda, Marię, Ignacego Gandzel, ++ z rodzin Dyrda, Gandzel, Dziech
10.00 – Za + Urszulę Szczepanik w 16 rocznicę śmierci
11.30 – Za ++ Henryka Iskrzycki, żonę Józefę, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Kopeć i Iskrzycki
16.00 – Za ++ z rodziny Kopeć: Józefa, Justynę, Martę, Karola, Justynę Kopeć, ++ krewnych i znajomych oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Słabiaka


 20 czerwca 2015 (17:26)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 - 28 VI 2015 r.

22.VI.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za + Janinę Górską – popogrzebowa – od sąsiadów
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Franciszka Londzin, syna Zbigniewa, wnuka Jarosława, Annę i Teodora Tyroń, ++ rodziców, rodzeństwo z obu stron, Krystynę Sapińską, dwóch mężów
2) Za ++ Dominikę Budny, Martę i Józefa Borkowskich, córkę Marię, zięcia Stanisława oraz ++ z rodzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

23.VI.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Józefa Słabiak – popogrzebowa – od sąsiadów
18.00 – 1) Za ++ Emilię, Józefa Antonik, syna Jana, ++ z rodziny Antonik, Tyc, Białas oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Leona Kroczek, wnuka, rodziców i teściów oraz ++ z rodzin Kroczek, Szłapa, Białek, Ryś,
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

24.VI.2015r. / Środa – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00 – Za ++ Jana Dziech i rodziców, synową Helenę, zięcia Józefa, Jadwigę i Jana Kozik, Grzegorza Iwasiów, ++ z rodzin Dziech, Kozik, Tomanek
18.00 – 1) Za ++ Jana i Helenę Wrzoł, rodziców Annę i Michała Wrzoł, Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, rodzeństwo, ++ z ich rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Jana i Antoninę Kopciów, rodziców, rodzeństwo, zięcia Andrzeja
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

25.VI.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Jana, Emilię Tyc, rodziców, ++ z rodzin Tyc, Antonik, Białas, Biesok, Chromik, Król, Mazur, Famułka, Karut, Sikora, Rubysz, Staniek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Agatę, Antoniego, Jana Janik, Elżbietę, Alojzego Rak, Henryka Mokwa, Józefa, Piotra Wizner, ++ z rodziny
16.00 – Za ++ Jana, Annę, Józefa Sordyl oraz Marię, Bronisława, Bolesława, Władysława i Danutę Ciesielczyk oraz ++ z rodziny
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

26.VI.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Helenę i Stefana Skrzyp, Emilię, Józefa Tyc, syna Romana, Marka Góreckiego
18.00 – 1) Za + Władysławę Polok
2) Za ++ Zenona Kowalczyk i synową Anetę, Andrzeja Kowalczyka, dwie żony, trzech synów i wnuka Mirosława
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

27.VI.2015r. / Sobota

7.00 – 1) Za + Emilię Puchałka i ++ z rodziny
2) Za ++ Franciszka i Annę Białas, rodziców, Irenę Jarczok, Annę Gawlas, Stanisława i Janinę Gryz, ++ z rodzin Kotarba, Tyc, Antonik
18.00 – 1) Za ++ Władysławę Bąk, ++ z rodziny Bąk i Zwierzchowski
2) Za ++ rodziców Karola i Janinę Pieknik, Pawła i Rozalię Czylok, córki Bronisławę, zięciów Feliksa, Antoniego, Teresę Kopeć, Emilię i Jana Gnojek
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

28.VI.2015r. / 13 Niedziela Zwykła

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza w 18 rocznicę urodzin
10.00 – Za ++ Danutę, Bronisławę, Franciszka Michalak, Annę, Jana, Stanisława, Czesława Kobiela oraz zamordowanego w Katyniu Antoniego Piątkowskiego
11.30 – ROCZKI
15.30 – Nabożeństwo czerwcowe
16.00 – Za + Wandę Famułka i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego


 13 czerwca 2015 (17:14)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 - 21 VI 2015 r.

15.VI.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie bł. Jolanty

7.00 – Za + Alojzego Szczypka - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ mamę Anielę Kopeć w kolejną rocznicę śmierci, córki Leokadię i męża Ludwika, rodziców i rodzeństwo
2) Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka– za + Józefa Tuszyńskiego

16.VI.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Franciszka Drobik, rodziców, rodzeństwo, Martę i Józefa Londzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

17.VI.2015r. / Środa – wspomnienie św. Brata Alberta

7.00 – Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą dla Rodzin Kurtok, Maśka, Gryczka i Węngierski
18.00 – 1) Za ++ Marię i Wiktora Maśka oraz ++ z rodzin Maśka i Kołoczek
2) Za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

18.VI.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Janin Antonik – popogrzebowa
2) Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
17.00 – w intencji BIERZMOWANYCH
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

19.VI.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Jana Kotrys i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Marię i Józefa Pisarek, syna Józefa, zięcia Mariana
\ 2) Za ++ Franciszka Barteckiego, córkę Marię, rodziców Józefa i Zofię
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

20.VI.2015r. / Sobota

7.00 – Za + Józefa Tyszyńskiego - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Wiktorię Kopeć, męża Stanisława, rodziców Amalię i Franciszka Polok, rodzeństwo, ++ z rodzin Kopeć, Polok, Filapek, Jarczok oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Czyż
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

21.VI.2015r. / 12 Niedziela Zwykła

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Gruba, Papla, Tora
8.30 – Za ++ Jana Kopeć, żonę Antoninę, zięcia Andrzeja, szwagierkę i szwagrów
10.00 – Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Wiesława w 35 rocznicę ślubu
11.30 – 1) CHRZTY
2) DO Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą i dary Ducha Świętego z okazji 18 urodzin Pawła
15.30 – Nabożeństwo czerwcowe
16.00 – Za ++ Stefanię i Władysława Dyrda, rodziców, braci ks. Stanisława, Erwina, Czesława Dyrda, Franciszka Jurczyk, ++ z rodzin Jurczyk i Dyrda
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego


 07 czerwca 2015 (07:31)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 8 - 14 VI 2015r.

8.VI.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Jadwigi Królowej

7.00 – Za + Justynę Lesińską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – 1) Z okazji 50 rocznicy urodzin Grażyny z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
2) W intencji Marcina w 18 rocznicę urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

9.VI.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Stanisława Gryczkę, rodziców, rodzeństwo, bratową, szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Marię i Henryka Płaza
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

10.VI.2015r. / Środa / wspomnienie bł. Bogumiła

7.00 – Za ++ Helenę Ryś, dwóch mężów, dzieci, synowe i zięciów
18.00 – 1) Za + Małgorzatę Lazarek i ++ z rodziny
2) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą i dary Ducha Świętego z okazji 18 rocznicy urodzin Agnieszki
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

11.VI.2015r. / Czwartek / wspomnienie św. Barnaby

7.00 – 1) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
2) Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Marię i Franciszka Grygierczyk, córkę Rafaelę, trzech zięciów, Annę Morawiec, dwóch mężów, ++ z rodziny Udroń, Grygierczyk i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

12.VI.2015r. / Piątek / Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Małgorzatę i Antoniego Tyc
2) Za + Ignacego Donocik, rodziców z obu stron i rodzeństwo
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

13.VI.2015r. / Sobota / wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

7.00 – Za ++ Albinę, Magdalenę, Mieczysława Mrowiec i Katarzynę Kopeć
18.00 – 1) W intencji Anny i Grzegorza w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem Bożej Opatrzności za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
2) Za + Anielę Iskrzycką w 2 rocznicę śmierci
20.00 – Różaniec Fatimski
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

14.VI.2015r. / 11 Niedziela Zwykła

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Piotra z okazji 10 rocznicy ślubu
8.30 – Za ++ Jana i Emilię Kieloch, rodziców z obu stron, Fryderyka Mary, Henryka Wyczesany, ++ z rodzin Kieloch, Mary
10.00 – Za ++ Justynę, Franciszka Kopciów, dzieci, synową Antoninę i zięciów Wiktora, Emila, Józefa
11.30 – Za ++ Jadwigę i Stanisława Baran oraz wnuka Tomasza Głuc
15.30 – Nabożeństwo czerwcowe
16.00 – W intencji Antoniego Spyra z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem Bożej Opatrzności za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego


 30 maja 2015 (16:57)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 1 - 7 VI 2015r.

1.VI.2015r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Justyna

7.00 – Za + Stanisława Buczka – w XXX dniu po śmierci
18.00 – 1) Za ++ Joannę Drobik, męża Jana, syna Leona, rodziców, teściów, Józefa Żydek, rodziców, braci, szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

2.VI.2015r. / Wtorek

7.00 – Za ++ Władysława i Janinę Gruszka
18.00 – 1) Za ++ Emilię, Józefa Wątroba, synów Antoniego i Józefa, synową Emilię
2) Za + Janinę Pollak – popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

3.VI.2015r. / Środa - wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Mazur, córkę Anielę, synową Krystynę, zięcia Leopolda i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Elfrydę i Ludwika Kalarus, Krystynę Gębarowską i Tadeusza Sułkowskiego oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

4.VI.2015r. / Czwartek / Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 – Z podziękowaniem Bogu za odebrane łaski z prośbą o dalsze oraz o zdrowie dla Rodzin Puchałka, Stolarski i Zgraja
8.30 – Za ++ Małgorzatę Siemienik, rodziców z obu stron, dwie siostry z mężami oraz ++ z rodzin Siemienik, Kopeć
11.30 – Za ++ Józefa Kapias, żonę Elfrydę, syna Antoniego, Stanisława Słabiak, żonę Salomeę, ks. Feliksa Urbana oraz dusze w czyśćcu cierpiące
15.30 – Nabożeństwo czerwcowe
16.00 – Za ++ Eugeniusza Pikuła, Rozalię, Antoniego Drozd, Katarzynę, Wojciecha Chuchla, Jadwigę Chrobok
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

5.VI.2015r. / I Piątek / wspomnienie św. Bonifacego

7.00 – Za + Marię Grygier – w XXX dniu po śmierci
18.00 1) Za ++ rodziców Agnieszkę i Ignacego Gandzel, synów Antoniego, Ignacego i Fryderyka, córki Janinę, Antoninę z mężami oraz Wiktorię z mężem Józefem, synem Tadeuszem, wnukiem Fryderykiem, ++ z rodzin Gandzel, Kłaptocz i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

6.VI.2015r. / I Sobota

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za ++ Julię i Franciszka Białek, córki, zięciów, synów i synowe, ++ z rodzin Białek, Białas, Makuchowski
2) Za ++ Ludwika Pniok, rodziców, rodzeństwo i ++ z rodzin Pniok, Całujek, Jasionek
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego

7.VI.2015r. / 10 Niedziela Zwykła

7.00 – Za ++ Antoniego, Rozalię Budny, dwie córki, pięciu zięciów, syna Antoniego, żonę Ludmiłę, córkę Ewę
8.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodzin Lukas i Nieckarz
10.00 – Z okazji I rocznicy ślubu Beaty i Łukasza z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia
11.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa o opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Sylwii z okazji 18 rocznicy urodzin
15.30 – Nabożeństwo czerwcowe
16.00 – Za + Anielę Wrzoł
* ks. Robert – Gregorianka – za + Józefa Tuszyńskiego


 23 maja 2015 (17:05)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 - 31 V 2015r.

25.V.2015r. / Poniedziałek / NMP Matki Kościoła

7.00 – Za + Halinę Pala i ++ z rodziny
18.00 – 1) Za + Jarosława Londzin – w 40 rocznicę urodzin
2) Za ++ Feliksa Brzuskę, rodziców, 3 braci, siostrę Emilię, męża Franciszka, Rozalię i Pawła Czylok, córkę Bronisławę, zięcia Antoniego, wnuczka Grzesia, Martę i Emila Puzoń, syna Henryka i Leszka
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - popogrzebowa

26.V.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Filipa Nereusza

7.00 – Za ++ Annę i Franciszka Strzałka, ++ rodziców z obu stron, Bronisławę i Edwarda Hałas, Marię i Bolesława Tyc z córką ++ z rodzin Tyc, Kopeć, Strzałka, Wiktor
18.00 – 1) Za ++ Stanisława Stryczek, bratową Janinę, rodziców z obu stron Stryczek, Wizner
2) Za + Annę Wrzoł
* ks. Robert – za + Bronisława Donocik - popogrzebowa

27.V.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Anielę i Franciszka Staszek, Marię i Ludwika Chlebniczek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Jana i Anielę Grygierczyk oraz ++ z rodziny
2) Za ++ Józefa Szypuła, Julię i Franciszka Białek, córki, synów, synowe, zięciów, ++ z rodziny Szypuła, Białek, Fajkis
* ks. Robert – za + Irenę Mulet – popogrzebowa od sąsiadów

28.V.2015r. / Czwartek / Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

7.00 – 1) Za ++ Helenę Wątroba – w XXX dniu po śmierci
2) Za + Janinę Górską – popogrzebowa od sąsiadów
16.00 – Za ++ Rozalię i Pawła Czylok, córkę Bronisławę, zięciów Feliksa i Antoniego, siostry, brata i wnuczka Grzesia
* ks. Robert – za + Józefa Słabiak – popogrzebowa od sąsiadów

29.V.2015r. / Piątek / wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

7.00 – Za + Józefa Tuszyńskiego - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Andrzeja Kuchejda, Mirosława Rzepecki, ++ z rodzin Herman, Kuchejda, Gandzel, Dyrda
2) Za + Stefana Lach – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Kazimierza Giertler – popogrzebowa od sąsiadów

30.V.2015r. / Sobota / wspomnienie św. Jana Sarkandra

7.00 – Za + Helenę Wątroba – popogrzebowa od sąsiadów
18.00 – 1) Za ++ Gertrudę i Emila Tyc, rodziców, Jana Pniok, rodziców i siostrę
2) Za ++ Barbarę Widuch, Stanisława Chlebniczek
* ks. Robert – za + Beatę Gryksa - popogrzebowa

31.V.2015r. / Uroczystość Trójcy Świętej

7.00 – Za ++ Franciszka Gola i rodziców, Joannę i Franciszka Kobiela, córkę Helenę, synów Ludwika i Władysława, ++ z rodziny Kobiela
8.30 - Za ++ Anielę Wrzoł i Anielę Zimańczyk
10.00 - Za ++ Tadeusza Świerkot w rocznicę śmierci, Marię Hałas, męża Stanisława, rodziców z obu stron
11.30 - WYPOMINKOWA
15.30 - Nabożeństwo majowe
16.00 – Do MB Gołyskiej i św. Józefa w intencji rodziny Zięć – o dalszą opiekę Bożą i zdrowie


 15 maja 2015 (09:27)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 - 24 V 2015r.

18.V.2015r. / Poniedziałek

7.00 - Za ++ Genowefę, Mariannę, Franciszka Kopeć, wnuka Piotra i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 - 1) Za ++ Roberta i Jadwigę Malchar
2) Za + Helenę Ddziech w 11 rocznicę śmierci
* ks. Robert – za + Józefa Maśka - popogrzebowa

19.V.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Józefa Tuszyński - popogrzebowa
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Anielę, Józefa Hoczek, rodziców, rodzeństwo, córkę Leokadię, męża Józefa, wnuczkę Grażynę
* ks. Robert – za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa

20.V.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Wiktorię Małczak, ++ z rodziny Małczak, Buczek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Ferdynanda Jarczok, syna Czesława, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Leona Kroczek, ++ z rodzin Kroczek, Moj, Szłapa, Weisman, Pawlik, Adamek
* ks. Robert – za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa

21.V.2015r. / Czwartek / wspomnienie św. Jana Nepomucena

7.00 – 1) Za + Janinę Bryczek – od rodziny
2) Za + Alojzego Szczypka - popogrzebowa
16.00 - Za + Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Franciszkę, Władysława Pagieła, Bronisławę, Władysława Moryto
* ks. Robert – za + Ludwika Pniok – popogrzebowa

22.V.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Julię i Józefa Kołoczek, zięcia Edwarda, ++ z rodziny Filapek, Kołoczek, Honkisz
18.00 – 1) Za ++ Wiktorię, Wiktora, Alojzego Krzempek, Marię, Wiktora Wrzoł, Stefanię Hałas
2) Za ++ Stanisławę i Ludwika Tora, rodzeństwo, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Antonik, Gruba, Tyc, Białas, Alfreda Papla i Antoniego Kalarus
* ks. Robert – za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa

23.V.2015r. / Sobota

7.00- Za ++ Helenę, Jadwigę, Stanisława Hałas, Marię, Józefa, Władysława Pollak
18.00 – 1) Za ++ Annę i Franciszka Kaplita, 4 synów i zięcia, Helenę i Franciszka Tyc i ++ z rodzin Maśka, Tyc, Kaplita
2) Z okazji 18 urodzin Jakuba rodzice dziękują za dar życia i proszą dla Niego o Opatrzność Bożą
* ks. Robert – za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa

24.V.2015r. / Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7.00 – W 7 rocznicę ślubu Iwony i Tomasza – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla całej rodziny
8.30 - Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, ++ z rodzin Londzin, Kłoda, Grygierczyk
10.00 - Za ++ Jana Gaciek i rodziców
11.30 - ROCZKI
15.30 - Nabożeństwo majowe
16.00 – Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 85 rocznicy urodzin Janiny


 15 maja 2015 (09:25)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 - 17 V 2015r.

11.V.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Anielę, Feliksa Jarczok, synową Irenę, ++ z rodzin Kopeć, Jarczok
18.00 - Za ++ Józefa Kołoczek, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę, Franciszka Mol, syna Bronisława, wnuka Józefa, ++ z rodziny Kołoczek, Mol
* ks. Robert – za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa

12.V.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Zofię Skront – z okazji imienin – od brata Henryka
18.00 – 1) Za ++ Franciszka, Zuzannę Kopeć, ks. Władysława Kopeć, ++ z rodziny Kopeć i Paszek
2) Za ++ Monikę i Franciszka Świerkot, rodziców i rodzeństwo, Stanisława Wątorek oraz ++ z rodzin Dziendziel, Świerkot, Wątorek

13.V.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Elfrydę i Ludwika Kalarus, Annę i ks. Jana Budny, Helenę i Józefa Wojciechowski, 2 synów, wnuczkę, wnuka i zięcia
18.00 – 1) Za ++ Dominikę i Jadwigę Francuz, córkę i 2 synów, 3 zięciów, ++ z rodziny Francuz
2) Za ++ Jadwigę, Józefa Jarczok, Zofię, Jana Pisarek, ++ z rodziny Jarczok, Pisarek
20.00 – FATIMA

14.V.2015r. / Czwartek / święto św. Macieja, Apostoła

7.00 – Za ++ Grażynę Gruszka i jej brata Stanisława
16.00 – Za ++ Rozalię, Pawła Czylok, córkę Bronisławę, zięciów Feliksa, Antoniego, wnuczka Grzesia, Teresę Kopeć
* ks. Robert – za + Jarosława Londzin - popogrzebowa

15.V.2015r. / Piątek

7.00 - Za ++ Zofię i Stanisława Mynarski, Eugenię Kuś, ++ z rodzin Mynarski, Distel, Kuś, Krzempek
18.00 - 1) Za ++ Piotra, Ryszarda Hołyst, Helenę, Mariana Danelczyk, Marię, Józefa, Andrzeja Dyrda
2) Za ++ Elżbietę i Władysława Szwed z synem Kazimierzem, Franciszkę Ścieszka

16.V.2015r. / Sobota / święto św. Andrzeja Boboli

7.00 – 1) Za ++ Teofila i Anielę Budny, córkę Anielę, męża Franciszka, ++ z rodziny, Franciszka i Marię Szczepanik, 3 synów i 3 synowe
2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla s. Andrzei z okazji imienin
18.00 – Za ++ Marię, Bronisława Ciesielczyk, 2 synów, synową oraz Jana, Annę, Józefa Sordyl, dziadków z obu stron
* ks. Robert – za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa

17.V.2015r. / 6 Niedziela Wielkanocna / Wniebowstąpienie Pańskie

7.00 – Za + Ludwika Maśkę i ++ z rodziny
8.30 - Za ++ Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę, Franciszka Mazur, żonę Annę, córkę Magdalenę, synów Franciszka i Józefa z żoną Jadwigą
10.00 - 1) ROCZNICA KOMUNII ŚWIĘTEJ
2) W intencji Sławomira z okazji imienin
11.30 - 1) CHRZTY
2) Z okazji 30 rocznicy urodzin Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
15.30 - Nabożeństwo majowe
16.00 – Do MB Nieustającej Pomocy, św. O. Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie , dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 18 rocznicę urodzin


 02 maja 2015 (17:16)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 4 - 10 V 2015 r.

4.V.2015r. / Poniedziałek

7.00 – W intencji Marii z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem Opatrzności Bożej za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
18.00 - 1) Za ++ Emilię i Emila Kuboszek, Helenę i Józefa Kuboszek, Jadwigę i Alojzego Kocur
2) Za ++ Irenę Jarczok, Annę i Franciszka Białas, rodziców z obu stron, Anielę i Feliksa Jarczok, Annę Gawlas, ++ z rodzin Tyc, Kopeć, Antonik, Biesok

5.V.2015r. / Wtorek

7.00 – Za ++ Józefa i Julię Kołoczek, 3 córki, Jana i Marię Piecha, 3 córki, Jana Kuboszka
18.00 – 1) Za ++ Irenę Kubica, jej rodziców i teściów oraz ++ z rodzin Kubica, Jurczyk, Chrapek, Buczek, Małczak, Zięba
2) Za ++ Katarzynę i Józefa Puzoń, Annę i Emila Dziech, syna Emila, Helenę Kozik i rodzeństwo

6.V.2015r. / Środa / święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7.00 – 1) Za ++ Zofię i Władysława Grabskich i synową Stanisławę
2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny z okazji 25 rocznicy ślubu Katarzyny i Krzysztofa
18.00 – Za ++ Amalię Polok, mężów, córki Zuzannę, Helenę, synów Józefa, Wilhelma, Władysława, Ludwika i dusze w czyśćcu cierpiące


7.V.2015r. / Czwartek

7.00 – Za ++ Helenę, Stefana Skrzyp, Helenę i Mieczysława Wątroba oraz Marka Góreckiego
16.00 – 1) Za ++ Józefa i Anielę Hoczek, wnuczkę Grażynę, Jana i Joannę Krupnik oraz rodzeństwo z obu stron
* ks. Robert – za + Beatę Gryksa – popogrzebowa

8.V.2015r. / Piątek / uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika

7.00 – Za + Waleriana Lukas w rocznicę urodzin, rodziców, teściów, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za ++ ks. Stanisława Dyrda, rodziców i rodzeństwo
* ks. Robert – za + Janinę Pollak - popogrzebowa

9.V.2015r. / Sobota

7.00 – Za ++ Władysława i Matyldę Gruszka
18.00 – 1) Za ++ Stanisławę Zbijowski, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Zbijowski, Tyc, Dyrda
2) Za ++ Józefę i Sylwestra Majków

10.V.2015r. / 5 Niedziela Wielkanocna /

7.00 – Za ++ Jana Klimaniec, rodziców z obu stron, syna Piotra, ++ z rodzin Klimaniec, Buczek, Jonkisz, Zdrowak oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 - Za ++ Franciszka, Zuzannę Kopeć, ks. prałata Władysława Kopeć, ++ z rodziny Kopeć i Paszek
10.00 - PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
11.30 - Za ++ rodziców Jadwigę i Jana Bestwina oraz siostrzeńca Radosława, ++ dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 - Nabożeństwo majowe
16.00 – Za ++ Franciszka Telok, 3 synów Józefa, Franciszka, Antoniego, rodziców i rodzeństwo


 25 kwietnia 2015 (17:20)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27 IV - 3 V 2015 r.

27.IV.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Antoniego Jarczok, Krystynę i Rudolfa Sosna, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Maksymiliana i Martę Tittor, córkę Hildegardę, zięcia Alojzego, ++ z rodziny Tittor i Kajstura
2) Za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Alojzego Szczypka - popogrzebowa

28.IV.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Magdalenę, Eugenię, Jana Kuś, Bronisławę i Teofila Krzempek
2) Za ++ rodziców Bronisławę i Teofila Krzempek w rocznicę śmierci
* ks. Robert – za + Krzysztofa Machej – popogrzebowa

29.IV.2015r. / Środa – święto św. Katarzyny Sieneńskiej

7.00 – Za + Bernadetę Stokłosińską – popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Jadwigę Kopeć, rodziców, rodzeństwo, Annę i Alojzego Wiśniewski, córkę Irenę
2) Za ++ Ludwika i Stanisławę Tora, rodzeństwo i rodziców z obu stron, ++ z rodzin Antonik, Gruba, Tyc, Białas, Annę Wilk i Alfreda Papla
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - popogrzebowa

30.IV.2015r. / Czwartek

7.00 – Za ++ Józefę i Emila Kurczyk oraz ich rodziców
16.00 – 1) Za ++ Józefa i Paulinę Polok, Marię i Karola Skiba, Wojciecha Zwardoń, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ rodziców Stefanię i Józefa Kubica, synową Irenę, Joannę i Karola Szymoszek, zięcia Franciszka oraz ++ z rodzin Kubica, Chrapek, Szymoszek i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – W intencji członków OSP w Zabrzegu o zdrowie i Boże błogosławieństwo a dla zmarłych o życie wieczne w niebie
* ks. Robert – za + Bronisława Donocik - popogrzebowa

1.V.2015r. / Piątek / ODPUST KU CZCI ŚW. JÓZEFA

8.00 – Za ++ Tadeusza Hałas, rodziców Paulinę i Augustyna, Irenę i Zdzisława Bratkowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – Za ++ Barbarę, Honoratę, Walentego Waśniowski oraz Franciszkę, Alojzego i Czesława Jurczyk
11.30 - 1) Za ++ Wiktora Janota, rodziców i rodzeństwo
2) Za Parafian
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Za ++ rodziców Macieja Waliczek, dwie żony Helenę i Marię, synów Antoniego, Ludwika, Karola i Teofila z żonami, córki Joannę i Anielę z mężami, córki Zuzannę i Emilię oraz ++ z rodziny Waliczek, Polok i dusze w czyśćcu cierpiące

2.V.2015r. / Sobota / wspomnienie św. Atanazego

7.00 – W intencji Róż Różańcowych o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – 1) W intencji zdających tegoroczny egzamin maturalny
2) Za ++ Stanisława Tomica, rodziców, rodzeństwo, teściów i ++ z rodziny

3.V.2015r. / Niedziela / NMP Królowej Polski

7.00 – Za ++ Wiktorię Staniek, męża Albina, rodziców z obu stron i pokrewieństwo
8.30 - Za ++ Jadwigę Dyrda, rodziców, Antoniego i Filomenę, brata Bronisława
10.00 - Za ++ Jadwigę Dyrda, rodziców, brata, Emilię, Edwarda Dyrda, Marię, Ignacego Gandzel, ++ z rodzin Dyrda, Gandzel, Dziech
11.30 - Za + Janinę Pollak w 1 rocznicę śmierci
15.30 - Nabożeństwo majowe
16.00 – Z okazji urodzin Henryka Hoczek z podziękowaniem MB Gołyskiej i św. Józefowi z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo


 18 kwietnia 2015 (17:42)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 - 26

20.IV.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Kopoczek Krystynę, Józefa, Jacka, Poloczek Elżbietę i Pawła, rodzinę Baszczynskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za + Emilię i Franciszka Magiera, córkę Małgorzatę i 2 zięciów
* ks. Robert – za + Beatę Gryksa - popogrzebowa

21.IV.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Józefa Tuszyński – w XXX dniu po śmierci
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny
* ks. Robert – za + Janinę Pollak - popogrzebowa

22.IV.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Jana Kuboszka, rodziców i dziadków
18.00 – 1) Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 60 rocznicy urodzi Ireny
2) Za ++ Helenę, Józefa Tyc, syna Grzegorza, ++ z rodzin Tyc, Drobik oraz Władysława Kuś
* ks. Robert – za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa


23.IV.2015r. / Czwartek – Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski

7.00- Za + Józefa Tuszyński - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Emilię, Józefa Wątroba, córkę Monikę, synów Józefa, Antoniego, synową Emilię i wnuczka Grzesia
* ks. Robert – za + Jarosława Londzin - popogrzebowa


24.IV.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Franciszkę i Władysława Pagieła, Julię, Antoniego Tyc, Annę i Rudolfa Wizner, ++ z rodzin Pagieła, Tyc, Kuzio, Moryto, Mazur, Holisz
2) Za ++ Jana Wrzoł w 10 rocznicę śmierci, żonę Helenę, rodziców Annę i Michała Wrzoł, Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, rodzeństwo i ++ z ich rodzin
* ks. Robert – za + Józefa Maśka - popogrzebowa


25.IV.2015r. / Sobota – święto św. Marka, Ewangelisty

7.00 – Za ++ fundatorów, budowniczych, opiekunów Kapliczki oraz za ++ Józefa i Janinę Maśka, Franciszka i Annę Maśka, syna Rudolfa
18.00 – 1) W intencji Romualda z okazji 65 rocznicy urodzin z podziękowaniem Opatrzności Bożej za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia
2) Za ++ Waleriana Lukas, rodziców, rodzeństwo, teściów, dziadków, ++ z rodzin Lukas, Dyrda, Hałas, Dziki oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa

26.IV.2015r. / 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Za ++ Bronisława Mol i syna Józefa w 5 rocznicę śmierci
10.00 – Za ++ Edwarda Hałas, żonę Bronisławę, rodziców z obu stron, Bolesława Tyc, żonę i córkę, siostrę Annę z mężem, ++ z rodzin Hałas, Czylok, Mojeszczyk
11.30 - ROCZKI
15.30 - Nieszpory
16.00 – Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Bogumiły i Wiesława w 25 rocznicę slubu


 13 kwietnia 2015 (05:09)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13 - 19 IV 2015 r.

13.IV.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Teofila i Józefę Muras oraz rodziców z obu stron
18.00 – 1) Za ++ Marię i Franciszka Jarczok, synów Wiktora i Jana, Annę Szolc, Beatę Gryksa, Józefa Klimaniec, syna Bogusława, ++ z rodziny Klimaniec i Jarczok
2) Za + Ludwika Pniok – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa

14.IV.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Joannę i Ludwika Buczek, córkę Irenę, synową Małgorzatę, wnuczkę Marię, 2 zięciów
18.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Zalega
2) Za ++ Mariana Moj w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców Bronisławę i Jana Moj
* ks. Robert – za + Bernadetę Stokłosińską - popogrzebowa

15.IV.2015r. / Środa

7.00 – Za + Helenę i Pawła Buczek, 2 córki, syna, synową, 2 zięciów, wnuczkę i wnuka
18.00 – 1) Za ++ Stefanię Chruściel, rodziców, teściów, ++ z rodzin Chruściel i Pala
2) Za + ks. Stanisława, rodziców, rodzeństwo, bratowe Stefanię i Annę
* ks. Robert – za + Janinę Antonik - popogrzebowa

16.IV.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Czesława Buczek w 1 rocznicę śmierci
2) Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Franciszka, Stefanię Białas, Halinę i Romana Paszek, Serfina Georg i Darię Nycz oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Irenę Mulet - popogrzebowa

17.IV.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Helenę Antonik w rocznicę śmierci, rodziców Jana, Amalię Pietrzyk, Franciszka Antonik, żonę Annę, syna Franciszka, Bronisława, zięcia Zdzisława
18.00 – 1) Za ++ Teodozję Zwierzchowską w 4 rocznicę śmierci, męża Stanisława, ++ z rodzin Zwierzchowski i Banaszek
2) Za ++ Zdzisława Szczepanik w 25 rocznicę śmierci, żonę Helenę, syna Stanisława, synową Urszulę
* ks. Robert – za + Janinę Górską – popogrzebowa od sąsiadów

18.IV.2015r. / Sobota

7.00 – Za ++ Annę i Ludwika Gruba, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę Morawiec, 2 mężów, ++ z rodzin Londzin i Gruba
18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny z okazji 35 rocznicy ślubu Stefanii i Jana
2) Za + Józefa Smyczek w 1 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron
* ks. Robert – za + Józefa Słabiak – popogrzebowa od sąsiadów

19.IV.2015r. / 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 – Za ++ Teresę Kopeć, córkę Małgorzatę, męża Franciszka, ++ z rodzin Kopeć, Siemienik, Zieleźnik
8.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Teresy i Józefa z okazji 25 rocznicy ślubu
10.00 – Z okazji 60 rocznicy urodzin Jerzego do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za zdrowie i opiekę z prośbą o pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny
11.30 - CHRZTY
15.30 - Nieszpory
16.00 – Za ++ Karola Pękala, syna Zdzisława, rodziców i rodzeństwo


 06 kwietnia 2015 (10:49)

INTENCJE MSZALNE 6 - 12 IV 2015

6.IV.2015r. / PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7.00 – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
8.30 – Za ++ Annę i Teodora Tyroń, Emilię i Jana Tyc, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron oraz Krystynę Sapińską i dwóch mężów
10.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Mazur, rodziców z obu stron, rodzeństwo z rodzinami oraz dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Zofię i Stanisława Rąbel, rodziców z obu stron, Rozalię i Kazimierza Kieczka

7.IV.2015r. / WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 – Za ++ Józefa i Julię Kołoczek, 3 córki, Jana i Marię Piecha, 3 córki i Jana Kuboszek
18.00 – 1) Za ++ Emilię i Franciszka Biel, ++ z rodzin Biel i Brzuska oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
* ks. Robert – za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa

8.IV.2015r. / ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 – Za ++ Józefa i Agnieszkę Klinowski, Franciszka i Helenę Gruba, Józefa Rajda, ++ z rodzin Klinowski, Gruba i Kopeć oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za ++ Józefa i Jadwigę Szczepanik, Jadwigę Głąbek, Urszulę Janik, Dawida Wojciech
2) Za + Stanisławę Przybyła – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Jarosława Londzin – popogrzebowa

9.IV.2015r. / CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 – 1) Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa
2) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
16.00 – Z okazji 60 rocznicy urodzin Bernadety o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
* ks. Robert – za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa

10.IV.2015r. / PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 – Za ++ Helenę Janik, synową Marię i ++ z rodziny Janik, Kopeć, Białek
18.00 – 1) Za ++ Edwarda Filapek, Zofię i Augustyna Honkisz i ++ z rodziny Filapek, Kołoczek, Honkisz
2) Za ++ Edwarda Kruczek, Feliksa Brzuska, Bronisławę Kobiela i rodziców z obu stron
* ks. Robert – za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa

11.IV.2015r. / SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 – Za + Krystynę Sikora, męża, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Leona Kroczek w 3 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Kroczek, Mój, Weisman, Szłapa
2) Za ++ Alojzego Kurtok, Piotra Wengierskiego, Zofię Staniek oraz ++ z rodzin Kurtok i Wizner
* ks. Robert – za + Alojzego Szczypka - popogrzebowa

12.IV.2015r. / NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.00 – Za + Władysława Kapias w rocznicę śmierci
8.30 – Za + Beatę Gryksa w 1 rocznicę śmierci
10.00 – Za ++ Marię i Józefa Farana, rodziców z obu stron
11.30 - Za ++ rodziców Justynę i Franciszka Polak, Elżbietę i Jana Golda oraz Emmę i Andrzeja Bijota, Zuzannę Tyc, Edwarda i Romana Golda i Katarzynę Bulińską oraz ++ z rodzin Polak i Golda
15.30 - Nieszpory
16.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny


 28 marca 2015 (17:27)

30.III.2015r. / WIELKI PONIEDZIAŁEK

7.00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ mamę Michalinę w 13 rocznicę śmierci oraz tatę Aleksandra w 5 rocznicę śmierci – aby dobry Bóg dał im radość wieczną
2) Do MB Gołyskiej, Nieustającej Pomocy z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 85 rocznicy urodzin Marianny

31.III.2015r. / WIELKI WTOREK

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława w 60 rocznicę urodzin i Rodziny
18.00 – 1) Za ++ Gertrudę i Wiktora Górny, rodziców z obu stron oraz Zdzisława Ściskała i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Zbigniewa Wojewódkę w 3 rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron

.IV.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Gruszka, Waleskę i Hieronima Mańka, córkę Weronikę oraz ++ z rodziny Gruszka, Kołoczek, Mańka, Kudła i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Irenę Kubica w 5 rocznicę śmierci – o niebo i radość życia wiecznego
2) Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Barbarę Baran - popogrzebowa

2.IV.2015r. / WIELKI CZWARTEK

18.00 – 1) Za ++ Jana, Emilię Tyc, rodziców oraz ++ z rodzin Tyc, Antonik, Białas, Biesok, Chromik, Król, Mazur, Famułka, Karut, Sikora, Rubysz, Staniek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Bronisławę Hałas w rocznicę śmierci, męża Edwarda, rodziców z obu stron, siostrę Annę, męża Franciszka, brata Bolesława, żonę Marię, córkę i zięcia, ++ z rodziny
3) Za ++ Józefa Kołoczek, rodziców, rodzeństwo, Annę Janusz, rodziców oraz ++ z rodzin Kołoczek, Janusz, Mol

3.IV.2015r. / WIELKI PIĄTEK

9.00 – DROGA KRZYŻOWA
15.00 – GODZINA MIŁOSIERDZIA
18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

4.IV.2015r. / WIELKA SOBOTA

15.00 – GODZINA MIŁOSIERDZIA
19.00 – LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY
1) Za Parafian
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
3) Za ++ Helenę i Karola Wiśniewskich

5.IV.2015r. / NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA

7.00 – Za Joannę i Józefa Pollak z okazji urodzin z podziękowaniem za obfitość Łask Bożych i błogosławieństwo na dalsze lata życia
8.30 – Za + Helenę i Władysława Syjota, Walerię i Józefa Adamek, Kazimierza Piecha, Władysława Kimla, Renatę Łatka
10.00 – Za ++ Grażynę Lęcznar, Stanisława Duda, Mariana Szute, rodziców i rodzeństwo
11.30 - Za ++ Helenę i Karola Wiśniewskich, rodziców z obu stron
15.30 - Nieszpory
16.00 – Za ++ Antoniego Gawlasa, rodziców Marię i Franciszka, wnuka Romana, Franciszkę, Franciszka Komendera, córkę Paulinę, syna Władysława, synową Krystynę i dwóch zięciów Tadeusza i Władysława


 22 marca 2015 (10:08)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23-29 III 2015 r.

23.III.2015r. / Poniedziałek

8.00 – Za ++ Emanuela Donocik, rodziców, rodzeństwo, Wiktora i Marię Wrzoł, Wiktorię Okolus, ++ z rodzin Gawlas, Okolus, Wrzoł
18.00 – 1) Za ++ Gabrielę, Władysława Szłapa, 2 synów, 3 zięciów, ++ z rodzin Szłapa, Weisman oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Martę, Emila, Henryka, Leszka Puzoń oraz Feliksa Brzuska

24.III.2015r. / Wtorek

8.00 – Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności, świętych Patronów, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za dar życia i zdrowie, opiekę i pomoc, z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo dla Teresy i Tomasza i ich dzieci z okazji 50 rocznicy urodzin małżonków
2) Za ++ Franciszka i Helenę Londzin, syna Władysława i Franciszka, synowe Marię i Janinę, wnuka Józefa, Ludmiłę Beruś i Annę Płoskonka

25.III.2015r. / Środa – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

8.00 – Za ++ Tadeusza Szłapa, zięcia Janusza, Gabrielę i Władysława Szłapa, Helenę i Ludwika Sobik, ++ z rodzin Szłapa i Sobik
9.00 – Za ++ Waldemara, Hieronimę, Bronisława, Bożenę, Jana Murawski, Irenę Zaporowską, Stefanię Rubysz i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 – w intencji chorych
18.00 – Za ++ rodziców Marię i Ludwika Francuz, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

26.III.2015r. / Czwartek

7.00 – Za + Jana Kotrys, rodziców, siostry i braci
16.00 – Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Emila Gawłowski, Józefa Tomaszczyk

27.III.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Barbarę Baran w 1 rocznicę smierci
2) Za ++ Teresę i Ludwika Puchałka, Franciszka Gawlasa i rodziców, Martę i Józefa Londzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące

28.III.2015r. / Sobota

7.00 – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, zdrowie z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę z okazji 60 rocznicy urodzin Władysławy
2) Za ++ Anielę i Romana Wizner

29.III.2015r. / NIEDZIELA PALMOWA

7.00 – Wypominkowa
8.30 – Za ++ Teodozję i Huberta Gutsfeld, rodziców, rodzeństwo z obu stron
10.00 – Za ++ Helenę Polok, męża Ludwika i zięcia Stanisława
11.30 – Do Opatrzności Bożej w intencji Janiny i Stanisława w 10 rocznicę ślubu z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego
15.30 – GORZKIE ŻALE
16.00 – W 5 rocznicę śmierci za spokój duszy + Jana Czyloka


 14 marca 2015 (15:57)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16 - 22 III 2015r.

16.III.2015r. / Poniedziałek

7.00 – W pewnej intencji
17.00 – 1) Za ++ Marię, Stefana Czylok i syna Stefana, Władysława Polok
2) Za ++ Józefa Zacny, Zbigniewa Londzin, Annę Wrzoł i wnuka Jarosława

17.III.2015r. / Wtorek

7.00 – Za ++ Józefa, Marię, Władysława Pollaków, dziadków Józefa i Katarzynę oraz Jadwigę, Stanisława, Helenę Hałasów
17.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Zbigniewa Londzin, syna Jarosława i ++ z rodziny

18.III.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Józefa i Martę Kobiela, syna Józefa i ++ z rodziny Kobiela i Pławecki
17.00 – 1) Za ++ Marię i Józefa Kocurek, syna Bolesława, żonę Katarzynę, ++ z rodzin Kocurek, Kopeć
2) Za ++ Franciszka Mazur, żonę Annę, córkę Magdalenę, synów Franciszka, Józefa z żoną Jadwigą, Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę

19.III.2015r. / Czwartek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, oblubieńca NMP

7.00 – 1) Za + ks. Stanisława Dyrda, rodziców i rodzeństwo
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla p. Józefa z okazji imienin
16.00 – 1) Za ++ Józefa Klimańca, syna Bogusława, Beatę Gryksa, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Klimaniec i Józefa Duraj
2) Za ++ Emila Pietrzyka, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz synową Krystynę i dusze w czyśćcu cierpiące

20.III.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Józefa i Emilię Antonik, syna Jana, ++ z rodzin Tyc, Antonik, Białas
16.30 – DROGA KRZYŻOWA
17.00 – 1) Za ++ Teodora Kugler w 10 rocznicę śmierci, Stanisława i Annę Witek
2) Za ++ Helenę i Ludwika Polok, ++ z ich rodzin
19.00 – DROGA KRZYŻOWA

21.III.2015r. / Sobota

7.00 – Za ++ Wandę Donocik, męża i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – 1) W intencji Henryka z okazji 80 rocznicy urodzin z prośbą o obfitość łask Bożych i błogosławieństwo na dalsze lata życia
2) Za ++ ks. Józefa Leśniaka i jego rodziców

22.III.2015r. / 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – Za ++ Józefa Donocik i dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za ++ Antoniego Hatala, żonę Franciszkę, syna Juliana, Wiktora Drobik, żonę Helenę oraz Helenę Hatala, Andrzeja Dudę i Tadeusza Siwiec
10.00 – Za ++ Martę Staszek z mężem Józefem i ++ z rodziny
11.30 – Roczki
15.30 – GORZKIE ŻALE
16.00 – Za ++ Józefa Tomaszczyk, rodziców Helenę i Ignacego, Magdalenę i Jana Kuś, Emilię i Karola Kopeć, syna Kazimierza


 08 marca 2015 (07:14)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9 - 15 III 2015r.

9.III.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stefani
17.00 – 1) Za ++ Jana Motykę z synami Wiesławem i Jerzym, Jana Donocik z rodzicami
2) Za ++ Hildegardę Herok w 2 rocznicę śmierci, męża Bolesława Herok i rodziców z obu stron

10.III.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Artura i Marka Okolus
17.00 – 1) Za ++ Emila Głupczyk, rodziców, rodzeństwo, Jarosława Londzin, Jana i Łucję Biały, dwóch synów Jana i Floriana oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Tadeusza Fajkis, rodziców i siostrę Agnieszkę

11.III.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Wiktorię Małczak, rodziców, rodzeństwo i szwagrów
17.00 – 1) Za ++ Kazimierza Zięba, rodziców i brata, Anielę Pestyk, męża i syna Antoniego
2) Za + Józefa Kokot, ++ z rodzin Kokot i Paszek

12.III.2015r. / Czwartek

7.00 – Za + Epifaniusza Wizner i dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 – Za + Janinę Bonalską oraz ++ z rodzin Bonalski i Wyszogrodzki

13.III.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Zofię i Ludwika Migdał, rodziców, rodzeństwo i zięcia Zdzisława
16.30 – DROGA KRZYŻOWA
17.00 – 1) Za ++ Martę i Alojzego Jarczok, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Pawła Krzempek i Karola Rajwa
2) Za ++ Jadwigę, Annę i Jana Brożek oraz ++ z rodziny
19.00 – DROGA KRZYŻOWA

14.III.2015r. / Sobota

7.00 – Za + Małgorzatę Paszek, rodziców oraz rodzeństwo
17.00 – 1) Za + Emila Papkoj
2) Za ++ Emilię Puchałka, rodziców i teściów oraz ++ z rodziny

15.III.2015r. / 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 75 rocznicy urodzin
8.30 – Za ++ Marię, Alojzego Czyż, synów Stanisława i ks. Ludwika, Helenę i Ludwika Polok
10.00 – W 18 rocznicę urodzin Adriana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Józefa w dorosłym życiu
11.30 – Chrzty
15.30 – GORZKIE ŻALE
16.00 – W 25 rocznicę śmierci za spokój duszy + Wandy Czylok, męża Tadeusza, rodziców i zięcia Jana


 28 lutego 2015 (15:51)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 - 8 III 2015r.

2.III.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za + Bolesława Tyc w 10 rocznicę śmierci, żonę i córkę, rodziców Annę i Józefa, siostry Annę z mężem Franciszkiem oraz Bronisławę z mężem Edwardem
17.00 – 1) Za + Józefa Moryto w 4 rocznicę śmierci
2) Za ++ Helenę Dyrda, męża Emila, synów i synowe, rodziców z obu stron, rodzeństwo

3.III.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Irenę Mulet – w XXX – dniu po śmierci
17.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Nikodema w 3 rocznicę urodzin
2) Za ++ Jadwigę Wrzoł, męża Wiktora, rodziców i rodzeństwo

4.III.2015r. / Środa – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, królewicza

7.00 – Za + Bolesława Białek, żonę Marię, ++ z rodzin Białek, Kłoda, Grygierczyk
17.00 – 1) Za ++ Edwarda Hałasa w rocznicę śmierci, żonę Bronisławę, rodziców z obu stron, Annę Mojeszczyk, córkę Agatę, ++ z rodzin Hałas, Czylok, Strzałka, Lubański
2) Za ++ Helenę, Józefa Jaworski, syna Władysława i całą rodzinę

5.III.2015r. / I Czwartek

6.30 – Adoracja w intencji kapłanów i o nowe powołania
7.00 – Za ++ Józefa, Stefanię Białas, syna Stefana, córkę Stanisławę i dwóch zięciów, ++ z rodziny Antonik, Białas oraz dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 – Za ++ Alojzego Kopeć, rodziców, brata Michała, Marię i Franciszka Grygierczyk, córkę Rafaelę, dwóch zięciów, ++ z rodziny Grygierczyk, Kopeć, Białas, dusze w czyśćcu cierpiące


6.III.2015r. / I Piątek

7.00 – Za ++ Stefanię i Józefa Kubica, synową Irenę, Danutę Knapek, Zofię Caputa, synową Eugenię i dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 – DROGA KRZYŻOWA
17.00 – 1) Za ++ Marię i Wiktora Maśka oraz ++ z rodzin Maśka, Matuszek, Bugiel, Kołoczek
2) Za + Janinę Górską – w XXX dniu po śmierci
19.00 – DROGA KRZYŻOWA


7.III.2015r. / Sobota

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róż Różańcowych
17.00 – 1) Za ++ Jerzego Lapczyk, syna Bronisława oraz ++ z rodzin Lapczyk i Wrzoł
2) Za ++ Kazimierza i Kazimierę Świgoń oraz zięcia Ryszarda

8.III.2015r. / 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny Kurzawa
8.30 – Za ++ Annę i Michała Wrzoł oraz ++ z rodziny
10.00 – W intencji Anny z okazji 80 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą
11.30 – Do Boga w Trójcy Jedynego z podziękowaniem za otrzymane łaski w 75 rocznicę urodzin Wiktora z prośbą o dalszą opiekę dla całej Rodziny
15.30 – GORZKIE ŻALE
16.00 – Za ++ Stefana Makuchowski w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Makuchowski, Białek i Białas


 21 lutego 2015 (16:26)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23 II - 1 III 2015r.

23.II.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za + Ludwika Pniok – popogrzebowa – od sąsiadów
17.00 – 1) Za ++ Juliana Rojewicz z synem Andrzejem
2) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa

24.II.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Jana Kotrys w 10 rocznicę śmierci
17.00 – 1) Za ++ Antoniego Polok w 7 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Zofię i Stanisława Sękowski
2) Za ++ Zygmunta Indeka, rodziców Elzbietę i i Edwina i brata Grzegorza
* ks. Robert – Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa

25.II.2015r. / Środa

7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
17.00 – 1) Do Opatrzności Bożej, Serca Jezusowego i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodzin Grygierczyk i Filapek
2) Za + Alojzego Szczypka – od sąsiadów - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Józefa Maśka - popogrzebowa

26.II.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
2) Za + Ludwika Pniok - popogrzebowa
16.00 – Za + Hildegardę Wrzoł w 15 rocznicę śmierci, za ++ z rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – Za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa

27.II.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Bernadetę Stokłosińska - popogrzebowa
16.30 – Droga Krzyżowa
17.00 – 1) Za ++ Jana i Wandę Kominek, syna Andrzeja, Zofię i Franciszka Kucharczyk, Marię i Franciszka Słowik, syna Czesława
2) Za + Janinę Antonik - popogrzebowa
19.00 – Droga Krzyżowa
* ks. Robert – Za + Bronisława Donocik - popogrzebowa

28.II.2015r. / Sobota

7.00 – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Janinę i Ludwika Uchyła, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Uchyła, Drobik, Draszczyk, Paluszczak
2) Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa

1.III.2015 / II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – Za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa – z okazji urodzin
8.30 – Za ++ Franciszka Kopeć w 25 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo
10.00 – Za ++ Helenę i Jana Wrzoł, rodziców Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, Annę i Michała Wrzoł, rodzeństwo, ++ z rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary i Rafała w 1 rocznicę ślubu
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Albina z okazji imienin
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za ++ Krystynę i Albina, syna Tadeusza oraz ++ z rodziny Dyrda, Kołoczek, Zięć i Puchała
* ks. Robert – Za + Paulinę Fabia – gregorianka


 16 lutego 2015 (06:06)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16 - 22 II 2015r.

16.II.2015r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Anielę i Emila Kłaptocz, rodziców, rodzeństwo, Elżbietę i Floriana Ryszka, Marię Jarczok, ++ z rodziny Ryszka, Kłaptocz, Jarczok, Zuber
17.00 – 1) Do Matki Bożej Częstochowskiej i Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Joasi
2) Za ++ Emilię i Emila Kuboszek, rodziców z obu stron, Jadwigę i Augustyna Iskrzycki
* ks. Robert – Za + Barbarę Baran - popogrzebowa

17.II.2015r. / Wtorek

7.00 – Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
17.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Jadwigę i Jana Kozik, Jana Dziech i rodziców, synową Helenę, zięcia Józefa, Grzegorza Iwasiów, ++ z rodzin Kozik i Dziech
* ks. Robert – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa

18.II.2015r. / ŚRODA POPIELCOWA

7.00 – Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, Leokadię i Franciszka Puskarczyk, Helenę i Franciszka Londzin, Joannę i Franciszka Kłoda oraz ++ z rodziny
9.00 – Za + Krzysztofa Machej – w XXX dniu po śmierci
16.00 – Za ++ Alfredę i Jana Stropa, Teresę Sztwiertnia i ++ z rodziny
18.00 – Za ++ Emilię i Stanisława Zbijowski, ++ z rodzin Zbijowski, Filapek oraz dusze w czyśćcu cierpiące

19.II.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Bronisława Donocik – w XXX dniu po śmierci
2) Za + Janinę Antonik – popogrzebowa – od sąsiadów
16.00 – Za ++ Teofila i Józefę Muras
* ks. Robert – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa

20.II.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Mariannę i Pawła Wizner, Alojzego Kurtok, rodziców, Zofię i Jana Słowik, Piotra Węngiarski
16.30 – Droga Krzyżowa
17.00 – 1) Za ++ Helenę Dziech, ojca Bolesława i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
19.00 – Droga Krzyżowa
* ks. Robert – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa

21.II.2015r. / Sobota

7.00 – Za ++ rodziców Władysława i Marię, Teodora i Janinę
17.00 – 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata w 23 rocznicę urodzin dla Artura
2) W intencji Jolanty i Grzegorza z okazji 20 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny
* ks. Robert – Za + Janinę Pollak - popogrzebowa

22.II.2015r. / 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Za ++ Józefę Iskrzycka, męża Henryka, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Kopeć i Iskrzycki
10.00 – Za ++ Józefa Duraj, zięcia Andrzeja, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Kapias, Duraj
11.30 – ROCZKI
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za ++ Wiktorię i Jana Gałuszka, syna, rodziców i rodzeństwo


 06 lutego 2015 (13:02)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9 - 15 2015 r.

9.II.2015r. / Poniedziałek

7.00 – 1) Za + Jadwigę Mazur w 1 rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Alojzego Szczypka – popogrzebowa – od sąsiadów
* ks. Dawid – Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa

10.II.2015r. / Wtorek / wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

17.00 – 1) Za + Grażynę Lęcznar w rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Wiktorię Małczak – popogrzebowa – od sąsiadów
* ks. Dawid – Za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Józefa Maśka - popogrzebowa

11.II.2015r. / Środa

7.00 – 1) Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
2) Za + Janinę Antonik – w XXX dniu po śmierci
* ks. Dawid – Za + Józefa Kobiela – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Krzysztofa Machej - popogrzebowa

12.II.2015r. / Czwartek

17.00 – 1) Za + Andrzeja Jarczok i rodzeństwo
2) Za ++ Joannę i Józefa Tyc, rodziców, Władysława Borchowiec, ++ z rodzin Tyc, Puzoń
* ks. Dawid – Za + Bernadetę Stokłosińska – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa

13.II.2015r. / Piątek

7.00 – 1) Za ++ Janinę Rychlik, brata Ludwika, Alojzego, Józefa Mazur i ++ z rodzin
2) Za + Bronisława Donocik – popogrzebowa – od sąsiadów
* ks. Dawid – Za + Józefa Smyczek – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa

14.II.2015r. / Sobota / Święto św. Cyryla i Metodego

17.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny Budny
2) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji Siostry Cyryli z okazji imienin
3) Za ++ Erwina Okolus, rodziców, Amalię i Józefa Tyc, syna Władysława, Franciszka Szpoczek, ++ z rodzin Okolus, Tyc, Kobiela, Kaganiec
* ks. Dawid – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa

15.II.2015r. / 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Za + Józefa Maśka, 3 żony, 5 synów, 2 synowe i wnuka
8.30 – Za + Helenę Machalica w 1 rocznicę śmierci
10.00 – W intencji Marka w dniu 25 urodzin, aby Pan Bóg darzył Go błogosławieństwem, odwagą i mądrością w drodze do świętości, a przykazanie miłości Boga i bliźniego było zawsze Jego drogowskazem
11.30 – CHRZTY
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za + Bronisławę Białowąs w rocznicę śmierci


 31 stycznia 2015 (15:56)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 - 8 2015 r.

2.II.2015r. / Poniedziałek / Święto Ofiarowania Pańskiego

7.00 – Za ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Gruszka, Waleskę i Hieronima Mańka, córkę Weronikę oraz ++ z rodziny Gruszka, Kołoczek, Mańka, Kudła
9.00 – Za ++ Roberta i Justynę Iskrzycki, 2 synów i synową, Józefa i Annę Polok, córkę i 2 zięciów
16.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę, pomoc i zdrowie dla rodziny Tyc
18.00 – Za ++ Ludwika, Marię, Józefa Zacny, 3 córki, zięciów i ++ z rodziny Mikołajczyk

3.II.2015r. / Wtorek

17.00 – Za ++ Wiktorię, Wiktora i Alojzego Krzempek, Marię, Wiktora Wrzoł i Stefanię Hałas
* ks. Dawid – Za + Barbarę Baran – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa

4.II.2015r. / Środa

7.00 – Za ++ Józefa i Helenę Ryś, córki, zięciów, synów, synowe, ++ z rodzin Kopeć, Ryś, Cebula oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Dawid – Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa

5.II.2015r. / I Czwartek / wspomnienie św. Agaty

17.00 – Za ++ Marię, Jana Holisz, Emilię Kubicjus oraz za ++ z rodzin Holisz, Kopeć, Pagieła
* ks. Dawid – Za + Józefa Smyczek – popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa

6.II.2015r. / I Piątek / wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

7.00 – Za + Bernadetę Stokłosińska – w XXX dniu po śmierci
17.00 – Za + Ludwika Pniok – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – Za + Janinę Pollak – popogrzebowa

7.II.2015r. / I Sobota

17.00 – 1) W intencji Róż Różańcowych o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Wioletty z okazji 40 rocznicy urodzin
* ks. Dawid – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa

8.II.2015r. / 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Za + Władysława Polok
8.30 – Za ++ Apolonię i Ignacego Białek, rodziców, siostry, braci, bratowe i szwagrów
10.00 – Za ++ Elżbietę i Leona Seredyński
11.30 – Za ++ Emila i Stanisławę Rajwa, rodziców, rodzeństwo z obu stron
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za ++ Janinę i Roberta Gawłowskich, Helenę i Alojzego Zuber
* ks. Dawid – Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa


 26 stycznia 2015 (06:27)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26 I - 1 II 2015 r.

26.I.2015r. / Poniedziałek – WSPOMNIENIE ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA

7.00 – Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

27.I.2015r. / Wtorek – WSPOMNIENIE BŁ. JERZEGO MATULEWICZA

7.00 – Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

28.I.2015r. / Środa – WSPOMNIENIE ŚW. TOMASZA Z AKWINU

7.00 – Za ++ Jadwigę Hałas w 29 rocznicę śmierci, męża Stanisława oraz Helenę Hałas
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

29.I.2015r. / Czwartek

7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

30.I.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
17.00 – Za ++ Marię i Franciszka Jarczok, Jana, Wiktora Kopeć, Annę Szolc, ++ z rodziny Głowiak
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

31.I.2015r. / Sobota – WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO

7.00 – Za ++ Edwarda Filapek, rodziców, rodzeństwo, Julię i Józefa Kołoczek, Zofię i Augustyna Honkisz oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – 1) Za ++ Helenę Leśniak w 7 rocznicę śmierci, męża Kazimierza i syna ks. Józefa
2) Za ++ Henryka Puzoń, rodziców, brata i Piotra Wizner

1.II.2015r. / 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny z okazji 20 rocznicy ślubu Bernadety i Jana
8.30 – Za ++ Marię i Józefa Budnych, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów i bratową
10.00 – Za ++ Marię Ohnesorge i ojca Teofila
11.30 – Za ++ Jadwigę Wrzoł, męża Wiktora, synową Anielę i rodzeństwo
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za ++ Jadwigę Wrzoł, męża Wiktora i synową Anielę


 17 stycznia 2015 (15:35)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19 - 25 I 2015r.

19.I.2015r. / Poniedziałek – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

7.00 – 1) Za ++ Martę i Maksymiliana Tittor, córkę Hildegardę, zięcia Alojzego, ++ z rodziny Kajstura i Tittor
2) Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
3) Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

20.I.2015r. / Wtorek

7.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Wiktorię, Józefa Okolus, synów Marka i Franciszka, wnuka Artura, Bolesława Ryszkę oraz ++ z rodziny Okolus i Wrzoł
3) Za ++ Edwarda Gugułę, Dawida Wojciech, Jadwigę i Józefa Szczepanik, Jadwigę Głąbek, Urszulę Janik
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

21.I.2015r. / Środa – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI

7.00 – 1) Za ++ Annę i Józefa Tyc, rodziców z obu stron, córki Annę z mężem Franciszkiem, Bronisławę z mężem Edwardem, syna Bolesława z żoną Marią, wnuczkę, ++ z rodziny Tyc, Kopeć, Strzałka, Wiktor
2) Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
3) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

22.I.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Franciszka, Helenę Londzin, syna Zbigniewa, wnuka Jarosława, Annę, Teodora Tyroń, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Krystynę Sapińską, 2 mężów
2) Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
3) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

23.I.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Mariannę i Jana Mynarski, zięcia Stanisława, wnuka Krzysztofa oraz ++ z rodzin Mynarski i Zdrowak
17.00 – 1) Za + ks. Tadeusza Brandysa w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo
2) Za ++ Józefa Szypuła, rodziców, bratowe, braci, wnuków, ++ z rodziny Szypuła, Białek, Fajkis
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

24.I.2015r. / Sobota – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO

7.00 – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
17.00 – 1) W podziękowaniu za otrzymane łaski w 35 rocznicę ślubu Renaty i Mariana z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2) Za ++ Eugenię, Magdalenę i Jana Kuś, Annę i Jana Krzempek
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

25.I.2015r. / 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – WYPOMINKOWA
8.30 – Za ++ Teresę i Władysława Szpoczek, córkę Małgorzatę i rodziców z obu stron
10.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za 50 lat pożycia małżeńskiego Józefa i Marii o opiekę na dalsze lata dla całej rodziny
11.30 – ROCZKI
16.00 – Z okazji 30 rocznicy urodzin Anny i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik


 11 stycznia 2015 (09:19)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12 - 18 I 2014r.

12.I.2015r. / Poniedziałek

7.00 – 1) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
2) Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
3) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

13.I.2015r. / Wtorek

7.00 – 1) Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
2) Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
3) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

14.I.2015r. / Środa

7.00 – 1) Za ++ Helenę, Jana Kuboszek, synów Jana i Kazimierza oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
3) Za + Alojzego Szczypka – popogrzebowa – od sąsiadów
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

15.I.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Andrzeja Dyrda, syna, rodziców, szwagra, ++ z rodzin Dyrda, Rybij, Lazar, Marcisz
2) Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
3) Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

16.I.2015r. / Piątek

7.00 – Za ++ Stanisława Mulet, 2 żony Irenę i Dorotę, ++ z rodziny Mulet, Indeka, Dzięgiel oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – 1) Za ++ Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę, Franciszka Mazura, żonę Annę, córkę Magdalenę, synów Franciszka i Józefa z żoną Jadwigą
2) Za ++ Martę i Alojzego Jarczok, rodziców i rodzeństwo z obu stron
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

17.I.2015r. / Sobota – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00 – Za + Artura Okolus - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Emila Papkoj w 6 rocznicę śmierci, Marię i Alojzego Papkoj, Helenę i Józefa Hałas
2) Za ++ Kazimierza Przybyłę, rodziców oraz Annę i Franicszka Szypułów
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

18.I.2015r. / 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – Z okazji urodzin Jana, Weroniki, Angeliki, Natalii i Małgorzaty z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą
8.30 – Za ++ Agnieszkę Jurczyk, męża Franciszka i ++ z rodziny Jurczyk
10.00 – Za ++ Helenę Dyrda, męża Emila, Helenę i Annę Dyrda, synów Erwina, Władysława, ks. Stanisława, Czesława, synowe Stefanię i Annę, rodziców, teściów i rodzeństwo
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za ++ Jana Pala w 1 rocznicę śmierci i syna Krzysztofa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik


 04 stycznia 2015 (10:38)

INTENCJE MSZY ŚWIETYCH 5 - 11 I 2015r.

5.I.2015r. / Poniedziałek

7.00 – 1) Za ++ Gabrielę i Władysława Szłapa, 2 synów, 3 zięciów, rodziców, rodzeństwo i Darię Szłapa
2) Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa
3) Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

6.I.2015r. / Wtorek – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.00 – Za ++ Franciszka Puchałka, rodziców, Jadwigę i Ludwika, brata Ludwika, bratową Teresę, zięcia Tadeusza, Jadwigę i Franciszka Kobiela
8.30 – Za ++ Teofila i Bronisławę Krzempek, Janinę i Tadeusza Bielenin, rodziców z obu stron
10.00 – Za + Irenę Jarczok w 6 rocznicę śmierci
11.30 – O potrzebne łaski dla Oli
16.00 – W intencji Marii i Stanisława w podziękowaniu za wspólnie przeżyte 25 lat z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla całej rodziny
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

7.I.2015r. / Środa

7.00 – 1) Za ++ Anielę, Feliksa Jarczok, synową Irenę, ++ z rodziny Jarczok, Kopeć oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Artura Okolus - popogrzebowa
3) Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

8.I.2015r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Jana i Helenę Kuboszek, synów Kazimierza i Jana
2) Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
3) Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

9.I.2015r. / Piątek

7.00 – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
17.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Pisarek
2) Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

10.I.2015r. / Sobota

7.00 – 1) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
2) Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
17.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marioli z okazji 50 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę dla całej rodziny – od teściów i szwagra z rodziną
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

11.I.2015r. / NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA

7.00 – Za ++ Stefanię Rubysz, ++ z rodziny Murawski, Tyc, Karut, Sikora, Koch, Famułka, Szczepanek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za + ks. Józefa Steca
10.00 – Za ++ Wiesława, Jana, Jerzego Motykę, Jana Donocik
11.30 – W 17 rocznicę ślubu Renaty i Tomasza – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
16.00 – Z okazji 50 rocznicy urodzin matka dziękuje za dar życia syna i prosi o Opatrzność Bożą na dalsze lata życia
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik


 29 grudnia 2014 (06:41)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29 XII 2014 - 4 I 2015

29.XII.2014r. / Poniedziałek / 5 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego

7.00 – 1) Za ++ Emila Pietrzyk w 21 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, synową Krystynę
2) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
3) Za + Czesława Buczek – popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

30.XII.2014r. / Wtorek/ 6 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego

7.00 – 1) Za + Emila Dudę i córkę Krystynę
2) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
3) Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

31.XII.2014r. / Środa/ 7 dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego

7.00 – 1) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
2) Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa
16.30 – Nieszpory na zakończenie roku
17.00 – Za ++ Stanisławę Pawlik w 3 rocznicę śmierci, męża Antoniego, dwie córki, dwóch synów, synową oraz ++ z rodzin Adamek, Pawlik, Kroczek, Szłapa, Weisman i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Robert – za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa

1.I.2015r. / Czwartek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7.00 – Za ++ Mieczysława Kurzawa i rodziców, Antoniego Budny i żonę Ludmiłę, córkę Ewę oraz Różę Popowicz
8.30 – O błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny
10.00 – Za + Władysława Kwaśniewski w rocznicę śmierci
11.30 – Za ++ Michała Kopeć, żonę Władysławę oraz ++ z rodziny Kopeć i Hola
16.00 – Za ++ Helenę i Alojzego Karut, Albinę i Józefa Wiewióra
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

2.I.2015r. / Piątek – WSPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

7.00 – Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Łucję Mazur w 1 rocznicę śmierci oraz za jej męża Ludwika i dusze w czyśćcu cierpiące
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marioli z okazji 50 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę dla całej rodziny
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

3.I.2015r. / Sobota

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
17.00 – 1) Za ++ Ludwika Kozik, rodziców i rodzeństwo
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Genowefy Gazda
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik

4.I.2015r. / 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00 – Za ++ Genowefę i Franciszka Jakubiec, synów Józefa i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za ++ Tadeusza Dyrda, rodziców, teściów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – Za + Jadwigę Olearczyk
11.30 – Za ++ Helenę Jarczok oraz siostry Annę i Anielę Jarczok
16.00 – Za ++ Bronisławę Krzempek i siostrę Janinę w rocznicę śmierci
Ks. Robert – gregorianka – za + Edwarda Janik


 22 grudnia 2014 (13:53)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 - 28 XII 2014 r.

22.XII.2014r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Teresę Białek w 22 rocznicę śmierci, męża Józefa i prawnuczkę Basię
17.00 – 1) Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa – od sąsiadów
2) Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa – od sąsiadów
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

23.XII.2014r. / Wtorek

7.00 – Za ++ Marię Ohnesorge, ojca Teofila
17.00 – 1) Za ++ Władysława, Wiktorię i Jana Distel
2) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

24.XII.2014r. / Środa

7.00 – 1) Za + Tadeusza Hałas w 4 rocznicę śmierci
2) Za + Wiktorię Małczak – popogrzebowa
3) Za ++ Helenę i Emila Dyrda, synów i synową
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

25.XII.2014r. / Czwartek / UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

24.00 PASTERKA: 1) za Parafian
2) Za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa
3) Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa
7.00 – Za + Józefa Kobiela – popogrzebowa
8.30 – Za + księży Wrzołów i ks. Ludwika Czyża oraz ++ z rodziny
10.00 – Za + Stefanię Bużek w 15 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron
11.30 – Za + Czesława Smorągiewicz w 8 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Smorągiewicz i Mulet
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

26.XII.2014r. / Piątek / ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

7.00 – Za + Władysława Polok
8.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Czyż i Cieciak
10.00 – Za ++ Zofię i Stanisława Rąbel, rodziców z obu stron, Kazimierza Kulesza i syna Adama
11.30 – Za + Artura Okolus - popogrzebowa
16.00 – Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

27.XII.2014r. / Sobota/ ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA

7.00 – 1) Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
2) Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa
17.00 – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

28.XII.2014r. / Niedziela/ Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

7.00 – Wypominkowa
8.30 – Za ++ Albina Staniek, żonę Wiktorię, rodziców, rodzeństwo z obu stron
10.00 – Do Bożego Miłosierdzia i św. Józefa z prośbą o dalsze łaski w posłudze kapłańskiej, wszelkie dobro, zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji Imienin ks. Wikarego – od Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej i K.P.R.M.
11.30 – 1) Roczki
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii, Dominiki Korczak
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za + Bolesława Stec
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk


 15 grudnia 2014 (16:34)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 - 21 XII 2014 r.

15.XII.2014r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Feliksa, Anielę Jarczok, synową Irenę i ++ z rodziny Kopeć i Jarczok
17.00 – 1) Za ++ rodziców Jana i Jadwigę Bestwina, ++ z rodzin Łacek, Bestwina, Kopeć, Hola, Waszut oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Artura Okolus - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

16.XII.2014r. / Wtorek

7.00 – Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
17.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za + Władysława Polok
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

17.XII.2014r. / Środa

7.00 – Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Stefana Białas, siostrę, rodziców, szwagrów, Marię, Helenę, Edwarda Kocur, ++ z rodzin Białas, Antonik, Nowak
2) Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

18.XII.2014r. / Czwartek

7.00 – 1) Za + Leszka Jaworskiego – popogrzebowa
2) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Henryka Puzoń i Piotra Wizner
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

19.XII.2014r. / Piątek

7.00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ męża Zygmunta Kopcińskiego w 9 rocznicę śmierci, jego rodziców Jadwigę i Wojciecha i ++ z rodziny
2) Za ++ Stefanię Dyrda w 4 rocznicę śmierci, męża Władysława, rodziców, i rodzeństwo
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

20.XII.2014r. / Sobota

7.00 – 1) Do Matki Bożej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Bogusława w 40 rocznicę urodzin
2) Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
17.00 – Za ++ Annę i Alozjego Gryczka, syna Andrzeja oraz ++ z rodzin Gryczka i Malina
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

21.XII.2014r. / 4 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
8.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Jonkisz
10.00 – Za ++ Stanisławę Zbijowski w 15 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo
11.30 – Chrzty
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za + Jadwigę Mazur w 1 rocznicę śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk


 07 grudnia 2014 (06:40)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 8 - 14 XII 2014 r.

8.XII.2014r. / Poniedziałek/ Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP

7.00 – Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
9:00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
16:00 – Za ++ Marię Białek, męża Bolesława, ++ z rodziny, Janinę i Władysława Hamerlak, ++ z rodziny Hamerlak i Fuchs
18:00 – Za ++ Marię Bartecką, ojca Franciszka, Pawła Siemienika, żonę Jadwigę
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

9.XII.2014r. / Wtorek

7.00 – Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Józefa, Joannę Tyc, Władysława Borchowiec, ++ z rodziny Zalega, Tyc, Puzoń
2) Za + Alojzego Distel w 10 rocznicę śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

10.XII.2014r. / Środa

7.00 – Za + Marię Grygierczyk – popogrzebowa
17.00 – 1) Za + Romana Waluś
2) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

11.XII.2014r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Wiktora Kozik, rodziców oraz ++ z rodziny Kozik
2) Za + Jarosława Londzin - popogrzebowa
16.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej Rodziny
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

12.XII.2014r. / Piątek

7.00 – Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa – od sąsiadów
17.00 – 1) Za + Irenę Bratkowską w 25 rocznicę śmierci, męża i rodziców
2) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

13.XII.2014r. / Sobota / WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI

7.00 – 1) Za ++ Pawła i Mariannę Wizner, zięcia Alojzego, rodziców i teściów
2) Za + Wiktorię Małczak – popogrzebowa – od związku Emerytów i Rencistów
17.00 – Za ++ Rozalię Drobik, męża i ++ z rodziny Barut, Tomica i Drobik
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

14.XII.2014r. / 3 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
8.30 – Do Matki Bożej Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu codziennym dla rodziny Tomaszczyk
10.00 – Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa
11.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pawła z okazji 18 rocznicy urodzin
15.30 – Nieszpory
16.00 – Za + Alojzego Szczypka – w XXX dniu po śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk


 01 grudnia 2014 (08:51)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 1 - 7 XII 2014 r.

1.XII.2014r. / Poniedziałek

7.00 – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
17.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

2.XII.2014r. / Wtorek

7.00 – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
17.00 – 1) Za + Zbigniewa Londzin w 2 rocznicę śmierci
2) Za + Artura Okolus - popogrzebowa
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

3.XII.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO

7.00 – Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
17.00 – 1) Za + Karola i Małgorzatę Bebek i rodziców z obu stron
2) Za + Edwarda Cygan w 9 rocznicę śmierci
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

4.XII.2014r. / I Czwartek miesiąca

6:30 – Adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań
7.00 – 1) Za + Barbarę Baran – popogrzebowa
2) Za + Beatę Gryksa – popogrzebowa – od Liceum ogólnokształcącego
16.00 – Za + Barbarę Waśniowską
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

5.XII.2014r. / I Piątek miesiąca

7.00 – Za ++ Jana Kuboszek, brata Kazimierza, rodziców i dziadków
17.00 – 1) Za + Zygmunta Indekę
2) W pewnej intencji
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

6.XII.2014r. / I Sobota miesiąca

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
17.00 – 1) Za ++ Stanisława Hałat w rocznicę śmierci, żonę Marię, Tadeusza Świerkot, Mariana Goryl, Zofię i Franciszka Przywara, syna, 2 córki z mężami
2) W dniu św. Ambrożego, patrona pszczelarzy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla członków Koła Pszczelarzy i ich rodzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk

7.XII.2014r. / 2 Niedziela Adwentu

7.00 – Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
8.30 – Za ++ Zofię i Augustyna Czyż, Annę i Franciszka Pączek
10.00 – Do Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę dla Marii Stec
11.30 – Za żywych i zmarłych Górników oraz z ich rodziny
15.30 – Nieszpory
16.00 – Do Matki Bożej, św. Andrzeja Boboli o wstawiennictwo i opiekę na dalsze lata życia dla Mirosława w 60 rocznicę urodzin
* ks. Robert – Gregorianka – za + Jadwigę Olearczyk


 23 listopada 2014 (08:38)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24 - 30 XI 2014 r.

24.XI.2014r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

7.00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Józefa i Anielę Hoczek, Jana i Joannę Krupnik oraz rodzeństwo z obu stron
2) Za + Helenę Kopeć w 1 rocznicę śmierci
* Za + Janinę Pollak - popogrzebowa

25.XI.2014r. / Wtorek

7.00 – Za + Czesława Dyrda w rocznicę śmierci
17.00 – Za + Irenę Męcnarowską, ++ z rodziny
* Za + Justynę Lesińską - popogrzebowa

26.XI.2014r. / Środa

7.00 – Za ++ Jadwigę, Stanisława, Helenę Hałas, Marię, Józef, Władysława Pollak
17.00 – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
* Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa

27.XI.2014r. / Czwartek

7.00 – 1) Za ++ Annę Horzynek i męża Franciszka, 2 synów i ++ z rodziny Horzynek i Hoczek
2) Za ++ Helenę i Emila Świeży, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz synową Elżbietę
16.00 – Za ++ Helenę i Emila Świeży oraz synową Elżbietę
* Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa – od kolegów i koleżanek z PKP

28.XI.2014r. / Piątek

7.00 – Za + Urszulę Bajorek - popogrzebowa
17.00 – 1) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
2) Za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa
* Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa

29.XI.2014r. / Sobota

7.00 – Za ++ Janinę i Ludwika Uchyła, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodzin Uchyła, Drobik, Draszczyk, Paluszczak
17.00 – 1) Za ++ Halinę i Romana Gazda, rodziców z obu stron, braci: Karola, Tadeusza, Kazimierza, bratowe: Helenę i Aurelię oraz ++ z rodzin Gazda, Prokop i Pawlus
2) Za ++ Janinę i Edwarda Ryszka w rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron
* Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa

30.XI.2014r. / I Niedziela Adwentu

7.00 – 1) Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Zdzisława z okazji imienin
2)Wypominkowa
8.30 – Za + Emila Sladeczek i ++ z rodziny
10.00 – Za + Andrzeja Cecot
11.30 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 80 rocznicy urodzin Anieli
16.00 – Za ++ Annę Wrzoł, Joannę i Jana Wrzoł i 3 synów, 2 synowe, 3 wnuków


 16 listopada 2014 (16:53)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17 - 23 XI 2014r.

17.XI.2014r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Sióstr Elżbietanek z okazji ich święta patronalnego
17.00 – 1) Za ++ Karola Kobiela, Alojza i Helenę Karut, ++ z rodziny Kobiela, Karut, Koch, Kajstura
2) Za ++ Alojzego Kurtok, Zofię Staniek oraz ++ z rodzin Kurtok i Wizner
* Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa

18.XI.2014r. / Wtorek / wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

7.00 – W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
17.00 – Za ++ Teofila Kopeć, rodziców i rodzeństwo, i bratową Antoninę
* Za + Artura Okolus – popogrzebowa

19.XI.2014r. / Środa / wspomnienie bł. Salomei

7.00 – Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
17.00 – Za ++ Rozalię, Pawła Czylok, córkę Bronisławę, zięcia Antoniego, wnuka Grzesia, Feliksa Brzuska, rodziców, rodzeństwo
* Za + Barbarę Baran - popogrzebowa

20.XI.2014r. / Czwartek / wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Celiny z okazji imienin
16.00 – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
* Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa

21.XI.2014r. / Piątek / wspomnienie Ofiarowania NMP

7.00 – Za ++ Stefanię, Józefa Białas, syna Stefana, córkę Stanisławę i 2 zięciów, ++ z rodziny Antonik i Białas
17.00 – 1) Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 18 rocznicy urodzin Aleksandry
2) Z podziękowaniem Bogu i Matce Bożej za 50 lat małżeństwa Heleny i Wirgiliusza z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę
* Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa

22.XI.2014r. / Sobota / wspomnienie św. Cecylii

7.00 – Za + Władysławę Bąk w 6 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Bąk i Zwierzchowski
17.00 – 1) Za ++ Kazimierza Leśniaka, zonę Helenę, syna ks. Józefa i ++ z rodzin Leśniak, Pławecki, Puchałka i Bartoszek
2) Za + Waleriana Lukas oraz dusze w czyśćcu cierpiące
3) Z okazji 50 rocznicy urodzin Barbary Rusek, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, i pomyślność dla niej i całej rodziny

23.XI.2014r. / Niedziela / UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.00 – Za ++ syna Krzysztofa Pala, ++ z rodzin Pala i Kobiela, 2 synów, 2 bratowe, 5 córek, ++ z obu stron, Magdalenę Mrowiec i dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – 1) Za ++ Małgorzatę i Józefa Szymala, syna Wawrzyńca oraz ++ z rodziny
2) Do św. Katarzyny o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla kolejarzy czynnych zawodowo, emerytów i rencistów i ich rodzin; o życie wieczne dla tych, którzy odeszli już do Pana
10.00 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Piotra z okazji 80 urodzin
11.30 – ROCZKI
16.00 – 1) Do Bożej Opatrzności i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny z okazji 35 rocznicy ślubu Anny i Józefa
2) Do Bożej Opatrzności, św. Jóżefa i św. Cecylii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Chóru św. Józefa


 08 listopada 2014 (15:56)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 - 16 XI 2014r.

10.XI.2014r. / Poniedziałek / wspomnienie św. Leona Wielkiego

7.00 – Za ++ Antoniego Telok i 2 braci: Józefa i Franciszka
17.00 – 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Klimaniec, Buczek, Sztefko
2) Za + Grzegorza Indeka – w XXX dniu po śmierci
* ks. Dawid – za + Jarosława Londzin – popogrzebowa – od sąsiadów z ul. Jeleniej
* ks. Robert – za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa

11.XI.2014r. / Wtorek / wspomnienie św. Marcina z Tours

7.00 – Za + Emila Dyrda w rocznicę śmierci
17.00 – Za + Wandę Famułka w 1 rocznicę śmierci
* ks. Dawid – za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa - od sąsiadów
* ks. Robert – za + Józefa Smyczek - popogrzebowa

12.XI.2014r. / Środa / wspomnienie św. Jozafata

7.00 – Za ++ Tadeusza Szłapa w 5 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Szłapa i Sobik oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – 1) Za Annę Szolc, Józefa Klimaniec, syna Bogusława, ++ z rodziny Klimaniec, Marię i Franciszka Jarczok, synów Jana i Wiktora Kopeć, ++ z rodziny Jarczok
2) Do MB Gołyskiej, Nieustającej Pomocy z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Karut
* ks. Dawid – za + Czesława Buczek – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Józefa Maśka - popogrzebowa

13.XI.2014r. / Czwartek / wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7.00 – Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Jana, Annę Krzempek
* ks. Dawid – za + Justynę Lesińską – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Wiktorię Małczak - popogrzebowa

14.XI.2014r. / Piątek

7.00 – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
17.00 – 1) Za ++ Helenę Wrzoł, męża Jana, siostry zakonne Danielę i Gabrielę, rodziców Wiktorię i Józefa Wawrzyczek, Annę i Michała Wrzoł, rodzeństwo i ++ z ich rodzin
2) Za ++ Rozalię i Augustyna Pietrzyk, córki Mariannę, Agnieszkę, Łucję, synów Tadeusza, Augustyna, Rudolfa, dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Dawid – za + Stanisławę Przybyła – popogrzebowa
* ks. Robert – za + Grzegorza Indeka – popogrzebowa od sąsiadów

15.XI.2014r. / Sobota

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Kazimierza w 45 rocznicę ślubu
17.00 – 1) Za Barbarę z okazji 50 rocznicy urodzin z prośbą o obfitość łask Bożych i błogosławieństwo na dalsze lata
2) Za ++ Józefa i Marię Dyrda, Józefa i Marię Pustelnik, ++ dzieci i wnuki
* Za + Bronisławę Moryto – popogrzebowa

16.XI.2014r. / 33 Niedziela Zwykła

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Piotra z okazji 5 rocznicy ślubu
8.30 – Za ++ Augustyna Pietrzyk, rodziców, Annę i Józefa Polok, córkę Ludmiłę, zięcia Władysława
10.00 – Za ++ Anielę, Helenę i Ludwika Polok, zięcia Stanisława oraz ++ z rodzin Polok i Godziek
11.30 – CHRZTY
16.00 – Za ++ Henryka Puzoń i Piotra Wizner, ++ z rodziny Buczek


 02 listopada 2014 (07:44)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 3 - 9 XI 2014r.

3.XI.2014r. / Poniedziałek

7.00 – Za ++ Wiktorię, Józefa Okolus, synów Franciszka i Marka, wnuka Artura, Bolesława Kisiała, ++ z rodzin Okolus i Wrzoł
17.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii z okazji imienin
2) Za ++ Józefa Klimaniec, syna Bogusława, ++ z rodziny Klimaniec, Józefa i Helenę Kapias i Józefa Duraj
* Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa

4.XI.2014r. / Wtorek / wspomnienie św. Karola Boromeusza

7.00 – Za ++ Wiktorię i Jana Gałuszka, syna Stanisława, ++ z rodzin Gałuszka i Gruba
17.00 – 1) Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa oraz ++ z rodzin Londzin, Kłoda, Grygierczyk
2) Za ++ Anielę Kucz, brata Franciszka i rodziców
* Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa

5.XI.2014r. / Środa

7.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Gruba, Józefa Rajda, ++ z rodzin Gruba, Kopeć, Rajda i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – 1) Za ++ Marię, Ludwika Kobiela, córkę Janinę, Józefa Gracjas, syna Ludwika
2) Za ++ Rudolfa i Krystynę Sosna, Antoniego Jarczok, Łucję i Wiktora Dyrda, Marię i Franciszka Sosna
* Za + Artura Okolus - popogrzebowa

6.XI.2014r. / Czwartek

6.30 – Adoracja w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
7.00 – 1) Za ++ Władysława i Gabrielę Szłapa, synów Tadeusza i Józefa, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodziny Szłapa i Weismann
2) Za ++ Edwinę, Elżbietę i Zygmunta Indeka
16.00 – Za ++ Monikę i Franciszka Świerkot, rodziców i rodzeństwo, Stanisława Wątorek oraz ++ z rodzin Dziendziel, Świekot i Wątorek
* Za + Jadwigę Mazur - popogrzebowa

7.XI.2014r. / Piątek

7.00 – Za ++ rodziców Stefanię i Józefa Kubica, dziadków, bratową Irenę, Józefa Kieczka, ++ z rodzin Kubica i Chrapek
17.00 – 1) Za + Ryszarda Hołyst w 2 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Teodora Drobik w rocznicę śmierci, rodziców, zięcia Aleksandra i Annę Kajstura
* Za + Helenę Machalica - popogrzebowa

8.XI.2014r. / Sobota

7.00 – Za + Wiktorię Małczak – w XXX dniu po śmierci
17.00 – 1) Za ++ Franciszka Drobik, rodziców, rodzeństwo, Józefa, Martę Londzin
2) Za ++ Edwarda Filapek, rodziców, teściów oraz ++ z rodziny Filapek, Kołoczek i Honkisz
* Za + Barbarę Baran - popogrzebowa

9.XI.2014r. / Niedziela / Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 – Do Bożej Opatrzności, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Waliczek
8.30 – Za ++ Helenę i Władysława Syjota, Walerię i Józefa Adamek, Kazimierza Piecha, Władysława Kimla, Renatę Łatka
10.00 – 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu urodzin i dla całej rodziny Wrzoł
2) W intencji Ojczyzny, + ks. Józefa Londzina i laureatów
11.30 – Za ++ Emila i Stanisławę Rajwa, rodziców, rodzeństwo z obu stron
16.00 – Za + Józefę i Tadeusza Kołcz


 26 października 2014 (15:15)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27 X - 2 XI 2014r.


27.X.2014r. / Poniedziałek/

7.00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Jana, Wandę Kominek i syna Andrzeja, Józefa Zacny, Annę Wrzoł, Zbigniewa Londzin
2) Za + Artura Okolus w 1 rocznicę śmierci
* Za + Janinę Pollak – popogrzebowa

28.X.2014r. / Wtorek / ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

7.00 – Za + Justynę Lesińską - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Tadeusza Hałas
2) Za ++ z rodzin Machej, Kajstura i Stasina
* Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa

29.X.2014r. / Środa/

7.00 – Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Helenę i Franciszka Gruba, Agnieszkę i Józefa Klinowski, ++ z rodzin Gruba, Klinowski i Kopeć oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Franciszka Puchałka, rodziców, brata i bratową, Jadwigę i Franciszka Kobiela, wnuczkę Elżbietę oraz Jadwigę i Władysława Szkorupa
* Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa – od sąsiadów

30.X.2014r. / Czwartek/

7.00 – 1) Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa – od sąsiadów
2) Za + Józefa Maśka - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Alojzego i Marię Kopeć i synów Michała i Alojzego
* Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa

31.X.2014r. / Piątek/

7.00 – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
18.00 – 1) Z okazji 50 rocznicy urodzin Janusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
2) Za ++ Bronisława, Marię Ciesielczyk, synów Bolesława, Władysława, synową Danutę oraz Jana, Annę, Józefa Sordyl
* Za + Artura Okolus - popogrzebowa

1.XI.2014r. / Sobota / UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
8.30 – Za ++ Jadwigę i Wiktora Wrzoł, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz synową Anielę
10.00 – Za ++ Wiesława, Jana, Jerzego Motyka, Franciszka, Zuzannę Kopeć, ks. Władysława Kopeć, Tadeusza Jędrysek, Jana Donocik, Józefa Krajewskiego, Michała Wrzoł oraz ++ z rodziny Kopeć i Paszek
11.30 – Za ++ Bronisławę i Edwarda Hałas, ++ rodziców z oby stron, Marię i Leona Lubańskich, Annę Strzałka z mężem Franciszkiem, Bolesława Tyc z żoną Marią, za ++ z rodzin Tyc, Hałas, Czylok, Mojeszczyk
15.00 – nabożeństwo za zmarłych
16.00 – Za ++ Tadeusza Dyrda, rodziców, dziadków Helenę i Tadeusza Gazda, dusze w czyśćcu cierpiące

2.XI.2014r. / Niedziela / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00 – Za ++ Stanisława Gryczka, rodziców, braci, bratową, szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Z okazji 40 rocznicy urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
10.00 – Za + Danutę Michalak w 11 rocznicę śmierci
11.30 – W intencji Aleksandry w 18 rocznicę urodzin z prośbą o opiekę Bożą i światło Ducha Świętego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
15.30 – Różaniec za zmarłych
16.00 – 1) Za + Henryka Puzoń, rodziców, brata i Piotra Wizner
2) Za + Franciszka w XXX dniu po śmierci


 18 października 2014 (16:11)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 - 26 X 2014r.

20.X.2014r. / Poniedziałek/ WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO
7.00 1) Za + Artura Okolus popogrzebowa
2) Za + Dawida Wojciech w 8 rocznicę śmierci
18.00 1) Za ++ Aleksandra i Lucynę Oskroba, Adama i Annę Kocańda oraz Franciszka, Marię i Karolinę Goryl,
Jana Fołtę i Zbigniewa Pielgrzym
2) Za + Rudolfa Donocik, rodziców, rodzeństwo, teściów i rodzinę
* Za + Jadwigę Mazur - popogrzebowa

21.X.2014r. / Wtorek / WSPOMNIENIE BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ
7.00 Za + Epifaniusza Wizner w 5 rocznicę śmierci
18.00 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja
i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Władysława Krysiak w 1 rocznicę śmierci, Ludmiłę Krysiak w 11 rocznicę śmierci
* Za + Helenę Machalica - popogrzebowa

22.X.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II
7.00 Za + Grzegorza Indeka - popogrzebowa
18.00 1) Za ++ Stanisława Zolich w 13 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, Marię Nowak, siostrę Józefę,
Ferdynanda Tyc, żonę Janinę i syna Jana
2) Za ++ Franciszka Kopeć, dwie żony, trzy córki oraz ++ z rodzin Kopeć, Szczygieł, Malchar
* Za + Reginę Białas - popogrzebowa

23.X.2014r. / Czwartek/
7.00 1) Za ++ Irenę Kubica, jej rodziców i teściów, Henryka Puzoń, Piotra Wizner, Andrzeja Kuboszka oraz ++
z rodzin Kubica, Chrapek, Jurczyk, Buczek, Szymoszek
2) Za ++ Alojzego Kurtok, Pawła i Mariannę Wizner
16.00 Za + Rafała Witosza oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* Za + Barbarę Baran - popogrzebowa

24.X.2014r. / Piątek/
7.00 Za + Józefa Białek w 2 rocznicę śmierci, żonę Teresę i prawnuczkę Basię
18.00 1) Za ++ Irenę Jarczok, Annę i Franciszka Białas, rodziców z obu stron, Anielę i Feliksa Jarczok, Annę
Gawlas
\ 2) Za ++ Aleksandra Stokłosińskiego w rocznicę śmierci, rodziców, brata, Teodora Drobik i ++ z rodziny
* Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa

25.X.2014r. / Sobota
7.00 Za + Leszka Jaworski - popogrzebowa
18.00 1) Z okazji 50 rocznicy urodzin Tadeusza do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za zdrowie
i opiekę z prośbą o pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny
2) Za ++ Franciszka Grygierczyk, córkę Rafaelę, 3 zięciów, Annę Morawiec, 2 mężów, ++ z rodziny
Grygierczyk, Udroń oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa

26.X.2014r. / 30 NIEDZIELA ZWYKŁA/
7.00 WYPOMINKOWA
8.30 1) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za 60 lat pożycia małżeńskiego Anny
i Emila o opiekę Bożą na dalsze lata dla całej rodziny
2) Do Bożej Opatrzności, Matki Najświętszej i św. Józefa z okazji 90 lat życia Wiktorii z prośbą o opiekę
na dalsze lata życia
10.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie, opiekę Bożą i dary Ducha Św. z okazji 18 rocznicy urodzin Macieja
11.30 1) ROCZKI
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy i Ludwika z okazji 40 rocznicy ślubu
15.30 - Różaniec
16.00 Za ++ Józef Tomaszczyka, rodziców, teściów, Emilię i Karola Kopeć oraz syna Kazimierza


 11 października 2014 (17:09)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH - 13 - 19 X 2014r.

13.X.2014r. / Poniedziałek / WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

7.00 – Za + Józefa Maśka – w XXX dniu po śmierci
18.00 – 1) Za + Władysława Polok, rodziców, braci i siostry
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mirosława z okazji 60 rocznicy urodzin
20.00 – Różaniec Fatimski
* Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa

14.X.2014r. / Wtorek/

7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji s. Małgorzaty z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Antoniego Londzin i rodziców, wnuka Krzysztofa oraz Zofię i Józefa Mazur, zięcia Władysława oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Marię i Barbarę Nieckarz oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa

15.X.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA

7.00 – Za + Jarosława Londzin – popogrzebowa – od kolegów i koleżanek ze szkoły
18.00 – 1) Za ++ Jadwigę i Jana Kozik, Jana Dziech i synową Helenę, Grzegorza Iwasiów, Martę i Józefa Kobiela, syna Józefa, ++ z rodzin Kozik, Dziech, Kobiela
2) Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Wiśniewski i Zięba
* Za + Józefa Maśka – popogrzebowa – od sąsiadów

16.X.2014r. / Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

7.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Jadwigi z okazji imienin
2) Za + Leszka Kapała w 3 rocznicę śmierci
16.00 – 1) Za ++ Jadwigę Wrzoł, męża Wiktora, synową Anielę, rodziców i rodzeństwo
2) Za + Henryka Puzoń – od Dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół w Zabrzegu
* Za + Anielę Iskrzycką - popogrzebowa

17.X.2014r. / Piątek / WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

7.00 – Za + Urszulę Bajorek – popogrzebowa – od kolegów i koleżanek z klasy
18.00 – 1) Za ++ Edwarda Kopeć, rodziców, brata Władysława, siostrę Irenę oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Teofila i Bronisławę Krzempek, Janinę i Tadeusza Bielenin, rodziców z obu stron
* Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa

18.X.2014r. / Sobota/ ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO ŁUKASZA

7.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Filapek i Honkisz
18.00 – 1) Za ++ Annę i Franciszka Szypułów, rodziców, córki Wandę i Krystynę, zięciów Franciszka, Eugeniusza i Kazimierza oraz wnuczkę Danutę
2) Za ++ Gertrudę i Józefa Kobiela, rodziców, rodzeństwo, zięcia Tadeusza, Erwina Okolus, Franciszka Szpoczek, za ++ z rodzin Tomala, Górka, Pławecki, Tyc, Kaganiec
* Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa

19.X.2014r. / 29 NIEDZIELA ZWYKŁA/

7.00 – Za ++ Franciszka i Emilię Ryś, córkę i zięcia, Franciszka i Annę Mikołajczyk oraz ++ z rodzin Ryś, Mikołajczyk, Antonik, Pietrzyk
8.30 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa o opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. z okazji 18 rocznicy urodzin Martyny
10.00 – Z okazji 1 rocznicy ślubu Aleksandry i Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
11.30 – 1) CHRZTY
2) W intencji Marii z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem Bożej Opatrzności za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
15.30 - Różaniec
16.00 – W intencji Agnieszki i Krzysztofa z okazji 10 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny


 04 października 2014 (12:36)

INTENCJE MSZY ŚW. 6 - 12 X 2014r.

6.X.2014r. / Poniedziałek/

7.00 – Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Jana Klimaniec, rodziców z obu stron, syna Piotra, ++ z rodziny Klimaniec, Jonkisz, Zdrowiak, Buczek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Emila i Helenę Świeży oraz synową Elżbietę
* Za + Reginę Białas – popogrzebowa

7.X.2014r. / Wtorek / WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

7.00 – Za ++ Zofię, Franciszka Hola, dzieci, synową, zięciów, wnuczkę, wnuków i prawnuka, Jadwigę Kominek, córki i zięcia
18.00 – 1) Za ++ Bolesława Kisiała, córkę Helenę, rodziców z obu stron, dziadków, Annę Dobija i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za + Emilię Puchałka w 7 rocznicę śmierci
* Za + Barbarę Baran - popogrzebowa

8.X.2014r. / Środa/

7.00 – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Wandy z okazji 85 rocznicy urodzin
2) Za ++ Waleriana Lukas, rodziców, rodzeństwo, teściów, dziadków, ++ z rodzin Lukas, Dyrda, Hałas, Dziki oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* Za + Leszka Jaworski - popogrzebowa

9.X.2014r. / Czwartek/ WSPOMNIENIE BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA

7.00 – 1) Za ++ Karola i Janinę Tomaszczyk
2) Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Emilię i Józefa Wątroba, córkę Monikę, synów Antoniego i Józefa, synową Emilię, wnuczka Grzesia
* Za + Czesława Buczek - popogrzebowa

10.X.2014r. / Piątek/

7.00 – Za ++ Anielę i Feliksa Jarczok, synową Irenę i dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 – 1) Za ++ Ignacego Białek, żonę Apolonię, wnuka oraz ++ z rodzin Białek, Ryś, Kroczek, Szłapa
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla Daniela z okazji imienin
* Za + Janinę Pollak - popogrzebowa

11.X.2014r. / Sobota/

7.00 – Za ++ Władysława Smolickiego, zięcia Mariusza, ++ z rodzin Smolicki, Szłapa, Baran i Czylok, + Zuzannę Bathelt oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą dla Leonii z okazji 80 rocznicy urodzin
2) W intencji Mieczysława z okazji 80 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą
* Za + Justynę Lesińską - popogrzebowa

12.X.2014r. / 28 NIEDZIELA ZWYKŁA/

7.00 – Za ++ Jana i Emilię Kieloch, rodziców z obu stron, Fryderyka Mary, Henryka Wyczesany, ++ z rodzin Kieloch i Mary
8.30 – Za ++ Józefa i Annę Polok, córkę i dwóch zięciów, Roberta i Justynę Iskrzycki, dwóch synów i synową
10.00 – Za + ks. Ludwika Czyża i ++ z rodziny
11.30 – Za + Jana Gaciek w 6 rocznicę śmierci
15.30 - Różaniec
16.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski w 30 rocznicę ślubu Bożeny i Józefa z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny


 27 września 2014 (15:54)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29 IX - 5 X 2014r.

29.IX.2014r. / Poniedziałek / Święto ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
7.00 – Za + Janinę Pollak - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Augustyna Indeka
2) Za + Justynę Lesińską - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

30.IX.2014r. / Wtorek / WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA
7.00 – Za + Marię Grygierczyk - popogrzebowa
18.00 – 1) W 4-tą rocznicę urodzin Pawła o Boże błogosławieństwo i zdrowie
2) Za + Stanisławę Przybyła - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

1.X.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

7.00 – Za + Urszulę Bajorek – w XXX dniu po śmierci
18.00 – 1) Za ++ Jana Antonik, rodziców Emilię i Józefa, ++ z rodziny Antonik, Tyc, Białas
2) Za ++ Alojzego, Wiktorię i Wiktora Krzempek, Piotra i Dariusza Greń, Jana Łuszczek, Jana Marchulę, Zofię i Stanisława Rąbel
* Za + Anielę Iskrzycką - popogrzebowa

2.X.2014r. / Pierwszy Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

6.30 - Adoracja o nowe powołania
7.00 – Za ++ Alicję i Czesława Chrobak w kolejną rocznicę śmierci
16.00 – 1) Za ++ Feliksa Brzuska, Martę, Emila, Henryka, Leszka Puzoń
2) Za + Anielę Jarczok i ++ z rodziny
* Za + Bronisławę Moryto - popogrzebowa

3.X.2014r. / Pierwszy Piątek

7.00 – Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Tadeusza Dyrda, Krystynę i Albina Dyrda, ++ z rodzin Dyrda i Gazda
2) Za ++ Piotra Hołyst, syna Ryszarda, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* Za + Artura Okolus - popogrzebowa

4.X.2014r. / Pierwszy Sobota / WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
18.00 – 1) Za ++ Franciszka Klimaniec, rodziców, teściów i ++ z rodziny Klimaniec i Janik
2) Za + Franciszka Kopcia, rodziców, bratową i szwagrów
* Za + Jadwigę Mazur - popogrzebowa

5.X.2014r. / 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – W intencji Marii z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o obfitość łask Bożych i błogosławieństwo na dalsze lata życia
8.30 – 1) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 60 rocznicy ślubu dla Marii i Józefa Dziech
2) Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 20 rocznicy ślubu dla Katarzyny i Pawła
10.00 – Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 35 rocznicy ślubu dla Ireny i Edwarda
11.30 – Za ++ Emila i Helenę Świeży, rodziców i rodzeństwo z obu stron i synową Elżbietę
15.30 - Różaniec
16.00 – Za ++ Krzysztofa Kobiela, dziadków, Zuzannę, Józefa Kobiela, Joannę i Józefa Koniecznych


 20 września 2014 (14:42)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 - 28 IX 2014

22.IX.2014r. / Poniedziałek
7.00 – Za ++ Annę Strzałka w rocznicę śmierci, męża Franciszka, ++ rodziców i teściów, siostrę Bronisławę z mężem Edwardem oraz + brata Bolesława z żoną Marią
18.00 – 1) Za ++ Władysławę Kopeć, męża Michała i ++ z rodziny Kopeć
2) Za ++ Ludwika i Brygidę Neter, Helenę i Władysława Rybski, Alojzego Drobek, ++ z rodzin: Rybski, Neter i Drobek
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

23.IX.2014r. / Wtorek / WSPOMNIENIE ŚW. OJCA PIO Z PIETRELCINY, KAPŁANA
7.00 – Za + Beatę Gryksa - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Marię i Antoniego Tyc, synów Antoniego i Jana, synową Janinę, ++ z rodziny
2) Za ++ Janinę Rychlik, brata Ludwika, Alojzego, Józefa Mazur i ++ z rodzin
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

24.IX.2014r. / Środa
7.00 – Za + ks. Adolfa Dyczka (od p. Ludmiły)
18.00 – 1) Za ++ Gabrielę, Władysława Szłapa, 2-óch synów, 3-ech zięciów, ++ z rodzin: Szłapa, Weisman, Kroczek, Mój, Adamek, Pawlik, dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Franciszka, Ewę Puzoń, 4-ech braci, bratową, Helenę i Stefana Skrzyp i dziadków
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

25.IX.2014r. / Czwartek / WSPOMNIENIE ŚW. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA, KAPŁANA
7.00 – 1) Za ++ Helenę i Tadeusza Furmaniak, ++ z rodziny Okolus
2) Za + Leszka Jaworskiego - popogrzebowa
16.00 – Za + Wiktora Parma w 23-cią rocznicę śmierci
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

26.IX.2014r. / Piątek
7.00 – Za + Józefa Smyczek - popogrzebowa
18.00 – 1) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny Spyra
2) Za + Alojzego Distel i ++ z rodziny: Distel i Tittor
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

27.IX.2014r. / Sobota / WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO, KAPŁANA
7.00 – Za + Czesława Buczek - popogrzebowa
18.00 – 1) Do MB i św. Józefa w 30-tą rocznicę ślubu Barbary i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2) Z okazji I-wszej rocznicy ślubu Karoliny i Piotra o Boże błogosławieństwo
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

28.IX.2014r. / XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – Za + Emila Papkoj i dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za + ks. Prał. Ludwika Wrzoła o pomyślny przebieg procesu beatyfikacyjnego
10.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji Jana z okazji 60-tych urodzin oraz 35 rocznicy ślubu
11.30 – 1) Roczki
2) Za ++ wypominanych w wypominkach rocznych
15.30 - Nieszpory
16.00 – Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa w 25-tą rocznicę ślubu Małgorzaty i Franciszka i 45-tą rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka


 13 września 2014 (08:16)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 - 21 IX 2014r

15.IX.2014r. / Poniedziałek / NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY BOLESNEJ
7.00 – Za + Artura Okolus - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Stefanię Rubysz, Alojzego Kopeć, ++ z rodziny: Zypcer, Gruchel oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Jana Donocik z rodzicami, Jana Motykę z synami Wiesławem i Jerzym, Tadeusza Jędrysek
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

16.IX.2014r. / Wtorek / WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, PAPIEŻA I CYPRIANA, BISKUPA
7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji s. Kornelii z okazji imienin
18.00 – 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu Ewangelii Chrystusa
2) Za + Henryka Puzoń w 8-mą rocznicę śmierci
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

17.IX.2014r. / Środa
7.00 – Za ++ Petronelę i Franciszka Małczak, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) Za + Gertrudę Kłosek (mamę s. Korneli ) w XXX-tym dniu po śmierci
2) Za + Wandę Famułka - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

18.IX.2014r. / Czwartek / Święto ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI
7.00 – 1) Za + Jadwigę Mazur – popogrzebowa
2) Za + Helenę Machalica - popogrzebowa
16.00 - Za + Reginę Białas - popogrzebowa
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

19.IX.2014r. / Piątek
7.00 – Za + Barbarę Baran - popogrzebowa
18.00 – 1) Za ++ Franciszka i Annę Białas, rodziców, Irenę Jarczok, Annę Gawlas, Stanisława i Janinę Gryz, Józefa Mitura, ++ z rodzin: Kotarba, Tyc, Antonik
2) Za + Bronisława Antonik w 3-cią rocznicę śmierci
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka
W 3-cią rocznicę śmierci

20.IX.2014r. / Sobota / WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON - KAPŁANA, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY
7.00 – Za + Jarosława Londzin w XXX-tym dniu po śmierci
18.00 – 1) Za ++ Mariannę i Mariana Furmanik, rodziców, ++ z rodziny: Grygierczyk i Białek
2) Za ++ Marię i Michała Lekacz, Martę i Józefa Pająk
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

21.IX.2014r. / XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – Za ++ Stanisława i Marię Machalica, 3-ech synów, synową Marię, zięcia Józefa Czorny z wnukiem
8.30 – Za + Zofię Rąbel w rocznicę śmierci i męża Stanisława oraz Stanisława Kuratnik
10.00 – W intencji Jarosława i Agaty z okazji 25-cio lecia małżeństwa oraz z okazji imienin syna Mateusza z podziękowani za otrzymane Łaski
11.30 – Chrzcielna
15.30 - Nieszpory
16.00 – Za ++ Stanisława Chlebniczek, rodziców Jadwigę i Ludwika, brata Marka, Barbarę Widuch, ojca Franciszka
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka


 09 września 2014 (21:52)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 8 - 14 IX 2014r.

8.IX.2014r. / Poniedziałek / Święto NARODZENIE NMP
7.00 – Za ++ Marię Ohnesorge, ojca Teofila, Zofię i Władysława Ohnesorge
18.00 – 1) Za + Annę Wrzoł w 2-gą rocznicę śmierci
2) Do Miłosierdzia Bożego i MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji Alicji z okazji 70-tej rocznicy urodzin
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

9.IX.2014r. / Wtorek
7.00 – Za + Franciszka Białas w 25-tą rocznicę śmierci, żonę Stefanię i córkę Halinę
18.00 – 1) Za ++ Jana, Emilię Tyc, rodziców, Karola Kobiela, ++ z rodziny, Zuzannę Kajstura, męża, synów, Tadeusza Kuboszek, ++ z rodzin: Antonik, Białas, Mazur, Koch, Karut, Sikora, Rubysz, Szczepanek i dusze w czyśćcu cierpiące
2) Za ++ Jana i Łucję Biały, synów Jana i Floriana, Emila Głupczyk, rodziców i ++ z rodziny
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

10.IX.2014r. / Środa
7.00 – Za ++ Helenę i Franciszka Tyc, Annę i Franciszka Kaplita, 4-ech synów i zięcia, ++ z rodzin: Maśka, Tyc, Kaplita
18.00 – 1) Za ++ Leona Kroczek, wnuka, ++ z rodzin: Kroczek, Szłapa, Białek i Ryś
2) Za ++ Józefa Śliż, Emilię i Józefa Ciencinka, syna Adama, zięcia Franciszka, + Karola Krop, ++ z rodziny: Kajstura i Londzin
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

11.IX.2014r. / Czwartek
7.00 – 1) Za ++ Walerię Morawiec i Lecha Mikołajczak
2) Za + Helenę Dyrda w rocznicę śmierci
16.00 – Za ++ Ludwika i Annę Gruba, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę Morawiec i 2-óch mężów, ++ z rodzin: Gruba i Londzin
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

12.IX.2014r. / Piątek
7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w intencji s. Miriam z okazji imienin
18.00 – 1) Za ++ Tadeusza Manista, Klarę i Michała Syrek
2) W intencji jubilatów państwa Sosnów z okazji 25- rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

13.IX.2014r. / Sobota / WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA
7.00 – Za ++ Leokadię Antonik w 4-tą rocznicę śmierci, Marię i Ludwika Antonik oraz Helenę i Pawła Puchałka
18.00 – 1) Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Andrzeja Kopeć i żonę
2) Za ++ Alojzego Drobik, żonę, ich dzieci, ++ z rodziny Tomica i Drobik
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka
20.00 – Nabożeństwo Fatimskie

14.IX.2014r. / Święto PODWYŻSZENIE KRZYŻA
7.00 – Za ++ Joannę i Franciszka Kobielę, córkę Helenę, synów Ludwika i Władysława, synową Bogumiłę, Franciszka Gola i rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 – Za ++ Annę i Teodora Tyroń, córkę Krystynę w kolejną rocznicę śmierci
10.00 – Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane Łaski z prośbą o dalsze z okazji 40-tej rocznicy ślubu Ireny i Stanisława
11.30 – W intencji Marii i Romualda z okazji 40-tej rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski na dalsze lata
15.30 - Nieszpory
16.00 – Za ++ Jadwigę i Wiktora Wrzoł, ++ z rodzin: Wrzoł, Kopeć i Dyrda
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka


 01 września 2014 (10:41)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 1 - 7 IX 2014r.

1.IX.2014r. / Poniedziałek / WSPOMNIENIE ŚW. BRONISŁAWY, DZIEWICY
7.00 – Za ++ Józefa i Helenę Grygierczyk oraz + córkę Marię
8.30 – O Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły na czas rozpoczynającego się nowego roku szkolnego
18.00 – 1) Za + Alfreda Papla, rodziców i rodzeństwo z obu stron ++ z rodzin: Gruba, Antonik i Tora
2) Za + Bronisławę Kopeć, rodziców, rodzeństwo, bratową i szwagrów
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas - gregorianka

2.IX.2014r. / Wtorek
7.00 – Za + Stefana Białas, siostrę, rodziców, szwagrów, + Marię, Helenę, Edwarda Kocur, ++ z rodzin: Białas, Antonik, Nowak
18.00 – 1) Za ++ Stefanię i Józefa Kubica, synową Irenę, ++ z rodzin: Kubica i Chrapek
2) Za + Henryka Wyczesanego w 3-cią rocznicę śmierci
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas - gregorianka

3.IX.2014r. / Środa / WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA
7.00 – Za + Anielę Iskrzycką - popogrzebowa
18.00 – 1) Za + Stanisława Zwierzchowskiego w 24-tą rocznicę śmierci, żonę Teodozję ++ z rodziny Zwierzchowski i Banaszek
2) Za ++ Eugenię Kuś, Zofię i Stanisława Mynarski, ++ z rodzin: Kuś, Krzempek, Mynarski i Distel
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

4.IX.2014r. / I Czwartek
6.30 – Adoracja w intencji kapłanów oraz o nowe powołania
7.00 – 1) Za + Bronisławę Moryto – popogrzebowa
2) Za + Józefa Kobiela - popogrzebowa
16.00 – Za ++ Karola Horzynka, syna Zbigniewa, + Teresę Sztwiertnia
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

5.IX.2014r. / I Piątek
7.00 – Za ++ Józefa, Marię Dyrda, rodziców, syna, wnuka, zięcia, za ++ z rodzin: Dyrda, Rybij, Marcisz i Lazar
18.00 –1) Za ++ Helenę i Tadeusza Gazda, Maria i Ludwik Jochemczyk, Róża i Marceli Gazda
2) Do MB Gołyskiej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Londzin
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

6.IX.2014r. / I Sobota
6.30 – Adoracja i Różaniec
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych
18.00 – 1) Do Serce Jezusowego i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane Łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji 40-tej rocznicy ślubu Marii i Romualda
2) Do św. Józefa i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Stasina
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka

7.IX.2014r. / XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA/ Odpust przy kaplicy Narodzenia NMP

7.00 – 1) Za ++ Zofię i Stefana Olek, rodziców z obu stron, ++ Teresę i Władysława Szpoczek i rodziców z obu stron oraz córkę Małgorzatę Szpoczek
8.30 –Za ++ Bronisława Mol, syna Józefa, Marię, Tadeusza Hess, Stanisława Gołek, syna Tomasza, Józefa Kołoczek
10.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodzin: Białas, Mitura, Stanclik, Iskrzycki
11.30 – Suma odpustowa - Kaplica Narodzenia NMP
1) Za Parafian
2) Za ++ Helenę i Ludwika Polok oraz zięcia Stanisława
3) W intencji rodziców Ewy i Mariana w 30-tą rocznicę ślubu, z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia
15.30 – Nabożeństwo przy kaplicy
16.00 – W 10-tą rocznicę ślubu Joanny i Krzysztofa o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
20.30 – Nabożeństwo przy kaplicy
* ks. Robert – Za + Waleriana Lukas – gregorianka




Pokaż najnowsze ogłoszenia
web stats stat24
Wszystkie prawa zastrzeżone!
Copyright © 2005-2015 All Rights Reserved