Intencje Mszy św.

 25 marca 2017 (14:46)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26 III 2017 r.

20.03.2017 / Poniedziałek / uroczystość św. Józefa, Oblubieńca
7:00 Za + Bartłomieja Indeka - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Martę i Józefa Londzin, rodziców i teściów, zięcia Franciszka Drobik, Janinę
i Ludwika Uchyła oraz ++ z rodziny
2) Za ++ Marię i Józefa Kocurek, syna Bolesława, Krystynę, ++ z rodzin Kocurek i Kopeć

21.03.2017 / Wtorek
7:00 1) Za ++ Józefę i Emila Kurczyk, ich rodziców oraz rodzeństwo
2) Za ++ Dorotę Jarczok w XXX po śmierci, Władysława Jarczok w 14 r. śm. i Małgorzatę
Jarczok w 8 r. śm.
18:00 1) W intencji papieża Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojców Redemptorystów oraz Koła
Radia Maryja i telewizję TRWAM z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski w głoszeniu
Ewangelii Chrystusa
2) Za ++ Marię, Stefana Czylok, syna Stefana, Zofię, Piotra Słota, syna Kazimierza, Jana,
córkę Teresę

22.03.2017 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za ++ Jadwigę, Stanisława, Helenę Hałasów, Marię, Józefa Pollaków, syna Władysława
18:00 Za ++ ks. Józefa Leśniaka i rodziców
* ks. Dawid - Za + Irenę Brzuska - popogrzebowa

23.03.2017 / Czwartek
7:00 1) Za + Małgorzatę Jakubiec - popogrzebowa
2) Za + Jadwigę Machnica - popogrzebowa
16:00 Za ++ Stefana, rodziców, teściów oraz ++ z rodziny Lach, Mazur, Sporys, Białoń, Żoczek,
Fojcik i dusze w czyśćcu cierpiące

24.03.2017 / Piątek
7:00 Za ++ Józefa, Emilię Antonik, syna Jana, rodziców, rodzeństwo z obu stron, dusze
w czyśćcu cierpiące
17:30 DROGA KRZYŻOWA
18:00 1) O opiekę Bożą dla Lilianny z okazji 2 rocznicy urodzin
2) Za ++ Józefa Kołoczek, Annę Janusz, ++ z rodzin Kołoczek, Janusz, Mol oraz za dusze
w czyśćcu cierpiące
19:30 DROGA KRZYŻOWA

25.03.2017 / Sobota / uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7:00 Za ++ Helenę i Franciszka Londzin, synów Władysława i Franciszka, synowe Marię
i Janinę, wnuka Józefa
18:00 1) Za ++ Józefa i Helenę Ryś, córki, zięciów, synów, synowe, wnuków, ++ z rodziny Ryś,
Kopeć, Cebula, Tomaszczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2) W intencji Mieczysława w 60 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

26.03.2017 / 4 Niedziela Wielkiego Postu
7:00 WYPOMINKOWA
8:30 Za ++ Franciszka Mazur, żonę Annę, córkę Magdalenę z mężem, synów Franciszka, Józefa
z żoną Jadwigą, Franciszka Londzin, rodziców Józefa i Teklę oraz siostrę Anielę
10:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziców Joanny i Józefa
11:30 ROCZKI
15:30 GORZKIE ŻALE
16:00 Za ++ Eugenię, Magdalenę, Jana Kuś, Emila Gawłowski, Józefa Tomaszczyk


 28 lutego 2017 (20:58)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13 – 17 II 2017 r.

13.02.2017 / Poniedziałek
7:00 Za ++ Janinę Rychlik, brata Ludwika, Alojzego i Józefa Mazur, ++ z rodziny
18:00 1) Za ++ Janinę i Franciszka Londzin, syna Józefa, Leokadię i Franciszka Puskarczyk,
Helenę i Franciszka Londzin, Joannę i Franciszka Kłoda, ++ z rodziny
2) Za ++ Helenę i Alojzego Zuber oraz Janinę i Roberta Gawłowskich

14.02.2017 / Wtorek / święto św. Cyryla i Metodego
7:00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę
Bożą w intencji S. Cyryli z okazji imienin
18:00 1) Za ++ Ignacego i Apolonię Białek, syna Ignacego, ++ z rodziny
2) Za ++ Helenę Dziech, ojca Bolesława, dziadków, chrzestnych, dusze w czyśćcu cierpiące

15.02.2017 / Środa
6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 1) Za + Alicję Recmanik - popogrzebowa
2) Za + Antoniego Spyra - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Józefę i Juliana Rojewicz z synem Andrzejem
2) Za + Annę Hołyst – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci

16.02.2017 / Czwartek
7:00 1) Za + Bolesława Wiśniewskiego - popogrzebowa
2) Za + Danutę Jurczyk - popogrzebowa
16:00 Za ++ Stanisława Srokol w 25 rocznicę śmierci, żonę Eugenię, rodziców z obu stron, Emilię
i Bronisława Maciejczyk
* ks. Proboszcz – za + Władysława Budnego - popogrzebowa

17.02.2017 / Piątek
7:00 Za ++ Anielę i Emila Kłaptocz, rodziców, Elżbietę i Floriana Ryszka, ++ z rodzin Ryszka,
Kłaptocz, Śliwa, Jarczok, Zuber
18:00 1) Za ++ Helenę, Józefa Jaworski, syna Władysława, zięcia Witolda, dusze w czyśćcu
cierpiące
2) Za ++ Irenę Brzuska w 1 rocznicę śmierci oraz męża Feliksa
* ks. Proboszcz – za + Mariana Kobiela - popogrzebowa

18.02.2017 / Sobota
7:00 Za + Emila Polok - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Zuzannę i Franciszka Kopeć oraz ++ z rodzin
2) Za ++ Janinę i Ludwika Uchyła, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Uchyła, Drobik,
Draszczyk, Paluszczak, Janinę Krywalską
* ks. Proboszcz – za + Bolesława Wiśniewskiego - popogrzebowa

19.02.2017 / 7 Niedziela Zwykła
7:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniego Kołoczek w 8 rocznicę urodzin
8:30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę
Bożą w 70 rocznicę urodzin
10:00 Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 18 rocznicy urodzin
11:30 CHRZTY
15:30 Nabożeństwo
16:00 Za ++ Erwina Okolus, rodziców, Amalię i Józefa Tyc, syna Władysława, Franciszka
Szpoczek, ++ z rodzin Okolus, Tyc, Kobiela, Kaganiec
* ks. Proboszcz – za + Emila Poloka - popogrzebowa


 05 lutego 2017 (23:37)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 – 12 II 2017 r.

6.02.2017 / Poniedziałek / wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy


7:00 Za + Józefa Grolik – popogrzebowa od kolegów z pracy (z firmy Doppelmaye)
18:00 1) Za ++ Marię, Jana Holisz, Emilię Kubicjus, ++ z rodzin Holisz, Kopeć, Pagieła
2) Za ++ Bronisławę Białowąs, Helenę i Teodora Drobik


7.02.2017 / Wtorek


7:00 Za + Joannę Zacny - popogrzebowa
18:00 1) Za + Władysława Poloka
2) Za ++ Emilę i Emila Kuboszek, Helenę i Józefa Kuboszek, Jadwigę i Alojzego
Kocur i Augustyna Iskrzycki


8.02.2017 / Środa


6:30 Godzinki do św. Józefa
7:00 Za + Marię Kurpas – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci
18:00 Za ++ Grażynę Lęcznar w rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Dawid – za + Annę Pawlik - popogrzebowa


9.02.2017 / Czwartek


7:00 Za + Wandę Dziech - popogrzebowa
16:00 1) Za ++ Martę i Maksymiliana Tyc, córkę Hildegardę i ++ z rodzin Kajstura i Tittor
2) Za + Mariana Kobiela – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci


10.02.2017 / Piątek / wspomnienie św. Scholastyki


7:00 Za + Józefa Gruba - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Elżbietę i Leona Seredyńskich, syna Józefa, synową Elzbietę, zięcia Jana
oraz rodziców Franciszka i Zofię Sikora
2) Za ++ ks. Tadeusza Brandys, rodziców Marię i Franciszka Brandys


11.02.2017 / Sobota / wspomnienie NMP z Lourdes


7:00 Za + Leszka Chromika - popogrzebowa
18:00 1) Za ++ Martę Sosna w 20 rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców, rodzeństwo
z obu stron i wnuka Kazimierza
2) Za ++ Helenę i Wiktora Drobik, Franciszkę i Antoniego Hatala, Tadeusza Siwiec


12.02.2017 / 6 Niedziela Zwykła


7:00 Za ++ Roberta Wrzoł, ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 Do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata z okazji 18 urodzin Krzysztofa
10:00 Za ++ Józefę Iskrzycką, męża Henryka, ++ z rodzin Kopeć i Iskrzycki
11:30 Za ++ Franciszkę i Rudolfa Mynarski, Józefa Kurpas z żoną Marią, synami
Rudolfem i Janem
15:30 Nabożeństwo
16:00 Za + Emila Poloka – popogrzebowa w XXX dniu po śmierci




Pokaż starsze ogłoszenia
web stats stat24
Wszystkie prawa zastrzeżone!
Copyright © 2005-2015 All Rights Reserved